Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Madem aldın sana tüyo vereyim. Biz zenginlerde olmaz ama🤪 ucuz t-shirtler çekiyor çamaşır makinesi ve kurutmadan. Onları çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra çekiyorsun düzgün ayarlı uzuyor tekrar uzatıyorsun. Ama kurutmaya atmıyorsun. Eski haline dönüyor
Tatlım doğru diyorsun ucuzlar dışında m...i nin tişörtü de çekmişti. Yazın acil durum olmadiysa hep ipe serdim. Kışın da tişört olmuyor. Ama yaparim dediğini. :super:Çoraplar küçülüyor ama :KK51:

Teşekkür ederim kaptanım. :KK68:Sabrettim sabah oldu bile. :KK5:Bu hafta 60' lar ligindeyim inşallah. Sibel kaptanımla kapıyı zorlayacagiz. :confused:
Kapıları sonuna kadar açtım bekliyorum seni 😍🥰
Sibel kaptanım 1 hafta daha beklesin 😁🤣 sibel_84 sibel_84 😘🥰🥰
Yokkk beklemesin kıyamadım yine de ama ben de çıtırlara geçeyim o zaman 🎉😘😍🥰💙

Kahvaltı 12:00
Yulaflı krep içine labne ve salam
Yanına acı sos ve zeytin
Afiyet olsun canım 😍🥰

Tek öğün beslenme olmamış canım.yarina senin artı çıkman lazim
Bence fazla bile oldu ama eğer kıyamadıysan sana gönderebilirim diğer öğünlerimi boşa gitmesin 🤭🤭

Kapıları sonuna kadar açtım bekliyorum seni 😍🥰
Sibel kaptanım 1 hafta daha beklesin 😁🤣 sibel_84 sibel_84 😘🥰🥰
Yokkk beklemesin kıyamadım yine de ama ben de çıtırlara geçeyim o zaman 🎉😘😍🥰💙

Afiyet olsun canım 😍🥰

Bence fazla bile oldu ama eğer kıyamadıysan sana gönderebilirim diğer öğünlerimi boşa gitmesin 🤭🤭
Yeni kahvaltımı yaptım almayayım canım. Akşama millet lahmacun yerken ben yoğurt hurmaya talip olacağım.

6 OCAK
KAHVALTI 13.20
2 yumurta 2 kaşık yulaf bir avuç ıspanaklı tost
Az koşar koydum arasına
9 zeytin
Yesillik
ARA
2 dilim ananas
AKSAM 19.00
4 5 kaşık et sote
4 ince dilim patates
2 kaşık pirinç pilavı
Turp acı biber
Ayağım dinlensin diye spor yapmadım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84
Market alışverişi arti oglumu kursa götürme filan var ama o kadar
Afiyet olsun Elagözlüm. :KK60: Ciss göremedim tebrikler. :KK9:

Dışarı çıkılacak gibi değil burada da. Yağmur, fırtına var. Ödem söktürücüler yardımına koşsun canım. :dua: Annenin krebi noldu merak ettim. :KK51:Minnak bir lokma yesen yine ısrar eder mi kıyamam ona...aynısını ben de çocuklarıma yapıyorum . Trip bizim işimiz. :KK48:
Yok acikinca yicemki dedim sustu beni bekliyo krebim oncesinde bi eliptik yapip dus alayim sonra keyifle yiyeyim diyorum ama üşeniyorum😬 ödem sporla azalır belki kalk leyla haydi💪🏻🧘🏻‍♀️

Tecrübeli kaptanlarimla konuşup konuyu gündeme getireyim. :rapci:ikna oldum kuzum.
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Çocuk banyolarini ev işine kitleyelim mi 😅 Çocuk sayısı önemli ama üç nasıl mesela ☺️
Eee ben de kedilerin kum kabini bosalttim yikadim kuruladim 10 lt lik kum kabini tasidim iceriye onu bosalttim kabı tekrar yerlestirdim yanlarindan kilitledim bide orayi supurdum sonra onlari taradim turnak bakimlarini yaptim bunlar hep bi mucadele bunu da ekleyelim😂

X