Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aklıma geldi menü yazılsa ona razıyız biz

İ Nehir6161 Hosgeldin canim. Çalışmaya devam ediyor musun?
Hoşbuldum canım , çalışmaya devam ama bu sefer başka yerde çalışıyorum 9 aydır . Ameliyat oldum tiroidimden kanser vardı ocakta sağ tarafımı aldırdım. Kontrole gittiğimde sol tarafımda da çıkmış ona şimdi kontrollere gidiyorum . Ameliyattan sonra full çalıştırdırlar konuşmama rağmen, ameliyat oldum konuşmakta problem çekiyorum sesim gidiyor gidince doktor konuşma dedi . Konuşmamak mümkün değil iş yerinde malum . Ses tellerimi etkiledi bağırarak konuşuyordum haliyle ses çıkmayınca bağırsanda duyulmuyor . Yaşlılar anlamıyor full yazıyorlar listeye . Bende istifa ettim 1 ay da rapor aldım çıktım. Şimdi yorulunca gidiyor sesim kendimi yormamaya ve yememe içmeme dikkat etmem gerektiğini söyledi doktor,birde laktose çıktı bende midemde gaz birikimi çok fazla, kulaklarımda 6 aydır çınlama var geçmiyor doktor normal olduğunu herşey yolunda az spor yapıyorsan ondan kaynaklı olabilir dedi. Aman sağlık sorunları çok fazla ama halime hamd olsun .
Sen neler yapıyorsun ?

Çok geçmiş olsun neler olmuş öyle. Çok üzüldüm. Acil sifa diliyorum sanaBen bildiğin gibiyim. Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…