Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım harika bir düşüş tebrik ederim
Sonunda beni yakaladın Ellssa
çok iyi gidiyorsun canım haftaya fazlasıyla gidecek òyle düşün kişi şuanda da harika bir düşüş maşallah ♥︎
Beni 70 de yanlış bırakmak istemeyen canım arkadaşım kesin 70i geri görme sebebin bu şu 69 - 70 döngüsü bakalım ne zaman son bulacak kurtulamadk 7yi görmekten

Hoş geldin yogun olmak en iyi kafa dagitma şekli, birşey düşünmeye takmaya firsat olmuyor

Tatlım doğru diyorsun ucuzlar dışında m...i nin tişörtü de çekmişti. Yazın acil durum olmadiysa hep ipe serdim. Kışın da tişört olmuyor. Ama yaparim dediğini. Çoraplar küçülüyor ama
Küçülenler yıkamada da küçülüyor. 20 derecede yıkarsan küçülmez.
Çamaşır makinanda var mı 20 derece ? Onun dışında çek uzuyor canım. Ben her türlü deneyi yaptim

Bu mücadeleyi ben de veriyorum. 1000 puan olsun

Takımım hepinizin emeğine sağlık
Çok emek verip başardınız tebrik ederim
Elhan cım eline emeğine sağlık bitanem ve takımıma yetişemediğim zamanlarda verdiğin destekler için ayrıca teşekkürler Bu haftaki takımımın başarısında senin emeğin büyük
Teşekkürler canım benim .
Eline saglik kraliçem. Kazanan takimda olmak güzelmiş. blonde ambition tebrikler Kırmızı takım tebrikler ❤
Maviş Takım ve @pastelfit im sizi de tebrik ederim

sibel_84 tebrikler kaptanım
O kadar mutlu oldum ki anlatamam canım . Sonuç beni çok rahatlattı çünkü 3 aydır burdayım ve arada izinleri ayrılıp dönemlerinde bile hiç bir zaman artık olmadı. İzinden bile artısız dönen , regl günlerinde bile artı olmadan bir ilerleyiş sürdürdüm. Yani Bu hafta ki artılarım benim bu yarışmada ki ilk artılarımdı ve malesef oda kaptanlığıma denk geldi . Bundan dolayı kendim için bir defalık artm oldu diye de tabi ki hiç üzülmedim. Ama tam tersine de Kaptan olduğum içinde üzüldüm malesef takıma katkı sağlamayıp artı olan biri olarak kaybetseydik ben kendimi suçlayacaktım ve bu takım bunu haketmedi ve bu benim yüzden oldu diyecektim ondan bu Sonuç benim gönlümü çok ferahlattı Çok şükür takımım emeğinin karşılığını aldı. hepinizi gönülden tebrik ediyorum. Bu tamamen sizin başarınız .
Eline emeğine sağlık kaptanım
blonde ambition tebrikler kaptanım
sibel_84 tebrikler canım
Teşekkürler canım senin de emeğine sağlık. Çok ilgili ve iyi yarışan bir kaptandın.
Bende sana çok teşekkür ederim bal gibi bir kaptandın
yaaaa bunu duymak beni çoookkk mutlu etti ama o senin bağlılığın
Emeğine sağlık canım yine birlikteyiz.
Yarın ki duruma göre cuma günü kilom belli olur. Yaklaşık iki katı kadar veriyorum dikkat edersek cumaya kadar. Ama 69. a düşer miyim düşersem mucize olur
sibel_84
Tebrik ederim canım çok güzel bir haftayı kazanarak tamamladık hem şampiyon olup , hemde senin kaptanlığı kazanmanı görmek çok güzel .

Dimi dimi

Senin diyetisyen her danisana ayri mod yuklemis ona baktimda
Bol yemeli danisan
Meyve yemeli danisan
Az yemeli danisan merak ettiriyor isim vererek
İşi biliyor. Herkesi paylaşıyor. Yanimda gizemli bir danisanim var Çok onem veriyor kıyafete hep podyumda gibi giyiniyor. bildiğin fenomen

Merhabalar motivasyonunuz ve muhabbetinize maşallah bende aranıza katılmak istiyorum tam olarak ne yapmam gerekiyor

5 aylık taze bir anneyim. Bu zaman kadar yedim, içtim artık sağlıklı beslenmeye geri dönmem gerektiğini düşünüyorum. Mükemmelliyetçi ruhum sebebiyle hep birşeyler tamamlansın diye bekledim ama yok onu beklersem çok bekleyeceğim. En iyisi ufak adımlarla da olsa başlamak. Umarım hepimizin gönlündeki birbirimize desteğimiz sayesinde gerçekleşir

İşi biliyor. Herkesi paylaşıyor. Yanimda gizemli bir danisanim var Çok onem veriyor kıyafete hep podyumda gibi giyiniyor. bildiğin fenomen
Bi diyetisyenim aralikli oruc grubuna katildim kiloya göre gruplar aciyor ona göre liste sunuyor persembe gunu baslayacakmis merakimdan katildim sizede bilgi veririm bilmedigimiz seyler degildir elbet ama gerceten Bu tur seyler daha motive ediyor

Bu arada regl 4 gun gecikti fena sıkıntı veriyor bana

Hos geldin taze anne

06.01 menü
Sabah
Boşnak böreği çay
Öğlen
Mantarlı et sote cacık
Akşam
Yuvalama çorbası biraz salata
Gece
Meyve çerez
Ailem burda olunca çok karıştı kusura bakmayın pazartesiden sonra toparlayacagım
Elhan
sibel_84

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…