Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok üzüldüm , çok zor oluyor çeken bilir

Çok ani verilmiş bı karar oldu benim için biraz hazırlık yapmam lazım şahsen kaçamak yapmamaya çalışacağım en azından paketlı ürünlerde ev yapımı nefsımı köreltecek daha az kalorılı tatlı tarıhlerıne bakacağım en azından atıştırmaya cunku kendıme yemek öğününde yemek hazırlamak bıle bazen luks oluyor bakalım nereye gıdecek olaylar heyecanlıyım
Yapmam gereken şeylerden kısaca bahsedermisiniz aktıf olmaya çalışayım

Hangi alkol çeşidi? Bagimli derecesinde mi iciyorsun?
Ne kullandığını anlamadım ki
Evet alkil cesidi onemli konu

hoşgeldin canım aramıza. bebişin çok tatlı maşallah

Çok üzüldüm , çok zor oluyor çeken bilir
O kadar üzücü ki bir daha asla hayvan beslemek istemiyorum baska bir canlinin acisini yaşamak istemiyorum. Disardakileri sevip beslemek yeterli artık benim için. Valla konu da alakasiz bir yere gitti ama sağolun

O kadar üzücü ki bir daha asla hayvan beslemek istemiyorum baska bir canlinin acisini yaşamak istemiyorum. Disardakileri sevip beslemek yeterli artık benim için. Valla konu da alakasiz bir yere gitti ama sağolun
Öyle ama ben hala hem dışardakilere bakıyorum hem evdekiler varçok seviyorum

İyi aksamlar

Bugün ilk öğünüm

12:20
200 gr yogurt icinde 15 yabanersini,1 cilek,30 gr muz,1 yk chia,1 yk yulaf ezmesi karisimi

14:20-17:30 arasi
1 havuc,10 adet cig badem,1 yesil elma,1 barkak sütlü filtre kahve

19:30
1 kepce nohutlu tarhana corbasi
Havuclu ıspanak kökü yemegi
1 yk tahin-pekmez

Az once cok fena aciktim 150 ml süt ictim (eli kulaginda reglim olsun bitsin acikmalarim kesilir)

3 lt su ictim blonde ambition Elhan

40 dk eliptik (280 puan)
Ve 9000 adım attim (900 puan) Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…