Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hava yagisli ruzgarli olunca ödem olan var mi izmir firtinali yagisli ve benim el ayak goz yuz yumos yumos haftasonu ilk ogunume aile kahvaltisi ile baslarim uyum olsun diye bugun yapamadim midem hala dolu gibi annem de sana krep yaptim yemiyorsun diye bana küstü

Açıklama için teşekkür ederim canım Tam uyar mıyım bilmiyorum tabi. İki ayrı proteini vücut hazmedemiyor mu acaba

Afiyet olsun canımm, su ne kadar içtin onu da yazar mısın

Babam un helvasını somun ekmeğe koyup yer, eskiden, nadiren yerdik, fene deyil, güzel
Ben de öylesini çok severim, övünmek gibi olmasın güzel de yaparım un helvasını canım çektiii

Mesaj alınmıştır maviş kaptanımolur tabiki,her öğünde mutlaka yeşillik olacakiki kaşık pilav tatlı kaşığıidi bunun içinde yarım lt su içildi
Süpersin

Canım gayet güzel afiyet olsun, sadece suyunu azıcık arttırabilirsin

6 Ocak
8.00 Kahve
11.00 Bir tutam fıstık,
kuru üzüm, ceviz , filtre kahve
16.00 Kabak spagetti , üzerine bir parça ızgara tavuk dograndı , bir bardak ayran
İki litre su
Açım uyumaya gidiyorum.
Jasminium84
Ahhhh benim canım kaptanımmm o açlık vücuduna nasıl faydalı nasıl iyi gelecek bunu düşün afiyet olsun

Canım azıcık suyunu arttırırsan şahane olur onun dışında menün güzel afiyet olsun

Çok güzel canım afiyet olsun

Nemden olabilir mi canım? Nemli hava beni çok şişirir

Dışarı çıkılacak gibi değil burada da. Yağmur, fırtına var. Ödem söktürücüler yardımına koşsun canım. Annenin krebi noldu merak ettim. Minnak bir lokma yesen yine ısrar eder mi kıyamam ona...aynısını ben de çocuklarıma yapıyorum . Trip bizim işimiz.

Teşekkür ederim kaptanım. Sabrettim sabah oldu bile. Bu hafta 60' lar ligindeyim inşallah. Sibel kaptanımla kapıyı zorlayacagiz.

Günaydınnnnn
Güne müthiş bir artıyla başladım.. Ne oluyor böyle anlamadım bacaklarımda ödem olmuş. Regl falan da yakın degil anlayamadım
Geçen hafta bana aynısı oldu tatlım.
Bilmediğimiz bir şeyler oluyor. Sorunu iyi tespit etmek lazım. Dün menunde iki öğün arası az gelmişti bana söylemedim çünkü söylediğim zaman bakıyorum çoğu kişi eksiyle devam ediyor. Öğle ile akşam menun üç saat gibiydi. Onun dışında fezonun dediklerini de bir düşün. Bugünü kahvaltı sonrası sebzeyle geçir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…