Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen emziren bir annesin öyle demeleri normal. Doya doya yemediysen sıkıntı olmaz ki.
Ne olursa olsun bizden uzak kalma bitanem. Zararı azaltirsin en azından.
Kahvaltıları hep güzel yapıyorum, güne iyi başlıyorum. Ama gün içinde olanlar oluyor. Köfteye çağırdılar dün. Bir de ben seviyorum diye yapıyorlar. Kendileri o kadar aramaz köfte falan. Ben yemem diyemedim. 4-5 tane yedim ama bilirsin buranın mercimekli köftesinin boyutlarını. Hemen tartıda kendini gösterdi.

Mesela bu sabah haşlanmış bir yumurta ile salata yaptım bol yeşillikli, soslu. İki dilim ekmek+kibrit kutusu peynir yedim. Beni kendi halime bıraksalar böyle devam edeceğim de bırakmıyorlar sjdkkdkd

Hoş geldin. Bursa’nın neresi?

Evet 5 yaş zormuş. Kreşe yemek taşıyacaksın. Alternatif pasta yapacaksın. Gittikçe de zorlaşabilir. Kreş biraz daha kontrollü okula başladığı ilk yıllar çok üstünde durman gerekir. Senin işin zor bu süreçte. Allah yardımcın olsun. Büyüdükçe belki senden gizli yediği olacak. Ama rahatsız olduğunu farkederek zamanla kabullenecek.
Benim oğlumda Glüten hassasiyeti ve süt alerjisi var şu an. Karaciğerimizde bir bozulma var. Çölyakla mı ilişkili diye araştırıldı bulunamadı. WES testi diye bir şeye bakıldı genetiğe gittik. Çölyak dışı glüten hassasiyeti dendi. Ama bu hassasiyet vücuduna tam ne zarar veriyor çözemediler. Karaciğer bununla mı ilişkili. Karnı falan da ağrıyor da söyleyemiyor mu. Çok kaka yapıyor ishal gibi zaten sürekli. Büyümesini ve başka semptomlar vermesini bekliyoruz. İstanbuldaysanız koç üni gastro Çiğdem Arıkan çok iyidir. Özele yetişemem derseniz de cerrahpaşa iyidir yine fügen Çullu vardı sanırım. Biz hepsini gezdik üni hastanelerine gidin mutlaka.
Şu an glüten yok öğünlerimizde. Talya foods makarnaları mükemmel tavsiye ederim. Onun dışında yulaf karabuğday mısır unları baş köşemizde. Halloluyor bir şekilde daha sağlıklı besleniyor en azından.

Mercimekli köfte çok besleyici ama ertesi güne +1 getirecek kadar güçlü bir besin. Tatlım hele yanına da acur turşusu koydularsa ki Antepli bir evsahibi ne eder onu bulur yedirir Kaçman zor ama porsiyon kontrolü ile üstesinden gelebilirsin. Ya da ağır bir sporla elimine edilir. Kendi haline birakmalari çok zor elinde doktor raporuyla gezmen lazım.

Allah kabul etsin sidoşum.
Afiyet olsun. soslu fıstık , çikolatali fıstık azmış yani

Aaa tam onu soracaktım. Turşu da yedim yanında. Ben sebze diye ciddiye almıyorum turşuyu ama acaba çok tuzlu diye mi +1 kg olarak geri döndü bana bu?

Çok teşekkür ederim canım benim iki haftada 3kg aldım.cok fenaydı.Aburcuburla günü geçirdim bu iki haftada.Umit ediyordum herşey çok güzel olacak
Alması gerçekten çok kolay Zayıflamaya karar vermişsin tebrikler. Gunden güne sağlıklı besleneceksin kendini çok mutlu hissettikce daha da dikkat edeceksin. Kesinlikle bundan sonra her şey senin için daha güzel olacak canım.

Turşu az tuzlu da olsa ödem yapıyor canım. Turpa bile mesafeliyim o da şişkinlik yapıyor. Çok dikkatli olmalisin.
Turp da vardı, salça soslu yapıyorlar ya hani burada. Normalde hiç aklıma gelmez, sütün çeker deyip ondan bile zorla bir dilim yedirdiler. Yalnız nasıl da biliyorsun, mercimek köftesinin yanındakileri ben demeden söylüyorsun sjdkkdkd

Tek öğün için harika canım . O azıcık çikolatalı fıstık zaten 4500 adımında eriyip gitmiştir hemde fazlasıyla

Aynen öyle canim.Suan ki kilomdan dolayı sağlık sorunları yaşamaya başladım.Surekli yeni baslangiclar yapıyorum ama devamı gelmiyor ne yazık ki.İnsallah hepimiz için bundan sonrası çok güzel olacak.

Hos buldum. Gemliksenin neresi canım.
Tatlım ilk okula giden bir çocuğun vardı . Büyümüştür şimdi. Belk sen hatirlamazsin 3. Takımda beraberdik. Sonra yine bu sayfada karşilastik. Zıpzıp kaptandi . Sonra kayboldun. Akşamları yediğin leblebilerle hatırlıyorum seni Ben Gemlik' ten Antalya'ya tayin istedim. Sonra da emekli oldum.

amin canım çok teşekkür ederim, inşallah bilinçli bir kızım olur da kendi sağlığı için yemesine içmesine dikkat eder.

gerekirse herşeyini hazırlayıp yanına vereceğim, evet zor olacak belki ama Rabbim dermansız dert vermesin

çok geçmiş olsun canım, umuyorum ki tez zamanda oğlun için kalıcı bir çözüm bulunur, ve hatta tamamen iyileşir

ankarada yaşıyorum ben, şu anda Başkentte takipte, şimdilik memnunum da canım doktordan, ama teşekkürler tavsiyen için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…