Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm:
Sabah 13.00 2 çeri domates
1 h. Yumurta
1 salatalık
1 grissini

Ara: yok

Akşam: 17.30
1 kase yayla çorbası
3 yemek k. Melemen

Su 2 litre yapcam
Spor yok
Elhan
Afiyet olsun canım Pazar menun harika Kısa sürede takımlara , diyete alışman çok güzel tebrik ederim seni.
Bekliyorum kuzum beni de etiket yapsana
Tamam bitanem
Evet sen 60 lari goreceksin artikÖfkeli tavirlar ah ahhh biz hemen de unutuyoruz da karsidakinin dirdiri bitmiyor sirf o dirdiri cekmemek icin ofke kontrolu yapiyorum
Bu hafta 60' lara girmenin umudunu taşıyorum kuzum. Allah sakinlik huzur versin.İşini doğru yapıyorsan gerisi önemli değil . Karşıdakinin huyunu biliyorsan takmamaya çalış bitanem.
Bir hurma günü daha kazasız belasız atlatıldı. Afiyet olsun kaptanım.
Afiyet olsun kordişim. İnsallah bulgur pilavı sana nazik davranır zaten çok az. Niye yedin diye soracağım da cevap verme boş ver.
Afiyet olsun Arwencim. Tatlim menun güzel keşke sofraya hiç ekmek koymasaymişin. Patates varmış.

Yaa patatesler incecikti gece uyumadan spor yapip telafi edicem dün gece çok acikinca gözüm döndü demek ki

1. Seviyede bize mantarlı kuru fasülye tarifi verdiler, hiç yapmadım, mantarın ayrı tadı, aroması var ya, bozulsun istemedim.
Eşimin sülalesi etsiz yemeği kaale almaz, ne kötü alışkanlık
Allah Allah kuru fasuyeye resmen hakaret mantar. Türk yemeklerine planlı saldırı falan olmasın diyet adı altında. Yillarca tereyağı, yumurta kötülenmiş durmuş valla ben her şey beklerim bu global diyetisyenlerden. Seninki sünnete uygun deniyor ama tıbbi nebevî de tahrif edilmiş özellikle Emeviler döneminde sünnete uygun olmayan o kadar çok şey girmiş ki duyunca doğrular ne ne değil insanın aklı karışıyor. En doğrusunu Allah bilir deyip susuyorum fezom.

Yarın ki duruma göre cuma günü kilom belli olur. Yaklaşık iki katı kadar veriyorum dikkat edersek cumaya kadar. Ama 69. a düşer miyim düşersem mucize olur
Bir kilonun üzerinde bekliyorsun o zaman
Hadi bakalım emeğin karşılığını almanı dilerim.
Beni arkalarda bırakmaman için de planlamam mükemmel olmalı.

Hızır idi Yunus idi he valla 60- 70 tekrar 60 olursa bu terslikte bir iş var diyeceğim O yüzden 68' e inmeden kendimi güvende hissedemeyecegim blondcum

Bugün sabah 73.8 i gördüm ben. Ama güne gittim ve hunharca yedim şimdi detoks suyu içiyorum sanki bir faydası olacakmış gibi yarın tartıda ne çıkacak çok merak ediyorum. Ben sabah 6 buçukta uyanıyorum o saate kadar eritemem yarın ben okuldan gelince öğlen tartılıp atsam oluyor mu hocam Elhan

Merhaba festinacim.
Hayırlı olsun anneliğin ve bebeğin.
Bir şeyler tamamlanır başka bir şey çıkar bu döngü bitmez ki. Çok güzel yerinde bir karar vermişsin iyi ettin gelmekle Hos geldin. Arkadaşlar yazdı mi bilmiyorum ama ilk sayfada katılım formumuz var onu doldurup paylaşirsan sevinirim. Sonrasını anlatırız.

Üzüldüm wunderim . Karbonhidrat çok muydu öğlen tartılıp atabilirsin. 14.00 ' kadar zamanın var kuzum. İnşallah istediğin gibi bir tartı sonucu olur.

Teşekkürler. Ben pilav makarna yemiyorum ama canım istedi maalesef sora başlıyorum bölmüş içerim inşallah sabah eksi olurum çok amin

Cumaya vakit var canım . Çok aciktirma kendini. O zaman göz dönmeleri çok oluyor. Sağlıklı bir şey hazirladiysan porsiyonun büyük olsun.
Ikisi de saglikliydi haslanmis karnabahar firinda az yagli patatesti sadece. Cok yedigimi söyleyince hemen evde leslie yaptim uyumadan yine yapicam aslinda izmir'de yagmur olmasa yapicaktim da hava durumu bozdu

Eklentiler

• Screenshot_20240107_200846_Pedometer.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 24
7 Ocak Pazar
Kahvaltı 13.00
2 tane tambuğday pankek
Peynir zeytin
1 tk fıstık ezmesi

Akşam 19.00
4 köfte
1 kase cacık
5 tane boşnak mantısı

Su 1 lt şu an

Jasminium84 Elhan
Oooo Boşnak mantısı en güzeli ellerinize sağlık canım sevgilerimi mantıya iletemeden geçemezdim

Üzüldüm wunderim . Karbonhidrat çok muydu öğlen tartılıp atabilirsin. 14.00 ' kadar zamanın var kuzum. İnşallah istediğin gibi bir tartı sonucu olur.
Aslında çeşit çoktu birkaç kaşık aldım.
Mesela fellah köfte ve makarna salatasından ikişer kaşık aldım. Bir tane dereotlu poğaça bir dilim de patatesli kekten aldım. Dört beş adet sarma yedim sarmalar minik minikti.
Bununla kalsaydım yine iyi olurdu ama sonra tatlılara geçtim 2 dilim ıslak kek bir dilim muhallebili milföylü bir tatlıdan yedim.
Tek tesellim kahvaltı etmeden gittim ve başka bir şey yemiycem yatana kadar şu an bitki çayı içiyorum içine kök zencefil tarçın tane karabiber limon falan da attım bir umut

7 Ocak Pazar
Kahvaltı 13.00
2 tane tambuğday pankek
Peynir zeytin
1 tk fıstık ezmesi

Akşam 19.00
4 köfte
1 kase cacık
5 tane boşnak mantısı

Su 1 lt şu an

Jasminium84 Elhan
Afiyet olsun aşkitocum. Beş Boşnak mantısıni görünce aklıma kim geldi fesang aksam akşam niye yedin Menun genel itibariyle çok güzeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…