Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok ani verilmiş bı karar oldu benim için biraz hazırlık yapmam lazım şahsen 🙈 kaçamak yapmamaya çalışacağım en azından paketlı ürünlerde ev yapımı nefsımı köreltecek daha az kalorılı tatlı tarıhlerıne bakacağım en azından atıştırmaya cunku kendıme yemek öğününde yemek hazırlamak bıle bazen luks oluyor bakalım nereye gıdecek olaylar heyecanlıyım
Yapmam gereken şeylerden kısaca bahsedermisiniz aktıf olmaya çalışayım
Paketli ürünler insan sağlığıni tehdit ediyor bence çok yerinde bir karar verdin. Sağlıklı anne sağlıklı aile demektir. :super: Elinden geldiği kadar hiçbirimiz mükemmel değiliz ama çabalamak güzel . :KK36:
Yapman gereken ilk şey günlük menü bildirimi yapmak . Elinden geldiği kadar paylasilan diğer menülere yorum yapmak. Bu hepimiz için çok faydalı. Yeni gelen arkadaşların bir haftalık deneme süreci oluyor. Cumaya kadar ortama ısınıp alışma süresi dolduğunda yarışmacı listesine ekleneceksin. Haftanın en çok kilo verip yüzdesine sahip olan kişisi kırmızı kaptan oluyor.
Kırmızı kaptan listeden tamamen kendi kriterlerine uygun bir mavi kaptan belirliyor ve takımları kuruyorlar. Kırmızı Takım ve Mavi Takım . Bu iki takımdan hangisine secildiysen orada yarışıyorsun.
Pazartesi kontrol bildirim tartısı var. Fotoğrafsiz tartilip o gün belirlenen saat diliminde paylasiyorsun. Bir gece önceden hatırlatıyorum bu konuda endişe etme.
Cuma günü fotoğrafli bildirimimiz var. Tarih ve nick notumuzu tartınin üzerine koyup fotoğraf çekiyoruz burada paylaşıyoruz.
IMG_20231229_101316.jpg
Bu şekilde. Hepsi bu papatyacim. Motivasyonun bol olsun. 🙏

Evet insan o kadar kötü hissediyor ki. Yani ne yapsam geri gelmeyecek hissi insani kahrediyor. Her gece dua ettim rüyama girsin diye. Allahtan dualarim kabul oldu 1 kere de olsa gördüm, burda mutluyum her seyi yiyorum güzel bakiyorlar demisti 😔 yeni sahibi vardi tekrar sevmeye gelebilir miyim dedim hayir dedi daha da görmedim 🥲 umarim gittigi bir yer varsa mutludur ve benimle de hep mutlu olmuştur, elimden geleni hep yaptim 🥺 sizin de basini sagolsun malesef elden hicbir sey gelmiyor keşke gelse
Acılarımız o kadar çok benziyor ki 🥺 Ben de evlatlık vermek istemedim versem acaba şu anda yaşıyor olacak mıydı diye kendimi yiyip bitiriyorum. :KK61:Gittigi bir yer elbette var ve orada acı ağrı yok arwen. Bir ruh yaratilmişsa Allah onlar için bizim bilemedigimiz bir boyutta yer ayırdığına eminim. Yaşadıkları süre boyunca hayatımızı güzelleştirdiler gitmeleri gerektiğinde veda ettiler. 😟

O kadar üzücü ki bir daha asla hayvan beslemek istemiyorum baska bir canlinin acisini yaşamak istemiyorum. Disardakileri sevip beslemek yeterli artık benim için. Valla konu da alakasiz bir yere gitti ama sağolun 🙏🏻🙏🏻
Aynı şeyleri hissediyoruz. O kadar garip ki... :KK61: Bencilce gelebilir ama benzer şeyleri hisseden biriyle konuşmaya ihtiyacım varmış onu anladım. Ben de asla hiçbir hayvanla bağ kurmak istemiyorum anlık olsun istiyorum sadece. 😢

Salı menum
Sabah
Biraz lavaş
Ceyrek simit
1 has.yumurta
Biraz peynir
1 siyah 3 yeşil zeytin
Domates, salatalık
1 lokma tahin pekmez

Ara
Yarım avuc leblebi

Ara
Yarım avuc leblebi
2 tane pirinç patlagi

Saat 16.30 da aşağıdaki salata tabağı
İçinde salata malzemeleri ve 2 adet köfte, 1 kaşık makarna, 1 kaşık fırınları patates, biraz yoğurt ve çok az mayonez var

Akşam
Yarım bardak kefir
3 tane cikolataya bandirilmis portakal kabuğu
1 mandalina

Elhan Elhan @pastelfit
Afiyet olsun Bethim. :KK60:
Bir avuç leblebi miktarı fazla gibi. 🙈 Pirinç patlağı da var çünkü. Simit olayını çeyrek olsa da olmasa da haftada bire düşür mesela. Minik minik lokmalar diğerleriyle birleşince bence depolanıyor. Ama abla eksi geliyorum dersen daha çok eksilerin önünü kesmiş oluyorsun. Zaman kaybediliyor. Kendine bir tabak hazırladığında ben bunları yiyeceğim başka bir şeye ihtiyacım yok diye beynine mesaj gönder .

İyi aksamlar🌸

Bugün ilk öğünüm

12:20
200 gr yogurt icinde 15 yabanersini,1 cilek,30 gr muz,1 yk chia,1 yk yulaf ezmesi karisimi

14:20-17:30 arasi
1 havuc,10 adet cig badem,1 yesil elma,1 barkak sütlü filtre kahve

19:30
1 kepce nohutlu tarhana corbasi
Havuclu ıspanak kökü yemegi
1 yk tahin-pekmez

Az once cok fena aciktim 150 ml süt ictim (eli kulaginda reglim olsun bitsin acikmalarim kesilir)

3 lt su ictim @blonde ambition Elhan Elhan

40 dk eliptik (280 puan)
Ve 9000 adım attim (900 puan) Cordelia Cordelia

Eki Görüntüle 3362595 Eki Görüntüle 3362594
Mor renkli yulaf karışımından gözümü alamadım. :KK9: Afiyet olsun canım 😘 Gayet sağlıklı bir menü. :super:Regl de neymiş. :63:

Benimde tokluk 48 idi bir sure ama hayatimdan meyveyi falan cikarmistim,doktor kizdi tabi 😬 meyveyi tekrar beslenmeme ekleyince duzeldi
seninki daha da düşükmüş. 50 altı değer çok tehlikeli. benimki 62 falan. doktor bunu yükselteceğiz sıkıntılı dedi. ilaç istemedim. tamam o zaman 3 ay sonra kontrol dedi. bir de en az 7-8 kilo vermiş olarak gel dedi. haklı tabi.
neyse şimdi evden götüreceğim ya bir şekilde ayarlarım. tarifler yaparım falan. inşallah iyi olacak.

Kızlar selamlar ilk bildirimimi yapayım ben de. Geçen haftanın birincilerini ayrıca tebrik ederim ❤️

Bugün tartıldım 61.9 ile başlıyorum.

Bugünkü menüm:
Kahvaltı yok

12:00 öğle yemeği:
-bir porsiyon tavuk sote
-bol yeşil salata
-zeytinyağlı enginar

19:00 akşam yemeği
-2 tane köfte biraz irice
-yeşil salata
-zeytinyağlı kereviz
-yoğurt

Su 2 litre oldu daha içerim.
Spor yok.
Adım: 9207

Elhan Elhan
Hoş geldin succulent. :KK60:
Ne güzel bir giriş böyle harikasın :KK9:Menune bayıldım adımlarına da . Afiyet olsun. :super:Kilon da çok güzel. :KK200:Çıtırlar ligine girmeye şurada ne kalmış :confused:

X