Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar sabah menemen yedim bi dilim ekmek zeytin peynir öğlen mercimek çorbası biber dolması yoğurt ara öğünde türk kahvesi içtim akşam fellah köftesi yedim küçük kase şimdide keten tohumu yiyecem hayırlı geceler arkadaşlar
Afiyet olsun canım 😘 Fellah köftesini akşamdan önce yemeye dikkat et canım 😘 Bulgur ertesi günü şişkinlik yapıyor uğraştırıyor.

Kızlar sizi çok seviyoreee muhabbet çok tatlı ama benim sol gözüm iltihap kaptı ve artık tamamen kapandı, ekrana bakarken çok zorlanıyor, yatayım da dinlendireyim
İnşallah sabah kadar biraz dağılır enfeksiyon da açılır gözüm 🙏🏻
Canım evde yoksa göz damlası al yarın. İlk kullanimda etkisini gösteriyor. Geçmiş olsun. 🙏

O senaryoyu ben de yaşadım tatlım. Çok zor . 😢Her şey gelip geçici bir tek hatıralar kalıyor avucunda. İç huzurun olsun , vicdanın rahat olsun yeter ki. Böyle olması gerekiyor bir zaman sonra. Zamanla kabulleniyorsun başka çare yok ki. Allah yardımcın olsun evlat olarak üzerine düşeni yaptığına eminim. 🙏
Mecbur alisicagiz Allah a çık şükür vicdanımız rahat sırayla bakacağız annemize sende yaşamışsın kolay değil hayat böyle işte devir daim Allah sağlık sıhhat versin hepsi boş
Afiyet olsun bitanem 🥰 Yaşamak için yemiş gibisin.
Ayy evett bugün bahaneyle az yedim inşallah devamı gelir böyle az yerim az önce eşim çerez yedi illa ye ye annem kraker yedi bana ye ye kizdim ikisinede baya bundan sonra teklif etmeyin 70 kilo olmamı mı istiyorsunuz diye kızdım yemedim 🤣🤩

5 Ocak Menüm
8.00 Kahve
11.00 Bir buçuk haş yumurta, marul, peynir , bir kaşık labne, minik bir poğaça, iki ceviz
12.30 Kahve
17.00 Izgara tavuk, kök sebze salata , ayran
İki litre kadar su
Jasminium84 Jasminium84
Spor haftalık paylaşmaya karar verdim.
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım benim spor da sanki bi supriz yapıp 1.ci olmayasın

Papatyacim bu hafta kırmızı takımdasin. sibel_84 sibel_84 kaptanın. Menü ve tartı bildirimlerinde onu etiketlemeyi unutma canım. :KK5:
Hazırlık takımı ortama ve diyete alışma odasiydi. Aslında alışma süresi bir hafta. Eksileriniz olduğu için bir de hafta içi menulerinizi bildirdiginiz için seçmelere alma kararı aldım. İki takım birbiriyle yarışıyor en çok kilo verme yüzdesini alan takım haftanın şampiyonu oluyor. Yarışmacılar içinde en çok kilo verme yüzdesini alan Kırmızı Takım kaptanı oluyor. Mavi Takım kaptanini seçme hakkını da kazanıyor.
Çok güzel anlattın teşekkür ederim 😍 bakalım tam bır haftada başarımız ne olacak 😍

Elhan Elhan bebeğim yaa ben karıştırdım birşeyleri, hazırlık listesinden seçmeyecek miydim 🙈
Hazirliktakilere sormuştum girmek ister misiniz diye cevaplar seçmelerden sonra geldi. inci-zehram inci-zehram kalmış onu da senin takıma ekleyelim canım. Diğerleri alındi takımlara. Doğru yaptın kuzum. :super:
inci-zehram inci-zehram menülerinde Jasminium84 Jasminium84 kaptanı etiketlemeyi unutma kuzum. :KK60:
Mavi Takımdasin. Tabloyu pazartesi guncellerim artık . Her taraf tablo doldu. 🙈

X