Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Az önce boyuna baktım 176 maşallah kilo verdiğinde harika bir fizik seni bekliyor.
Aralıklı oruç çok güzel sonuç veriyor. Başarılar seninle olsun. Güzel , aktif de bir gruba geldin bu avantajı çok güzel degerlendirmeni ümit ediyorum.

cuma 65,1
pazartesi 64,7
fark 400
haftasonu rejimde olmayanın yediği kadar yememe rağmen pazar akşamını yemek yerine bir leğen marulla geçirmek kurtardı beni galiba
Elhan
sibel_84
Tebrikler canım Bu formülü sık sık denemelisin. Hafta sonu diyete dikkat ederek yediğini düşün daha da çok eksi olacaktı.

Tebrikler canım Bu formülü sık sık denemelisin. Hafta sonu diyete dikkat ederek yediğini düşün daha da çok eksi olacaktı.
tabiki haftasonu düzgün yeseydim hele bu kadar hamur yemeseydim tabiki fark güzerl olurdu bide regl de bitti onunda şişliği gidiyor yavaş yavaş inşallah cumaya hızlı bir giriş yapar şubat hedefine odaklanırım inşallah nerdeyse 3 hafta oldu tam bir odaklanma olmadı hastalıktı yılbaşıydı misafirdi derken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…