Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın güzellerim 😍
Hafta sonu sakin olurdu mesajları okurdum yetişemiyorum 🙄😅😅
Hiç bişi yapmadan burayı okusam anca oluyor 😅😅
Neyse bugün uyanınca üstün körü bı tartıya çıktım ve vooo
Çok heyecanlı yaa bı an önce salı olsun 😍😍
Dün çok acikmistim bugün daha iyi geçer umarım 😍
Hadi kahvaltı hazırlamaya
Dün 100 ip atlama yapamadım kaptanım kusura bakma evi supururken bile otur kalk yapıyorum 🙁
sibel_84 sibel_84

Günaydın güzellerim 😍
Dün 100 ip atlama yapamadım kaptanım kusura bakma evi supururken bile otur kalk yapıyorum 🙁
sibel_84 sibel_84
Neden salı? Günaydın tatlım ❤️

Günaydın güzellerim 😍
sibel_84 sibel_84
Günaydın canım. Herkes kendi bünyesini biliyor canım. Bugün bende spor yapmayacagim çünkü yaptığım günün ertesi günü artı çıkıyorum. Ödem tutuyorum.

Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar diliyorum 🤲🏼

Çok beğendim fezocum. :KK5: Kabakları makarna gibi yapmak için kıyma makinasına benzeyen bir rende aldım. :deli:upuzun çıkarmıyor ama elde yapmak gibi sıkıcı olmuyor.

Yedikten sonraki vicdan azabı bir şeyde yok. Ellerine sağlık canım 😘 Yiyeceklere afiyet olsun.

Ben sadece göstermek istemiştim kıyamam ki . :KK43:

Kurutma makinemi senin sayende almıştım. İnsanın zengin arkadaşı olması ne güzel. :KK19:

Allah şifa versin canım. Neler yaşamissin çok üzüldüm. Dilerim tamamen yenersin hastaligini :dua:

Günaydın tatlı ce eeeee mmmm:KK60:

Günaydın Kordişim canım kaptanım. :KK74:

Nehir6161 Nehir6161 tatlım hoş geldin ❤️ Bu sabah fotoğrafli bir tartı rica edebilir miyim 🙏 Hayırlı olsun inşallah istediğin kiloya sağlıkla inersin. :dua::KK200:
Teşekkür ederim sağolun kızlar .
Abla ben kilo vermek için gruba girmek istemedim . Spor için girdim yine de tartılmam gerekli mi .? Spor için cesaret buldum kendimde , diyet yapmak için daha o moda giremedim 😬

Günaydın güzellerim 😍
sibel_84 sibel_84
Günaydın canım 😘
Ne kadar muhabbet o kadar eksi :KK54:
Salı diyetisyen günü sanırım. :KK68:Yarin biz ondan önce ögrenecegiz :confused:

6 ocak menum
10.00 2 yumurta ile mantarlı omlet 5 zeytin Yeşillik havuç 3 ceviz
12.30 1 küçük muz 10 fındık
15.00 3 yk pilav 2 parça haşlanmış tavuk salata 1 dilim ekmek
16.30 1 kahve 1 avuç çekirdek 🫠
18.30 3 ızgara köfte 3 yk yoğurt yeşillik
1.5 litre su
Elhan Elhan @Jasminium84
Afiyet olsun canım 😘 Güzel menü :super:

Elhan Elhan çok sağol canım. Liste için ekstra uğraştın. :KK60: kıyamam sana . Önemli değildi.
sibel_84 sibel_84 başkancım selam:KK19:

Motivasyonum gitti biraz. Canım sıkıldı. Doktora gittim topuk dikeni varmış bende.ben boş kalsam sıkılsam yürüyüş yapan bir insanım . Şimdi fırsat bulamasam da çocuklar büyüdükçe daha çok yürür gezerim diyordum.sırt çantamı alır gezer tozarım falan... .bu çıktı.🥴🥴🥴 İnşallah beni çok engellemez ....sizin bilginiz var mı bu konuda kızlar?

Hem de bu cuma veremedim ya,😔.ona da bozuldum.zaten gıdım gıdım gidiyor. Bir de almışım.
Ama neyse bugün sıfırdan başlıyorum . Olduğu kadar elimden geldiğince ömür boyu sağlıklı yaşamak için gayret edicem inşallah.çok su çok kahve çok salata sebze et az ekmek .🙂
Canım silikon tabanlıklar var çok iyi geliyor. Ben tam boy almıştım corabimin içine de giydim evde gezerken. Çoraptan kayıyor ama ayaklarını rahatlatıyor inan.
Bence et ve sebze karışık her yemek yanlış. Diyetisyenler ikisini bir arada hiç vermiyor 😘
Canım tek başına et pisirebilen kaç kişi kaldı. Her yemeğin yanına salata veriyorlar ama 🙄
Neden salı? Günaydın tatlım ❤️
Diyetisyen günü tescilli tartı 😅😅

Günaydin ilk kahvee 😍😍

Eklentiler

• 20240107_094400.jpg
    20240107_094400.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 33
Tatlım kilo alanlar bu hafta daha bir hırsla gayretle devam ediyor ben mesela 😅
Modumuzu düşürmeyelim . Topuk dikeni tedavi edilebilir bir hastalık çok kişi kurtuluyor. Eski hareketli günlerine dönmeni dilerim. :dua:Senin için topuk dikenini araştiracagim sen de bak üşenme. Bu hafta eksiye düşmen için elinden geleni yap çok güzel menüleri olan arkadaşlar var listelerine bak. Diyetisyen ile ilerleyenler de var.
:KK200:sağol canımsın

Canım silikon tabanlıklar var çok iyi geliyor. Ben tam boy almıştım corabimin içine de giydim evde gezerken. Çoraptan kayıyor ama ayaklarını rahatlatıyor inan.

Canım tek başına et pisirebilen kaç kişi kaldı. Her yemeğin yanına salata veriyorlar ama 🙄

Diyetisyen günü tescilli tartı 😅😅
Deneyeyim canım.çok sağol :KK200:

Öncelikle geçmiş olsun canım. Topuk dikeni yaşamış biri olarak yazıyorum. Tedavisi var canım. Belki biraz uzun sürüyor 5-6 ay kadar sürdü benim ki ama geçiyor. O süreçte ben ayakkabıları değiştirmiştim. O beni bayağı rahatlamıştı. Bir araştır istersen.
Yaa geçmş olsun . Çok sevindim iyileştiğine.İlaç kullandın mı? Neler kullandın hatırlıyor musun canım?

X