Popüler Konu LenaG ile MasterFit

7 Ocak Pazar beslebme listem

Bugün saat 14 gibi 1 saatlik eliptik yapip
15:20 de ilk ogunumu yaptim
3 kepçe mercimek corbasi
Labneli hindi fumeli krep ile
17:30 da
Mısır patlagi ustunde fistik ezmesi
Sütlü filtre kahve

Su 1 lt ictim, icmeye devam ediyorum
Elhan Jasminium84

Cordelia cigim 1 saat eliptik ile 9.900 adım yapmisim bunu adım puani olarak hesaplayacagim cunku eliptik diye gesaolayinca daha az puan yapiyor

7 Ocak spor puanim 990

Hedefe emin adımlarla yürümek ne kadar güzel. Çalışan bir hanım olup bahanelere sığınmak yok. Ne olması gerekiyorsa özenle hazırlanıp tüketilmis veeee sonuç kaçinilmaz . Kendimizi oteledigimiz vakit saçmaladigimiz rotadan saptigimiz görülüyor. Dikkatli olmak yetmiyor çok dikkatli olmak lazım. Motivasyonun ilham verdi tatlım. Son tartina bakinca istedigin kiloya ulaştığında gidecek olmanın hüznü sardı beni.

Darısı başımıza emeğine sağlık
Amin insallah hep birlikte diyelim ben de tekrar bu kararliligimi bulmaya calisiyorum cunku
Elhancigim kesinlikle dikkatli olmak yetmiyor cizgiler keskin olmali bu yolculukta bak dikkat ederek ilerliyorum ayni kiloda gidip geliyorum tekrar hedefe kitlenmem gerek o yuzden whatsap motivasyon grubu olan bi diyetisyene yazdim bakalim prsembe gunu baslayacakmisiz sizi de bilgilendirirm bilmedigimiz seyler degil bal gibi de biliyoruz ne yapacagimizi ama tetikleyici şart. Hedef kiloma ulasayim daha cok motive olalim sizlerle kilomu koruma guncesi yaparim. Boyle dedin de buradan mezun olunca bu bagi kaybetme dusuncesi de hedefi otelettiriyor olabilir mi? A bu arada koc burcu ile alakali ekran görüntüsü almistim seninle paylasicam diye unuttum dur onlari da paylasayim

Ara öğünüm 1 yeşil elma 2 tam ceviz
Yeşilçay tarçınla şenlendi
Afiyet olsun incim
Afiyet olsun Büşram Cok güzel bir menü. Benim menümü görünce çok şaşıracaksın.
Misafirlerimi gönderdim bir üzülme bir boşluk bi yeme krizi
Bir leğen ciddi ciddi leğen
marul ve salatalık yedim yarım litre su içtim nasıl bastıracağım şaşırdım
Bir an korktum bir leğen kısır falan mı yedi diye. Cok şükür marul , salatalikmis. Marul uyku getiriyor biliyor musun
Harika bir pazar menüsü Afiyet olsun canım
Afiyet olsun Leylacim.Çok güzel bir menü.

Teşekkür ederim ablacım.

Ben sana demiştim. Çünkü dün çok konuştuk.

Bekliyorum kuzum beni de etiket yapsana

Afiyet olsun canım. Doğru karar ben de öyle yapıyorum. Yaptığım sporu değil adımı yazıyorum

Menum 6 Ocak Pazar
Sabah 09.00
Yoğurt kürü 2 çilek

10.30
1 zeytin
1 kaşık menemen
2 çatal patlıcan biber saksuka galiba
1 kk peynir
1 yumurtali sade omlet
Kepekli ekmek toplam 50 gram

Saat 14.00
2 mandalina

Saat 16.00
Tavuk 100 gram
1 adet kücük patates airfryerde yağsız pişti
3 kaşık bulgur pilavi
30 gram tbe

Ara 19.00
Yoğurt kürü

sibel_84 Elhan

Spor yükleniyor...

sara_28 ve bende her halükarda ödem oluyor

Sabah 10 kahve
11.30 2 yumurta 2 zeytin 3 çeri domates 1.5 dilim ekmek
12.30 yarim portakal
13.30 ceyrek avokado
15.00 1 kase yulaf
18.30 yogurtlu salcali karnabahar( karnabahar mantisi mi deniyor artik ) 3 dilim ekmek 5 dilim firinlanmis patates ince.
4.1lt su ictim
Spor yapmadim burda yagmur ruzgar vardi çıkamadim hic disari. Lütfen bebege bakmak spor sayilsin
Jasminium84

Açıklama için teşekkür ederim canım Tam uyar mıyım bilmiyorum tabi. İki ayrı proteini vücut hazmedemiyor mu acaba
1. Seviyede bize mantarlı kuru fasülye tarifi verdiler, hiç yapmadım, mantarın ayrı tadı, aroması var ya, bozulsun istemedim.
Eşimin sülalesi etsiz yemeği kaale almaz, ne kötü alışkanlık

Oy oy ellerine sağlık, ben de çok severim ve canım neler neler istiyor anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…