Popüler Konu LenaG ile MasterFit

30.12.2023

Kahvaltı 12:00
1 haşlanmış yumurta
2 çavdar ekmeği
1 dilim peynir
6 zeytin
1 domates

Ara 15:00 1 fincan kahve

Akşam 18:00

karnıbahar pilavı (pilav porsiyonlama kabı ile koydum) Miktarı görmeniz için resim koydum
Roka salatası
Ayran

1 litre su
Adım 3795
Elhan Elhan Cordelia Cordelia @blonde ambition
Kusursuz cok güzel bir menü. :super: Afiyet olsun canım 😘

Hiçbirşey yemedin mi canım 😊 Belli bir süre aç kalınan bir program mı yaptığın eğer öyleyse nasıl gidiyor canım merak ettim ondan bu kadar soru 🤭
Apayrı yaşam sistemini uyguluyorum,
1. Seviye 2 öğün
2. Seviye 1,5 öğün
3. Seviye 1 öğün
4. Seviye haftada 1 kes 36 saatlik açlık
5. Seviye haftada 2 sefer 36 saatlik açlık
6. Seviye haftada 1 sefer 3 günlük açlık
7. Seviye haftada 1 sefer 3 günlük açlık+ hayvansal yasak
Sonunda karaciğer temizliği

Seviye 6 nın ilk haftasındayım, bugün 3. Günüm, yarın sonlandıracağım

IMG_20231230_220925.jpg IMG_20231230_210259_1.jpg IMG_20231230_210259.jpg

Kedili arkadaslarim bu veletler bana geldiginden beri onlara mama hazirliyorum bayilarak yiyorlar,bir gun kuru mama bir gun benim yaptigim mamadan yiyorlar yaklasik iki senedir çokta faydali oldugunu dusunuyorum 🧿 bizde yesek yeriz zaten icinde bilmedigimiz birsey yok🤩 kabak,havuc,sogan,pirinc,yulaf ezmesi,zerdecal,karabiber,pulbiber sabit gidalar. icine protein olarak tavuk yada tavuk ciger ekleyip pisiriyorum iyice ezip bazen el blenderiyla parçalayıp posetleyip derin dondurucuya koyuyorum. Bi onceki tavuk cigerliydi bu defa kalcali but ile yaptim sifa olsun kuzularimiza🫶🏻 ben fazlaca yapip dükkandaki kedilerimide mutlu ediyorum🌸 hazir mamalardan bin kat daha faydali👍🏻👍🏻👍🏻 artik gunleri biliyorlar derin dondurucudan cikarmayi unuttugumda kuru mama verirsem hani bizim mamamiz der gibi bakiyorlar😂😂😂

Eki Görüntüle 3361145 Eki Görüntüle 3361146 Eki Görüntüle 3361147

Kedili arkadaslarim bu veletler bana geldiginden beri onlara mama hazirliyorum bayilarak yiyorlar,bir gun kuru mama bir gun benim yaptigim mamadan yiyorlar yaklasik iki senedir çokta faydali oldugunu dusunuyorum 🧿 bizde yesek yeriz zaten icinde bilmedigimiz birsey yok🤩 kabak,havuc,sogan,pirinc,yulaf ezmesi,zerdecal,karabiber,pulbiber sabit gidalar. icine protein olarak tavuk yada tavuk ciger ekleyip pisiriyorum iyice ezip bazen el blenderiyla parçalayıp posetleyip derin dondurucuya koyuyorum. Bi onceki tavuk cigerliydi bu defa kalcali but ile yaptim sifa olsun kuzularimiza🫶🏻 ben fazlaca yapip dükkandaki kedilerimide mutlu ediyorum🌸 hazir mamalardan bin kat daha faydali👍🏻👍🏻👍🏻 artik gunleri biliyorlar derin dondurucudan cikarmayi unuttugumda kuru mama verirsem hani bizim mamamiz der gibi bakiyorlar😂😂😂
Afiyet şifa olsun kediciklere :dua: :KK60: Ellerine sağlık canım 😘

Apayrı yaşam sistemini uyguluyorum,
1. Seviye 2 öğün
2. Seviye 1,5 öğün
3. Seviye 1 öğün
4. Seviye haftada 1 kes 36 saatlik açlık
5. Seviye haftada 2 sefer 36 saatlik açlık
6. Seviye haftada 1 sefer 3 günlük açlık
7. Seviye haftada 1 sefer 3 günlük açlık+ hayvansal yasak
Sonunda karaciğer temizliği

Seviye 6 nın ilk haftasındayım, bugün 3. Günüm, yarın sonlandıracağım
Maşallah canım inşallah şifa olsun güzel eksiler getirsin ❤️

🧿🧿ne güzel💕 🧿🧿

Hayırlı akşamlar herkese , yeni yıla girerken acaba diyorum,😬varsa eskiden yapıyorduk, spor grupları oluyordu yedeklerdeki gruptan alınıyordu öyle grup varsa beni de alabilir misiniz ?🫣 Sadece spor için. Doktor spor yapmamı söyledi ama ben işten güçten fırsat bulup yapamıyorum , bazende yapmak istemiyorum . Belki bu grup sayesinde yine spora başlayabilirim .
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Canım gel başımın üzerinde yerin var. Spor Bildirimi yap ben seni listeye eklerim. ❤️

Menüm
Sabah bir yumurtalı yağsız sucuklu yumurta yarım ekşi mayalı lavaş 2dilim peynir 3zeytin
Ara sütlü kahve 10 tane tane fındık 1hurma
Akşam yoğurtlu kırmızı pancar
Ton balıklı salata
1.5lt su
Spor yok
Elhan Elhan pastelfit pastelfit
afiyet olsun. ekşimayalı lavaş asrın tandırı mı?

harika valla. oranlı tarif verebilir misin canım?

X