Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia Jasminium84 Elhan
05.01
14.30 3 yumurta ile omlet 3 4 zeytin ve roka(oğlum makarna isteyince menümüz makarna oldu bugün. O yüzden yumurts yedim bol bol)
16.00 bir avuç fındık
2 litre su
3500adim 350 p
Leslie boosted 30 dk 300p
300 İp atlama 1500p
Toplam 2150 p

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-06-00-41-00-652_com.mi.globalminusscreen.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 24

Kaptanım yürüyüş yapmaktan bacaklarım agridi
1 saat 10 dak hızlı yürüdüm yürüme bandinda

Bugünkü menum
Sabah yok
14 saatlik açlık yaptım
Dünde 17 saatlikti fazlalastirmiyorum çünkü geçen sefer yatağa düşmüştüm

Öğlen
Salata, 1 servis kaşığı spagetti, 2 kaşık mantar sote, protein olarakta 1,5 yumurta, 4 şekilli küçük peynir

Ara
1 avuç leblebi

Akşam
1 tabak etli patates yemeği
1 dilim kepekli ekmek
1 kase salata

Görüyorsunuz ne kadar dengeli ve güzel bir menuuuuu eveett buraya kadar hersey güzel

Pekii ben aksam ne yaptım
Çocuklarla dışarı çıktım
Sonra çocuklar dondurma istedi
Hicbiuerde bulamayınca nereye gittik MC.donaldsa gittik orada vardı.oğlum hamburger istedi. Ben oralarda yedirmem hep evde yaparım ama oğlumun ishali hala devam ediyor diye ne isterse yesin diyorum ve istediklerini veriyorum neyse ben de bi hamburger patates ve kola patlattım ama kolanın yarısı patatesin yarısı ama hamburgerin hepsi

Elhan sibel_84

Kız sen ne ettin. İki gün ceza ver bence kendine.

Hamburg hiç olmamış

Faydasi oluyormu gerçekten yani gözle görülür bir düzelme
Faydasını gören çok

Bikaç sene önce bende karaciğer temizliği yaptım, sonrasında Dr gidip kan değerlerine baktırdım, dr herşey mükemmel dedi

Troid harici ciddi rahatsızlığım yoktu, zaten seneler önce ameliyat olmuştum, ömür boyu ilaç kullanmak zorundayım, zaten mg çok düşük

Günaydın herkese.
Kırmızı takımın biricik seçilmiş hanımları. Bugün haftasonu diye coşmuyoruz. Coşalım ama sporda coşalım. Yeme içme işinde değil. Dikkat ediyoruz herşeye. Bu hafta da bizim haftamız olsun. Gerçi yazmama gerek yok güveniyorum sizlere.
Şimdi ben gidem de azıcık uyuyayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…