Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• 20240107_102419.jpg
    20240107_102419.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 27
Çok şükür diyeyim 🙏 Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.🙏 sen de biliyorsun en büyük zenginlik sağlık sevdiklerimizin iyi olması. Gerisi öyle boş ki.🤷‍♀️
Evet, sağlık gibisi yok, insan bişeyleri kaybedince daha iyi anlıyor 😔
Her halimize şükürler olsun 🤲🏼

Çok beğendim fezocum. :KK5: Kabakları makarna gibi yapmak için kıyma makinasına benzeyen bir rende aldım. :deli:upuzun çıkarmıyor ama elde yapmak gibi sıkıcı olmuyor.

Yedikten sonraki vicdan azabı bir şeyde yok. Ellerine sağlık canım 😘 Yiyeceklere afiyet olsun.

Ben sadece göstermek istemiştim kıyamam ki . :KK43:

Kurutma makinemi senin sayende almıştım. İnsanın zengin arkadaşı olması ne güzel. :KK19:

Allah şifa versin canım. Neler yaşamissin çok üzüldüm. Dilerim tamamen yenersin hastaligini :dua:

Günaydın tatlı ce eeeee mmmm:KK60:

Günaydın Kordişim canım kaptanım. :KK74:
:KK36: :KK36: :KK36:

Tatlım tek çeşit yemek nasıl yanlış oluyor bizi de aydınlat . :dua: Aklıma etli sebze yemeği geldi acaba o mu yanlış. o_O
Etli kuru fasülye yanlış, iki ayrı protein olduğu için
Etli, yoğurtlu mantı, iskender, çökertme kebabı (ben çok yaparım), kıymalı makarna gibi
Birde ben katı yemeklere (pilav, makarna) soğuduğu zaman donmasın diye tereyağıyla sıvıyağ karıştırıyorum, bu da yanlış
Mesela gün içinde iki ayrı eti tüketmek yanlış, et yediysek yanında tavuk, balık olmayacak
Et yediysek süt ürünü olmayacak
Liste böyle uzar da uzar

Et, sebze, salata
Sebze, yoğurt, salata
Doğrusu böyle

Son düzenleme:
Elhan Elhan çok sağol canım. Liste için ekstra uğraştın. :KK60: kıyamam sana . Önemli değildi.
sibel_84 sibel_84 başkancım selam:KK19:

Motivasyonum gitti biraz. Canım sıkıldı. Doktora gittim topuk dikeni varmış bende.ben boş kalsam sıkılsam yürüyüş yapan bir insanım . Şimdi fırsat bulamasam da çocuklar büyüdükçe daha çok yürür gezerim diyordum.sırt çantamı alır gezer tozarım falan... .bu çıktı.🥴🥴🥴 İnşallah beni çok engellemez ....sizin bilginiz var mı bu konuda kızlar?

Hem de bu cuma veremedim ya,😔.ona da bozuldum.zaten gıdım gıdım gidiyor. Bir de almışım.
Ama neyse bugün sıfırdan başlıyorum . Olduğu kadar elimden geldiğince ömür boyu sağlıklı yaşamak için gayret edicem inşallah.çok su çok kahve çok salata sebze et az ekmek .🙂
Topuk dikeni geçici bişey canım, üzülme
Allah şifa versin 🤲🏼🥰

Günaydınnnnn 🥰
Güne müthiş bir artıyla başladım.. 😔 Ne oluyor böyle anlamadım bacaklarımda ödem olmuş. Regl falan da yakın degil anlayamadım :cry:
Dün fazla ayakta kaldın mı
Karbonhidratı fazla mı kaçırdın
Çok yada az mı uyudun
Ne yaptın, düşün bakalım

6 OCAK
KAHVALTI 13.20
2 yumurta 2 kaşık yulaf bir avuç ıspanaklı tost
Az koşar koydum arasına
9 zeytin
Yesillik
ARA
2 dilim ananas
AKSAM 19.00
4 5 kaşık et sote
4 ince dilim patates
2 kaşık pirinç pilavı
Turp acı biber
Ayağım dinlensin diye spor yapmadım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84
Market alışverişi arti oglumu kursa götürme filan var ama o kadar

Madem aldın sana tüyo vereyim. Biz zenginlerde olmaz ama🤪 ucuz t-shirtler çekiyor çamaşır makinesi ve kurutmadan. Onları çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra çekiyorsun düzgün ayarlı uzuyor tekrar uzatıyorsun. Ama kurutmaya atmıyorsun. Eski haline dönüyor
Evet😂😂
Eşimin kendine aldığı çoraplar kurutmadan çıkınca toruna oldu 😂😂
Ben kotları, gömlek ve kazakları da atmıyorum

Günaydın güzellerim 😍
Hafta sonu sakin olurdu mesajları okurdum yetişemiyorum 🙄😅😅
Hiç bişi yapmadan burayı okusam anca oluyor 😅😅
Neyse bugün uyanınca üstün körü bı tartıya çıktım ve vooo
Çok heyecanlı yaa bı an önce salı olsun 😍😍
Dün çok acikmistim bugün daha iyi geçer umarım 😍
Hadi kahvaltı hazırlamaya
Dün 100 ip atlama yapamadım kaptanım kusura bakma evi supururken bile otur kalk yapıyorum 🙁
sibel_84 sibel_84
Bu hafta pazartesi tartılıyoruz canım 🥰
Tartın beni heyecanlandırdı🧿🧿🧿

X