Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Iyiyim cok sukur ablacim epeydir tartilmiyorum yarin yuzlesecegim cok almadim sanirim ama zaten max kilodayim kendime guvenimin cok eksildigi kendime cok kizdigim gunlerdeyim artik iradeli olmak istiyorum yeni yila girdik artik yeni bir beni gormek istiyorum ❤️
Tesekkur ederim cok incesin 🥰😘
İstediğin hafiflige kavuşmani dilerim Zeynepcim. :dua:Geldin ya bir şekilde hedefine ulaşacaksin. :KK60:
Eheheheh bendeki fistik ezmesi parcacikli ve yogun oldugu icin biraz sicak suyla seyreltip daha onceden biten sıkmalı ketçap kutusuna bosalttim 😏👻 teşekkür ederim canim kaptanimiz 🥰😘
Bak sen genlerde Kayserililik var mı acaba demek geldi içimden :KK53:hic aklıma gelmezdi fıstık ezmesini biraz daha ezmek 💪
15:00

Çok az mangalda kuzu eti
3 köz biber
Bikaç parça salatalık, zar gibi, 2 parça domates
Muhtemelen çocuk ağzına göre doğradı kızım, salatalıkları Çifter aldım😂

17:30
Yarım mango

Bundan sonrası suyla devam
1,5 lt su
1 kupa kahve

Elhan Elhan pastelfit pastelfit
Belim tutulmuş, pek hareket edemem Cordelia Cordelia
Afiyet olsun fezocum. :KK60:Harika ötesi bir menü :KK9:
01.01.2024

10:00 1 fincan tarçınlı Türk kahvesi

Kahvaltı 12:00
3 yemek kaşığı kıymalı yumurta
1 dilim peynir
1 domates
3 adet köz biber

Ara 15:30 1 fincan yeşil çay
2 kuru kayısı 2 ceviz

18:30 akşam
1 tabak salata
2 parça ızgara tavuk göğsü

1,5 litre su

Adım 3022 adımlar için özür dilerim 3 gündür evdeyim yarın itibari ile arttıracağım 😘

Elhan Elhan Cordelia Cordelia blonde ambition blonde ambition
Çok güzel bir menü afiyet olsun canım 😘
Haftasonunda seni yanlız bıraktım canım kusura bakma 🙏🏻😊 ama bu gün itibari ile çok fena hırslandırırım merak etme :KK53::KK19:

:KK60: 🌼

Afiyet olsun canım. 😊

😍 Her zamanki gibi menü de sporda şahane 🧿
Ben de olmasaydın üzülürdüm . 😊 Elhanım iyi ki seni bana almış. ❤
Emanet takım canım. Özenli çalıştım :süslü:Kizlarin bol eksi görsün ama maviş kızlardan bir tık az olabilir..:ıslık:
Menü de spor da çok çok güzel 🧿👏🥰 iyi ki benim takımımda dedirtiyor . 🤩🤗
Ben de gurur duyuyorum güzel menüleri görünce . :KK9:
Menüm
Sabah yok.
Öğle 16.00 1 kase ayranlı çorba
1 kaşık havuç tarator

Ara 1 elma
1 litre su
45 dk yürüyüş
Belki 1 avuc kuruyemiş yerim belli değil
Elhan Elhan
Yarın tartiliyoruz değil mi kaptanım
Serapcim bu şekilde günü kapatabilirsen yarın harika olacak. :dua:Afiyet olsun canım 😘

Yaş 40 dedi. Artık düzenli kullanmak lazım herhalde. Bende ara ara kullandım ama düzene sokmadim hiç.
Faydasını gördün mü canim
Bendeki uno tambuğday. Çok merak ettim onu🥰
Yarın oburgun alıp sana yazicam kaptanım. Sanırım uno degil
Tatlım biz senin menülerine bakmamış mıydık :KK64:
Afiyet olsun. Lavaşi sabah ye sadece olur mu? Akşam karbonhidratsiz deneyelim . Bence daha çok kilo gidecek. :confused:
Ayy bugün tatil olunca pazar sandim pazartesi diyecektim. Evet zaten karbonhidratsiz yaşama geçmek istiyorum hayatımın diğer kalanında ama yapamıyorum :KK43:
Ben Üntad tambugday lavaş aliyorum epeeeey hidiyor bana,dolaota duruyor hep tazecik 🌸 sendekini merak ettim😌 şu yeni cikanlar var gördün mü mutfak bezi gibi😬 bana itici geliyor birde cok pahali

Evet evet açım de bisey yemiyorum de gözlerini korkut en zayif sen ol 😏😈
Üstadım olabilir mi benim bilmiyorum migrosa bakayim. Ben buzdolabına koymuyorum ama dışarıda bozulmuyor. Ayy evet gördüm millet yiyor ama bende almadım onlardan asrın lavaş i diyorsun di mi?

Kızlar menülerim 3 gündür iyi değil. :oops: Çok mutlu olarak pişman olmadan yiyip içeceğim durumlardı açıkcası ondan sadece kaptanlığıma yakısmadı yoksa ben iyi ki diyorum çünkü çok güzel hatırlayacağım 3 gün oldu .
2 gün önce şirket ile yeni yıl kutlaması yaptık ve Alkol,dans,kahkahalar,projeler derken ruhumu her anlamda doyuran çok mutlu bir gece oldu.
Dün de kardeşlerim ile benzer bir kutlama yaptık.
2 gece üst üste Rakı+kırmızı et ızgara, mezeler vs. ile başlayıp arkası meyve,çerez,şampanya, alkolü kokteyller ile devam etti. Ve minik bir er dilim yeni yıl pastasıda yendi. 🤗 Bu sabah da baya geç kalkıp dışarad serpme kahvaltıya gidildi ve çok güzel bir yeni yıl kahvaltısı yaptık ve harika kararlarda aldık. 💝 Çok mutluyum ama sadece tek sorun tartıya bu şekilde artı ile geleceğim kesin. Size yarın sabah itibari ile sıkı menüler ve sporlarla geleceğime söz veriyorum telafi edeceğim.

İstediğin hafiflige kavuşmani dilerim Zeynepcim. :dua:Geldin ya bir şekilde hedefine ulaşacaksin. :KK60:

Bak sen genlerde Kayserililik var mı acaba demek geldi içimden :KK53:hic aklıma gelmezdi fıstık ezmesini biraz daha ezmek 💪

Afiyet olsun fezocum. :KK60:Harika ötesi bir menü :KK9:

Çok güzel bir menü afiyet olsun canım 😘

Emanet takım canım. Özenli çalıştım :süslü:Kizlarin bol eksi görsün ama maviş kızlardan bir tık az olabilir..:ıslık:

Ben de gurur duyuyorum güzel menüleri görünce . :KK9:

Serapcim bu şekilde günü kapatabilirsen yarın harika olacak. :dua:Afiyet olsun canım 😘
Koç burclulugu diyelim 😝

Ayy bugün tatil olunca pazar sandim pazartesi diyecektim. Evet zaten karbonhidratsiz yaşama geçmek istiyorum hayatımın diğer kalanında ama yapamıyorum :KK43:

Üstadım olabilir mi benim bilmiyorum migrosa bakayim. Ben buzdolabına koymuyorum ama dışarıda bozulmuyor. Ayy evet gördüm millet yiyor ama bende almadım onlardan asrın lavaş i diyorsun di mi?

Evet yaa pike gibi bisey😂 fenomen lavaşi olmaktan öteye gecemez 🙈
Kızlar menülerim 3 gündür iyi değil. :oops: Çok mutlu olarak pişman olmadan yiyip içeceğim durumlardı açıkcası ondan sadece kaptanlığıma yakısmadı yoksa ben iyi ki diyorum çünkü çok güzel hatırlayacağım 3 gün oldu .
2 gün önce şirket ile yeni yıl kutlaması yaptık ve Alkol,dans,kahkahalar,projeler derken ruhumu her anlamda doyuran çok mutlu bir gece oldu.
Dün de kardeşlerim ile benzer bir kutlama yaptık.
2 gece üst üste Rakı+kırmızı et ızgara, mezeler vs. ile başlayıp arkası meyve,çerez,şampanya, alkolü kokteyller ile devam etti. Ve minik bir er dilim yeni yıl pastasıda yendi. 🤗 Bu sabah da baya geç kalkıp dışarad serpme kahvaltıya gidildi ve çok güzel bir yeni yıl kahvaltısı yaptık ve harika kararlarda aldık. 💝 Çok mutluyum ama sadece tek sorun tartıya bu şekilde artı ile geleceğim kesin. Size yarın sabah itibari ile sıkı menüler ve sporlarla geleceğime söz veriyorum telafi edeceğim.
Kaptanimiz harika anlarin tadini cikarmissin🌸 en sevdigim olay depresyondan yemek degil de boyle keyifli anlarda tadini cikararak kafaya takmadan yemek😍 bu sekilde zaten tartiya yansimiyor yansisada 2 gunluk bir olay hemen telafi oluyor😏🙏🏼

Sevgili Masterfit Üyeleri,
Pazartesi yapılması gereken kontrol tartimizin salı günü yapılmasını kararlaştırmıştık. Bu sebeple yarın sabah 🕐 13.00' e kadar tartılıp bildirimlerinizi paylaşmanızı rica ederim. :KK68:
Bildirimlerinizde fotoğraf şartı yoktur.

🌟Kaptanlarimiz blonde ambition blonde ambition ve pastelfit pastelfit bildirimlerini özel mesajla📷 fotoğrafli tarih- nick belirterek yapacaktır.
2024' ilk tartısı mutluluk getirsin :dua:
İkincisi de olabilir 🙃

🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷
Masterfit Yarışması 98. Etap29.1202.01FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition blonde ambition KAPTAN69.7
Ellssa Ellssa 71.8
@Ruveyda-60.2
patimsilizm patimsilizm 60.8
sibel_84 sibel_84 74.55
Jasminium84 Jasminium84 61.55
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee 67.7
Cordelia Cordelia 84.3
menekse_kokusu menekse_kokusu 63.7
Limoni026 Limoni026 59.7
s i d e l y a s i d e l y a 67.75
Margaret Hale Margaret Hale 74.1
E Elagozlu 61.6
serap911 serap911 81.55
Mavi Takim
pastelfit pastelfit KAPTAN61.7
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili 66.4
@anneadayiiii74.4
Mthn83 Mthn83 78.9
gezegenfeza gezegenfeza 75.3
Beth18 Beth18 63.1
60kiloyum 60kiloyum 89.5
Tesnim1903 Tesnim1903 73.1
M Meryem1306 88.35
M muhendishanim98 57.1
aysenurt3991 aysenurt3991 80.95
ZincirKirma ZincirKirma 82.15
Lavinia_98 Lavinia_98 74.8
Elhan Elhan 69.7
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
Tutku44 Tutku44 84.1
Aomine Daiki Aomine Daiki 68.25
Nergis 35 Nergis 35 65.2
fesang fesang 69.85
minerva1988 minerva1988 65.9
zeyneppk zeyneppk ilk bil. fotoğrafli olacak 📷

🌟Tartılarınızda bir yanlışlık varsa mesajla bildirmenizi rica ederim. ☺️

Sevgili Masterfit Üyeleri,
Pazartesi yapılması gereken kontrol tartimizin salı günü yapılmasını kararlaştırmıştık. Bu sebeple yarın sabah 🕐 13.00' e kadar tartılıp bildirimlerinizi paylaşmanızı rica ederim. :KK68:
Bildirimlerinizde fotoğraf şartı yoktur.

🌟Kaptanlarimiz blonde ambition blonde ambition ve pastelfit pastelfit bildirimlerini özel mesajla📷 fotoğrafli tarih- nick belirterek yapacaktır.
2024' ilk tartısı mutluluk getirsin :dua:
İkincisi de olabilir 🙃

🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷
Masterfit Yarışması 98. Etap29.1202.01FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition blonde ambition KAPTAN69.7
Ellssa Ellssa 71.8
@Ruveyda-60.2
patimsilizm patimsilizm 60.8
sibel_84 sibel_84 74.55
Jasminium84 Jasminium84 61.55
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee 67.7
Cordelia Cordelia 84.3
menekse_kokusu menekse_kokusu 63.7
Limoni026 Limoni026 59.7
s i d e l y a s i d e l y a 67.75
Margaret Hale Margaret Hale 74.1
E Elagozlu 61.6
serap911 serap911 81.55
Mavi Takim
pastelfit pastelfit KAPTAN61.7
@anneadayiiii74.4
Mthn83 Mthn83 78.9
gezegenfeza gezegenfeza 75.3
Beth18 Beth18 63.1
60kiloyum 60kiloyum 89.5
Tesnim1903 Tesnim1903 73.1
M Meryem1306 88.35
M muhendishanim98 57.1
aysenurt3991 aysenurt3991 80.95
ZincirKirma ZincirKirma 82.15
Lavinia_98 Lavinia_98 74.8
Elhan Elhan 69.7
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
Tutku44 Tutku44 84.1
Aomine Daiki Aomine Daiki 68.25
Nergis 35 Nergis 35 65.2
fesang fesang 69.85
minerva1988 minerva1988 65.9
zeyneppk zeyneppk ilk bil. fotoğrafli olacak 📷

🌟Tartılarınızda bir yanlışlık varsa mesajla bildirmenizi rica ederim. ☺️
Ellerine saglik canım yeni yıl yeni eksiler getirsin herkese 🙏

Koç burclulugu diyelim 😝

Evet yaa pike gibi bisey😂 fenomen lavaşi olmaktan öteye gecemez 🙈

Kaptanimiz harika anlarin tadini cikarmissin🌸 en sevdigim olay depresyondan yemek degil de boyle keyifli anlarda tadini cikararak kafaya takmadan yemek😍 bu sekilde zaten tartiya yansimiyor yansisada 2 gunluk bir olay hemen telafi oluyor😏🙏🏼
Sanırım ben çakma koçum :ıslık:
Sana bir müjdem var. :KK37:
Screenshot_2024-01-01-21-42-59-202-edit_com.instagram.android.jpg

3 gün sekersiz beslenme yapacam kızlar umarım başarırım ye i yılın hedeflerinde bu var bakalim neler olacak
Hii bende az once eliptik ustunde 20 gun dogal olmayan sekerli paketli hamurisili seylerden uzak duruyorsun sonrasinda bi krivasan yersin Leyla hanim dediydim kendime 😍😏🌸 hadi bakalim yapilir bence

Kullananlar memnun canım. Bende bugün bismillah deyip başlayacağım. Bakalım fark olacak mı?

Kızlar ben yine hastayım çocuk hasta fena ne yapacağımı şaşırdım daha yeni iyilesmistim 1 aydır hastayım anlamadım gitti olayi sinirlerim bozuldu gerçekten aşırı yorgunluk var değerlerim iyi sıkıntı yok ama cidden sıkıldım artık hastalıktan:KK43:
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

Menüm

12:30
1 bardak sebze meyve suyu (elma havuç mandalina maydanoz ıspanak)
Yarım avuç çiğ badem

18:30
2 porsiyon mantar
2 kaşık mercimekli bulgur pilavı
Taze soğan turp

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Afiyet olsun tatlım. :KK60: Menune bayıldım. Ve hayallere daldım. :KK51:Tere , köy yufkası, mercimekli bulgur pilavı 😭

Hii bende az once eliptik ustunde 20 gun dogal olmayan sekerli paketli hamurisili seylerden uzak duruyorsun sonrasinda bi krivasan yersin Leyla hanim dediydim kendime 😍😏🌸 hadi bakalim yapilir bence
Ben aşırı tüketiyorum aslında tamamen hayatimdan çıkarmak gibi radikal karar almak yerine suan için normal tüketime dönmeye çalışıyorum haftada yada 2 haftada 1 bir gibi öncelik hedefim adım adım birden 21 gün yada 1 hafta benim için zorlu ve gerçekçi olmayacaktır ve basa dönecek o yüzden ağırdan almakta fayda var 3 gün ile başlayıp 1 hafta sonra 1 .5 hafta 2 hafta gibi hedeflerim küçük ve sağlam olacak

X