Popüler Konu LenaG ile MasterFit

N'olacak benim halim
60' lara niyet ettik Sibel' le gel katıl bize

Fazla cikma nedenini bildigimiz halde moralimiz bozuluyor dimi
İşte tarti ile duygusal bağ kurmaktan bu kilo verdigimizde sevinmemek arti ciktigimizda da uzulmemek yolumuza devam etmemiz gerekiyormus

Selamlar herkese 46 sayfa birikmiş okuyamiyorum kızlar fırsatım olmuyor bu sıralar Elhan
canım kankişim bir süre ayri kalmak zorundayım hiç kendime zaman ayırıp da giremiyorum arada uğrar merhaba derim bu kış böyle geçecek yazın rahat olurum inşallah hepinizi seviyorum öpüyorum can kardeşler ama arada buradayım unutmayın beni anacigimmmm
Ayyy olacak o kadar skeç vardı levent kırca nın onun oya Başer gibi konuştum

N'olacak benim halim
60' lara niyet ettik Sibel' le gel katıl bize
Canım Sibel beni tekrar yakalayana kadar dinleneyim biraz . Zaten sen de bizden öndesin. Sonra da tekrar hep beraber 60lara geçeriz ama bu kez dönmemek üzere ❤❤❤
Tartı stresi yapmak istemiyorum canım şimdi bu cuma yada cumartesi regl olacağım zaten en şiş halim olacak ondan hiç tartılmamam daha iyi ve bir de sabah çok erken kalktğm için o saatte de daha şiş çıkıyorum ondan şu sıralar negatif etkileyeck takımda olmam canım. Ben böyle dıştan size vakit buldukca eşlik edip pazar günleri tartılıp takip yapacağım bir süre canım böyle daha iyi olacak benim için.
Fazla cikma nedenini bildigimiz halde moralimiz bozuluyor dimi
İşte tarti ile duygusal bağ kurmaktan bu kilo verdigimizde sevinmemek arti ciktigimizda da uzulmemek yolumuza devam etmemiz gerekiyormus
Evet canım kesinlikle katılıyorum sana .

Selamlar iyi pazarlar canlar
Bugün de iyi geçti yeme içme işleri,iki ana ogunle günü tamamladim.Bu saatten sonra su ve çay içerim.
07/01 bugün ki menümü paylaşayım,
Kahvaltı:8.30
Bir dilim tam buğday ekmeği
Bir yumurtadan omlet
Bir dilim peynir
4 tane zeytin
Çay
Ara:15.00
Kahve
Akşam:16.00
3 tane fırında tavuk pirzola
Bir kase salata
Bir dilim tam buğday ekmeği
Şu simdilik 1 lt içtim.2 lt ye tamamlayacağım.

Misafirlerimi gönderdim bir üzülme bir boşluk bi yeme krizi
Bir leğen ciddi ciddi leğen
marul ve salatalık yedim yarım litre su içtim nasıl bastıracağım şaşırdım

Saat 11 30
1 dilim kepek ekmeği
1.5 yumurta omlet 3 zeytin
1 dilim beyaz peynir
2 dilim sucuk

Saat 13 30
1 kupa bitki çayı 3 kare çikolata

Saat 15 00
1 protein bar

Saat 17 00
1büyük kase mercimek çorbası
1 tabak yoğurt

2lt su
Elhan

Kizlar selam
Biraz en son ki kilo verme donemimden baslangic gunlerimi inceledim sizlerle de paylasmak istedim belki faydali olur 7 haziran-29 Haziran arasini inceliyoruz

7 haziranda 60.6 cikmisim kararli bir baslangic yapmisim

Saat 10 da ilk ogun genelde şöyle 2-3 yk granola mevsim meyvesi seklinde olmus. Yine iş,cekim vs ne olursa yanimda tasimisim bu foto arabada cekilmis cunku

Saat 13-14 arası şöyleli salata yemisim

Aralarda havuc bir iki ceviz yada badem findik ne varsa yerdim

Sonra saat 17:30-18 arasi hep şöyleli ogunlerim olmuş

Her gun 13 bin adım civarında yürüyüş yapiyordum.2-2.5 lt su...

Ve 29 Haziranda 57.5 cikmisim

Sonra aferin kiz sana diyip kendime pizza yapmisim

Kendi kararligima bakip tekrar tekrar motive olmaya calisirken sizinle de paylasmak istedim

Darısı başımıza emeğine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…