Popüler Konu LenaG ile MasterFit

7 Ocak Pazar beslebme listem

Bugün saat 14 gibi 1 saatlik eliptik yapip
👉🏻15:20 de ilk ogunumu yaptim
3 kepçe mercimek corbasi
Labneli hindi fumeli krep ile
👉🏻17:30 da
Mısır patlagi ustunde fistik ezmesi
Sütlü filtre kahve

Su 1 lt ictim, icmeye devam ediyorum🌸
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 🫶🏻🌸

Cordelia Cordelia cigim 1 saat eliptik ile 9.900 adım yapmisim bunu adım puani olarak hesaplayacagim cunku eliptik diye gesaolayinca daha az puan yapiyor😂

7 Ocak spor puanim 990
Screenshot_2024-01-07-18-18-36-522_com.huawei.health-edit.jpg

IMG_20240107_151953.jpg IMG_20240107_155537.jpg

Kizlar selam🌸
Biraz en son ki kilo verme donemimden baslangic gunlerimi inceledim sizlerle de paylasmak istedim belki faydali olur🌸 7 haziran-29 Haziran arasini inceliyoruz

7 haziranda 60.6 cikmisim kararli bir baslangic yapmisimEki Görüntüle 3365238

Saat 10 da ilk ogun genelde şöyle 2-3 yk granola mevsim meyvesi seklinde olmus. Yine iş,cekim vs ne olursa yanimda tasimisim bu foto arabada cekilmis cunku

Eki Görüntüle 3365239

Saat 13-14 arası şöyleli salata yemisim

Eki Görüntüle 3365241

Aralarda havuc bir iki ceviz yada badem findik ne varsa yerdim

Sonra saat 17:30-18 arasi hep şöyleli ogunlerim olmuş
Eki Görüntüle 3365244
Eki Görüntüle 3365245 Eki Görüntüle 3365246 Eki Görüntüle 3365247 Eki Görüntüle 3365248 Eki Görüntüle 3365249 Eki Görüntüle 3365250

Her gun 13 bin adım civarında yürüyüş yapiyordum.2-2.5 lt su...

Ve 29 Haziranda 57.5 cikmisim

Eki Görüntüle 3365251

Sonra aferin kiz sana diyip kendime pizza yapmisim

Eki Görüntüle 3365255

Kendi kararligima bakip tekrar tekrar motive olmaya calisirken sizinle de paylasmak istedim🫶🏻🌸
Hedefe emin adımlarla yürümek ne kadar güzel. Çalışan bir hanım olup bahanelere sığınmak yok. Ne olması gerekiyorsa özenle hazırlanıp tüketilmis veeee sonuç kaçinilmaz .:sampiyon: Kendimizi oteledigimiz vakit saçmaladigimiz rotadan saptigimiz görülüyor. Dikkatli olmak yetmiyor çok dikkatli olmak lazım. :super:Motivasyonun ilham verdi tatlım. :KK68:Son tartina bakinca istedigin kiloya ulaştığında gidecek olmanın hüznü sardı beni. :KK61:

Darısı başımıza emeğine sağlık 🤩
Amin insallah hep birlikte diyelim ben de tekrar bu kararliligimi bulmaya calisiyorum cunku🥰
Hedefe emin adımlarla yürümek ne kadar güzel. Çalışan bir hanım olup bahanelere sığınmak yok. Ne olması gerekiyorsa özenle hazırlanıp tüketilmis veeee sonuç kaçinilmaz .:sampiyon: Kendimizi oteledigimiz vakit saçmaladigimiz rotadan saptigimiz görülüyor. Dikkatli olmak yetmiyor çok dikkatli olmak lazım. :super:Motivasyonun ilham verdi tatlım. :KK68:Son tartina bakinca istedigin kiloya ulaştığında gidecek olmanın hüznü sardı beni. :KK61:
Elhancigim kesinlikle dikkatli olmak yetmiyor cizgiler keskin olmali bu yolculukta🌸 bak dikkat ederek ilerliyorum ayni kiloda gidip geliyorum tekrar hedefe kitlenmem gerek o yuzden whatsap motivasyon grubu olan bi diyetisyene yazdim bakalim prsembe gunu baslayacakmisiz sizi de bilgilendirirm 🌸 bilmedigimiz seyler degil bal gibi de biliyoruz ne yapacagimizi ama tetikleyici şart. Hedef kiloma ulasayim daha cok motive olalim sizlerle kilomu koruma guncesi yaparim. Boyle dedin de buradan mezun olunca bu bagi kaybetme dusuncesi de hedefi otelettiriyor olabilir mi? 🤔😌🥰 A bu arada koc burcu ile alakali ekran görüntüsü almistim seninle paylasicam diye unuttum dur onlari da paylasayim 😘

Ara öğünüm 1 yeşil elma 2 tam ceviz
Yeşilçay tarçınla şenlendi 🧿💙
Afiyet olsun incim :KK60:
17.00 Yumurtalı ıspanak ,1 haşlanmış tavuk but, bir dilim ekmek ve ayran
Günüm hep temizlikle bitti . Turşu fln yaptım . Anca yemek yedim . Su ve sporu akşam geç yazarım inşallah❤️
Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
Afiyet olsun Büşram :KK60:Cok güzel bir menü. :KK9:Benim menümü görünce çok şaşıracaksın. :confused:
Misafirlerimi gönderdim bir üzülme bir boşluk bi yeme krizi
Bir leğen ciddi ciddi leğen
😅😅 marul ve salatalık yedim yarım litre su içtim nasıl bastıracağım şaşırdım 😂😂
Bir an korktum bir leğen kısır falan mı yedi diye. :KK70:Cok şükür marul , salatalikmis. :KK9:Marul uyku getiriyor biliyor musun ☺️
Saat 11 30
1 dilim kepek ekmeği
1.5 yumurta omlet 3 zeytin
1 dilim beyaz peynir
2 dilim sucuk

Saat 13 30
1 kupa bitki çayı 3 kare çikolata

Saat 15 00
1 protein bar

Saat 17 00
1büyük kase mercimek çorbası
1 tabak yoğurt

2lt su
Elhan Elhan
Harika bir pazar menüsü :KK9:Afiyet olsun canım 😘

3 kepçe mercimek corbasi
Sütlü filtre kahve

Cordelia Cordelia cigim 1 saat eliptik ile 9.900 adım yapmisim bunu adım puani olarak hesaplayacagim cunku eliptik diye gesaolayinca daha az puan yapiyor😂

7 Ocak spor puanim 990
Eki Görüntüle 3365259

Eki Görüntüle 3365261 Eki Görüntüle 3365260
Afiyet olsun Leylacim.😘Çok güzel bir menü.:KK9:

Afiyet olsun Büşram :KK60:Cok güzel bir menü. :KK9:Benim menümü görünce çok şaşıracaksın. :confused:

Bir an korktum bir leğen kısır falan mı yedi diye. :KK70:Cok şükür marul , salatalikmis. :KK9:Marul uyku getiriyor biliyor musun ☺️

Teşekkür ederim ablacım. 😍

Buraya yanlışlıkla benim yerime kendini yazmayacaktın Elhan Elhan 😂 bak gerçek oldu 🤣

Gerçekten hiç kolay olmadı :KK70::KK70::KK70: 1000000000 sayfa birikmiş 🤣 hiç acımamışlar...

Evet harika 🤗 hoş buldum canım. 🥰 aynen hem takma huyum gidiyor . Hem de hayaller, hedefler, başarılar vs. vs. vs. olunca hayatı daha seviyor insan . Daha mutlu ve pozitif enerjili bakıyor her şeye ❤🙏🏻
Ben sana demiştim. Çünkü dün çok konuştuk. :KK70: :KK70:

Bekliyorum kuzum beni de etiket yapsana 😍

3 kepçe mercimek corbasi
Sütlü filtre kahve

7 Ocak spor puanim 990
Eki Görüntüle 3365259

Eki Görüntüle 3365261 Eki Görüntüle 3365260
Afiyet olsun canım. Doğru karar ben de öyle yapıyorum. Yaptığım sporu değil adımı yazıyorum 😘

Menum 6 Ocak Pazar
Sabah 09.00
Yoğurt kürü 2 çilek

10.30
1 zeytin
1 kaşık menemen
2 çatal patlıcan biber saksuka galiba
1 kk peynir
1 yumurtali sade omlet
Kepekli ekmek toplam 50 gram

Saat 14.00
2 mandalina

Saat 16.00
Tavuk 100 gram
1 adet kücük patates airfryerde yağsız pişti
3 kaşık bulgur pilavi 😭😭😭
30 gram tbe

Ara 19.00
Yoğurt kürü

sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan

Spor yükleniyor...

Hava yagisli ruzgarli olunca ödem olan var mi 🥲 izmir firtinali yagisli ve benim el ayak goz yuz yumos yumos😂 haftasonu ilk ogunume aile kahvaltisi ile baslarim uyum olsun diye bugun yapamadim midem hala dolu gibi annem de sana krep yaptim yemiyorsun diye bana küstü 😂😂😂😂
sara_28 sara_28 ve bende her halükarda ödem oluyor

Sabah 10 kahve
11.30 2 yumurta 2 zeytin 3 çeri domates 1.5 dilim ekmek
12.30 yarim portakal
13.30 ceyrek avokado
15.00 1 kase yulaf
18.30 yogurtlu salcali karnabahar( karnabahar mantisi mi deniyor artik 🤣) 3 dilim ekmek 5 dilim firinlanmis patates ince.
4.1lt su ictim
Spor yapmadim burda yagmur ruzgar vardi çıkamadim hic disari. Lütfen bebege bakmak spor sayilsin 🤣🤣🤣
Jasminium84 Jasminium84

Açıklama için teşekkür ederim canım 😘 Tam uyar mıyım bilmiyorum tabi. 🥺İki ayrı proteini vücut hazmedemiyor mu acaba :işsiz:
1. Seviyede bize mantarlı kuru fasülye tarifi verdiler, hiç yapmadım, mantarın ayrı tadı, aroması var ya, bozulsun istemedim.
Eşimin sülalesi etsiz yemeği kaale almaz, ne kötü alışkanlık 😔

Afiyet olsun canımm, su ne kadar içtin onu da yazar mısın 😍🥰

Ben de öylesini çok severim, övünmek gibi olmasın güzel de yaparım un helvasını 🥲 canım çektiii 🙄😁

Süpersin 💙😍

Canım gayet güzel afiyet olsun, sadece suyunu azıcık arttırabilirsin 💙😍

Ahhhh benim canım kaptanımmm o açlık vücuduna nasıl faydalı nasıl iyi gelecek bunu düşün 🎉😍 afiyet olsun 💙🥰

Canım azıcık suyunu arttırırsan şahane olur onun dışında menün güzel afiyet olsun 😍🥰💙

Çok güzel canım afiyet olsun 😍💙🥰

Nemden olabilir mi canım? Nemli hava beni çok şişirir
Oy oy ellerine sağlık, ben de çok severim ve canım neler neler istiyor anlatamam

X