Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Paketli ürünler insan sağlığıni tehdit ediyor bence çok yerinde bir karar verdin. Sağlıklı anne sağlıklı aile demektir. Elinden geldiği kadar hiçbirimiz mükemmel değiliz ama çabalamak güzel .
Yapman gereken ilk şey günlük menü bildirimi yapmak . Elinden geldiği kadar paylasilan diğer menülere yorum yapmak. Bu hepimiz için çok faydalı. Yeni gelen arkadaşların bir haftalık deneme süreci oluyor. Cumaya kadar ortama ısınıp alışma süresi dolduğunda yarışmacı listesine ekleneceksin. Haftanın en çok kilo verip yüzdesine sahip olan kişisi kırmızı kaptan oluyor.
Kırmızı kaptan listeden tamamen kendi kriterlerine uygun bir mavi kaptan belirliyor ve takımları kuruyorlar. Kırmızı Takım ve Mavi Takım . Bu iki takımdan hangisine secildiysen orada yarışıyorsun.
Pazartesi kontrol bildirim tartısı var. Fotoğrafsiz tartilip o gün belirlenen saat diliminde paylasiyorsun. Bir gece önceden hatırlatıyorum bu konuda endişe etme.
Cuma günü fotoğrafli bildirimimiz var. Tarih ve nick notumuzu tartınin üzerine koyup fotoğraf çekiyoruz burada paylaşıyoruz.

Bu şekilde. Hepsi bu papatyacim. Motivasyonun bol olsun.

Acılarımız o kadar çok benziyor ki Ben de evlatlık vermek istemedim versem acaba şu anda yaşıyor olacak mıydı diye kendimi yiyip bitiriyorum. Gittigi bir yer elbette var ve orada acı ağrı yok arwen. Bir ruh yaratilmişsa Allah onlar için bizim bilemedigimiz bir boyutta yer ayırdığına eminim. Yaşadıkları süre boyunca hayatımızı güzelleştirdiler gitmeleri gerektiğinde veda ettiler.

O kadar üzücü ki bir daha asla hayvan beslemek istemiyorum baska bir canlinin acisini yaşamak istemiyorum. Disardakileri sevip beslemek yeterli artık benim için. Valla konu da alakasiz bir yere gitti ama sağolun
Aynı şeyleri hissediyoruz. O kadar garip ki... Bencilce gelebilir ama benzer şeyleri hisseden biriyle konuşmaya ihtiyacım varmış onu anladım. Ben de asla hiçbir hayvanla bağ kurmak istemiyorum anlık olsun istiyorum sadece.

Afiyet olsun Bethim.
Bir avuç leblebi miktarı fazla gibi. Pirinç patlağı da var çünkü. Simit olayını çeyrek olsa da olmasa da haftada bire düşür mesela. Minik minik lokmalar diğerleriyle birleşince bence depolanıyor. Ama abla eksi geliyorum dersen daha çok eksilerin önünü kesmiş oluyorsun. Zaman kaybediliyor. Kendine bir tabak hazırladığında ben bunları yiyeceğim başka bir şeye ihtiyacım yok diye beynine mesaj gönder .

Mor renkli yulaf karışımından gözümü alamadım. Afiyet olsun canım Gayet sağlıklı bir menü. Regl de neymiş.

Benimde tokluk 48 idi bir sure ama hayatimdan meyveyi falan cikarmistim,doktor kizdi tabi meyveyi tekrar beslenmeme ekleyince duzeldi
seninki daha da düşükmüş. 50 altı değer çok tehlikeli. benimki 62 falan. doktor bunu yükselteceğiz sıkıntılı dedi. ilaç istemedim. tamam o zaman 3 ay sonra kontrol dedi. bir de en az 7-8 kilo vermiş olarak gel dedi. haklı tabi.
neyse şimdi evden götüreceğim ya bir şekilde ayarlarım. tarifler yaparım falan. inşallah iyi olacak.

Hoş geldin succulent.
Ne güzel bir giriş böyle harikasın Menune bayıldım adımlarına da . Afiyet olsun. Kilon da çok güzel. Çıtırlar ligine girmeye şurada ne kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…