Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15:00

Çok az mangalda kuzu eti
3 köz biber
Bikaç parça salatalık, zar gibi, 2 parça domates
Muhtemelen çocuk ağzına göre doğradı kızım, salatalıkları Çifter aldım

17:30
Yarım mango

Bundan sonrası suyla devam
1,5 lt su
1 kupa kahve

Elhan pastelfit
Belim tutulmuş, pek hareket edemem Cordelia

Basarilarin daim olsun canım
Ocak sonu için hedef alıyoruz
teşekkür ederim tatlım.
Ocak sonu hedefim 68
3 gündür kutlamalarda çok abarttım artıdaym
Önce artıları atıp arkasından 69un oluşturabileceği direnç ihtimalini de düşünüp onuda kırıp 68i görmek, benim için gayet yeterli bir başarı olur bu ay.
Nasıl hızlı bir giriş bu böyle maşallah
Tüm stresimi atıp, çok motive şekilde döndüm
Elhan daha ne yapacaksın canım benim.
Ellssa tekrar teşekkürler
pastelfit yettim gariiii
Kayıp kaptan bulundu yuppi
Elhan beni instadan takipte canım kaybolamam ama evin yolunu bulamadığımda bir gerçek 3 gece üst üste kutlama olunca bu akşam ancak evimdeyim. Düzenime dönüyorum.

01.01.2024

10:00 1 fincan tarçınlı Türk kahvesi

Kahvaltı 12:00
3 yemek kaşığı kıymalı yumurta
1 dilim peynir
1 domates
3 adet köz biber

Ara 15:30 1 fincan yeşil çay
2 kuru kayısı 2 ceviz

18:30 akşam
1 tabak salata
2 parça ızgara tavuk göğsü

1,5 litre su

Adım 3022 adımlar için özür dilerim 3 gündür evdeyim yarın itibari ile arttıracağım

Elhan Cordelia blonde ambition

Eklentiler

• IMG_2679.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 20
Evet çok sıkılıyordum
Haftasonunda seni yanlız bıraktım canım kusura bakma ama bu gün itibari ile çok fena hırslandırırım merak etme
Kaptanımız gelmiş hoşgelmiş

Afiyet olsun canım.
Her zamanki gibi menü de sporda şahane
Ben de olmasaydın üzülürdüm . Elhanım iyi ki seni bana almış. ❤

Menü de spor da çok çok güzel iyi ki benim takımımda dedirtiyor .

Canim kaptanimiz tesekkur ederim simdi ben bu guzel.cumler ustune kalkip yine bi eliptik yapacagim

Kırmızı takımın Güzelleri ❤

Cordelia
Jasminium84
Ellssa
patimsilizm
Ceeeeeeeeeeee
sibel_84
menekse_kokusu
Limoni026
s i d e l y a
Keira-
Margaret Hale
E Elagozlu
serap911

Hafta sonunu bensiz şekilde geçirip, geçici olarak yerimi devralan Ellssa ve Elhan 'ın desteği ile idare ettiğiniz için teşekkür ediyorum.
Ayrıca benim için bu kadar güzel bir takım kurduğu için Elhana bir kez daha minnettar oldum.
Yeni yıla hedeflerimi tutturup , kaptan olarak girmek ve sizin gibi güzel bir takımımın olması beni çok mutlu etti hepinize çok güveniyorum kızlar şahane bir hafta geçireceğiz ve çok güzel sonuçlar alacağız. Bu gün itibari ile eksiksiz hepimiz menü paylaşır ve mümkün olduğunca sporada vakit ayırabilirsek sevinirim. Hepimize bu yeni hafta ve Yepyeni yılımız şans getirsin.

Canım bu gün itibari ile beni de menülerine etiketlermisin lütfen ve evet yarın tartılıyoruz.
Bu kadar sıkı bir menü + yürüyüş ile yarın eksiyi garantilemişsin maşallah.
Canim kaptanimiz tesekkur ederim simdi ben bu guzel.cumler ustune kalkip yine bi eliptik yapacagim
yaaaaaaaa işte benim takımım

Afiyet olsun canım Menü bugüne ait sanırım. Geçmiş olsun mideni mi. usuttun acaba Ev yapımı çiğköfte nereden? Sen mi yaptın yoksa Bir taneyle nasıl bıraktın tebrikler.Erken yat lütfen yarın tartıda moraller bozulmasın

İyi ki Sporu yarın gör kaptanım yarın ki adımlarımı senin için atıcam
❤❤❤❤❤❤❤
Sporu bende sokabilsem keşke hayatıma. Önceden ne de güzel yürüyüşe çıkardım leslie mi yapardım
Birbirimizi motive edip elimizden geldiğince 20 dakika hatta 15 dakika ile bile başlamaya çalışabiliriz canım. Başlamak en önemlisi adım. Sadece 15 dakikacık bile ayırarak başlarsan gerisi çorap söküğü gibi gelecek.
Hadi yarın 10 dakika bile olsa leslie yada zumba yap.

Hep bir üşengeçlik var bu aralar bende

Kızlar ben yine hastayım çocuk hasta fena ne yapacağımı şaşırdım daha yeni iyilesmistim 1 aydır hastayım anlamadım gitti olayi sinirlerim bozuldu gerçekten aşırı yorgunluk var değerlerim iyi sıkıntı yok ama cidden sıkıldım artık hastalıktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…