Popüler Konu LenaG ile MasterFit

05 .01. 2024 Yıldızlarimiz
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

🌟YILDIZLAR LİGİ 🌟
Buraya yanlışlıkla benim yerime kendini yazmayacaktın Elhan Elhan 😂 bak gerçek oldu 🤣
Kolaylıklar diliyorum :KK70: :KK70:
Gerçekten hiç kolay olmadı :KK70::KK70::KK70: 1000000000 sayfa birikmiş 🤣 hiç acımamışlar...
Hoş geldin 😍 yogun olmak en iyi kafa dagitma şekli, birşey düşünmeye takmaya firsat olmuyor🌸🙏
Evet harika 🤗 hoş buldum canım. 🥰 aynen hem takma huyum gidiyor . Hem de hayaller, hedefler, başarılar vs. vs. vs. olunca hayatı daha seviyor insan . Daha mutlu ve pozitif enerjili bakıyor her şeye ❤🙏🏻

Onu alıyordum son anda karcher aldım. Satıcı beni kandırdı Sadece adı var vs diye yani yok ayponum da yok. 😁 ben de elendim😁
Kız ben de fasfakirmisim de haberim yokmuş 😂 ne Dyson ne ayyyfooon ne airfry . Robot supurgem bile yok😂😂 kiradayim diye hicbirsey alasim gelmiyor mutfağım küçücük bir sürü koli kaldırdım eşyalarımı çeyizlik misafir takimlarim bile kolilerde açamadım . Bir ev alsamm ahhh ahh😍

Kız ben de fasfakirmisim de haberim yokmuş 😂 ne Dyson ne ayyyfooon ne airfry . Robot supurgem bile yok😂😂 kiradayim diye hicbirsey alasim gelmiyor mutfağım küçücük bir sürü koli kaldırdım eşyalarımı çeyizlik misafir takimlarim bile kolilerde açamadım . Bir ev alsamm ahhh ahh😍
Allah gönlüne göre versin canım🙏

Eklentiler

• Screenshot_20240107_160549_Opera.jpg
    Screenshot_20240107_160549_Opera.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 35
X