Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam bitanem gönül rahatlığıyla artık her şeyi söyleyebilirim. Menülerde öğün aralarina bir de akşam öğünü saatine özellikle dikkat ediyorum. İki ana öğün arası dört saat diyorlar ama sağlıklı bir öğün yediysen beş saat acikmaman lazım. Kahve kokusunu özledik evet çok tatlı bir hatundu.

Öğün araları maalesef hiç özenli değil açıkçası fırsat buldukça yiyorum ve 3 ana 2 ara gibi yiyorum o çok oluyor 2 ana 2 ara ya düşmeye çalışıyorum

7 Ocak Pazar

11.30
2 yumurtalı peynirli omlet
2 dilim beyaz peynir
7 tane zeytin
Çeyrek simit
5 tane ceviz
Bol roka, tere ve maydonoz

Su: 1,5
Adım: 6.537

Elhan Cordelia sibel_84

Canım mavişlerimmm, alıntıları yaptım ama gözüm çok kötü oldu yine, epey puslu görüyorum o yüzden şimdi yatıyorum dinlendireyim yarın hepinize döneceğim inşallah, öperim hepinizi çooookkkkkkk kocamaaaannnn, kırmızı çiçeklerim sizi de öpüyorum tabii ki

Of sefan olsun, yarın dengelersin hiç üzülme, stres yapma zaten dengelemişsin hemen kilo yapmaz yeterki devamı gelmesin.

Afiyet olsun kaptanım.
Çok geçmiş olsun bir an önce göz sağlığına kavuşmani dilerim. Biz de seni çok öpüyoruz.

Elhan

Bahsettiğiniz form bu değil mi?

Hoşbuldum kesinlikle öyle hep o olsun bu olsun bekle bekle ama olmuyor bunca zaman yedik içtik eğlendik tamam artık hsjsj

Tanıştığımıza memnun oldum.
Altın ligimiz var yerin hazır festicim.
Hayalini kurduğun kendini çok iyi hissedeceğin kiloya sağlıkla düşmeni diliyorum. Tekrar aramıza hoş geldin

Tanıştığımıza memnun oldum.
Altın ligimiz var yerin hazır festicim.
Hayalini kurduğun kendini çok iyi hissedeceğin kiloya sağlıkla düşmeni diliyorum. Tekrar aramıza hoş geldin

Ay hadi inşallah hepimiz gönlümüze göre kilolara sağlıkla mutlulukla neşeyle kolaylıkla düşelim benim planım if yapmak.
Hamilelik öncesi bir diyetisyenle çalışıyordum. Şimdi yine onun listeleriyle başlayacağım. Bakalım inşallah hepimiz için güzel şeyler olur

Evet evet kırmızı biber marul domates maydanoz dereotu ekledim az az
Elhan

Bahsettiğiniz form bu değil mi?

Hoşbuldum kesinlikle öyle hep o olsun bu olsun bekle bekle ama olmuyor bunca zaman yedik içtik eğlendik tamam artık hsjsj
Hoşgeldin maşallah o ne güzel bir boy öyle

Hem afiyet hem geçmiş olsun canım. Bu yediklerinle iyi duruyorsun. Ben olsam bayılırdım

Afiyet olsun kuzumm bizim de ıspanak yoğurttu. Eşim köy tavuğu hastası biraz da onu yapar mısın deyince menüye eklenmiş oldu

Hoşgeldin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…