Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım Fellah köftesini akşamdan önce yemeye dikkat et canım Bulgur ertesi günü şişkinlik yapıyor uğraştırıyor.

Canım evde yoksa göz damlası al yarın. İlk kullanimda etkisini gösteriyor. Geçmiş olsun.

Mecbur alisicagiz Allah a çık şükür vicdanımız rahat sırayla bakacağız annemize sende yaşamışsın kolay değil hayat böyle işte devir daim Allah sağlık sıhhat versin hepsi boş
Afiyet olsun bitanem Yaşamak için yemiş gibisin.
Ayy evett bugün bahaneyle az yedim inşallah devamı gelir böyle az yerim az önce eşim çerez yedi illa ye ye annem kraker yedi bana ye ye kizdim ikisinede baya bundan sonra teklif etmeyin 70 kilo olmamı mı istiyorsunuz diye kızdım yemedim

Afiyet olsun canım benim spor da sanki bi supriz yapıp 1.ci olmayasın

Çok güzel anlattın teşekkür ederim bakalım tam bır haftada başarımız ne olacak

Elhan bebeğim yaa ben karıştırdım birşeyleri, hazırlık listesinden seçmeyecek miydim
Hazirliktakilere sormuştum girmek ister misiniz diye cevaplar seçmelerden sonra geldi. inci-zehram kalmış onu da senin takıma ekleyelim canım. Diğerleri alındi takımlara. Doğru yaptın kuzum.
inci-zehram menülerinde Jasminium84 kaptanı etiketlemeyi unutma kuzum.
Mavi Takımdasin. Tabloyu pazartesi guncellerim artık . Her taraf tablo doldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…