Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar diliyorum

Beğendinmi kabak Spagetti yi
Çok beğendim fezocum. Kabakları makarna gibi yapmak için kıyma makinasına benzeyen bir rende aldım. upuzun çıkarmıyor ama elde yapmak gibi sıkıcı olmuyor.
Yemedim
Geçenkinin vicdan azabı içimi yakıp kavuruyor
Üst komşumun tabağını boş yollamayım ve pazartesi bi arkadaşa gideceğim, onun için yaptım

Yedikten sonraki vicdan azabı bir şeyde yok. Ellerine sağlık canım Yiyeceklere afiyet olsun.
Neyse ben biraz dizi bakıyım
Elhan çok vurdu, bacaklarım yanıyor
Ben sadece göstermek istemiştim kıyamam ki .
Bende mikrodalga kurutma makinesi airfryer kahve makinesi var.
Kurutma makinemi senin sayende almıştım. İnsanın zengin arkadaşı olması ne güzel.
Allah şifa versin canım. Neler yaşamissin çok üzüldüm. Dilerim tamamen yenersin hastaligini
Günaydın tatlı ce eeeee mmmm
Günaydın mutlu pazarlar
Günaydın Kordişim canım kaptanım.

Hadi hayırlısı
Ben bu sefer zorlanıyorum biraz, açlık çok kolay geçiyor da, kan grubuna uymak zorluyor, meğer pişirdiğimiz tek çeşit yemek bile yanlışmış
Tatlım tek çeşit yemek nasıl yanlış oluyor bizi de aydınlat . Aklıma etli sebze yemeği geldi acaba o mu yanlış.

Son düzenleme:
Elhan çok sağol canım. Liste için ekstra uğraştın. kıyamam sana . Önemli değildi.
sibel_84 başkancım selam

Motivasyonum gitti biraz. Canım sıkıldı. Doktora gittim topuk dikeni varmış bende.ben boş kalsam sıkılsam yürüyüş yapan bir insanım . Şimdi fırsat bulamasam da çocuklar büyüdükçe daha çok yürür gezerim diyordum.sırt çantamı alır gezer tozarım falan... .bu çıktı. İnşallah beni çok engellemez ....sizin bilginiz var mı bu konuda kızlar?

Hem de bu cuma veremedim ya,.ona da bozuldum.zaten gıdım gıdım gidiyor. Bir de almışım.
Ama neyse bugün sıfırdan başlıyorum . Olduğu kadar elimden geldiğince ömür boyu sağlıklı yaşamak için gayret edicem inşallah.çok su çok kahve çok salata sebze et az ekmek .

Tatlım kilo alanlar bu hafta daha bir hırsla gayretle devam ediyor ben mesela
Modumuzu düşürmeyelim . Topuk dikeni tedavi edilebilir bir hastalık çok kişi kurtuluyor. Eski hareketli günlerine dönmeni dilerim. Senin için topuk dikenini araştiracagim sen de bak üşenme. Bu hafta eksiye düşmen için elinden geleni yap çok güzel menüleri olan arkadaşlar var listelerine bak. Diyetisyen ile ilerleyenler de var.

Madem aldın sana tüyo vereyim. Biz zenginlerde olmaz ama ucuz t-shirtler çekiyor çamaşır makinesi ve kurutmadan. Onları çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra çekiyorsun düzgün ayarlı uzuyor tekrar uzatıyorsun. Ama kurutmaya atmıyorsun. Eski haline dönüyor

Öncelikle geçmiş olsun canım. Topuk dikeni yaşamış biri olarak yazıyorum. Tedavisi var canım. Belki biraz uzun sürüyor 5-6 ay kadar sürdü benim ki ama geçiyor. O süreçte ben ayakkabıları değiştirmiştim. O beni bayağı rahatlamıştı. Bir araştır istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…