Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben hep el karari ile yapiyorum ama bu karisimda 1 kabak,1 sogan,2 havuc, yarim bardak yulaf,yqrim bardak pirinc,baharatlarda 1 er tatli kasigidir tahmini... 2 adet kalcali but yada marketlerde satilan sekilde 1 tabak tavuk ciger kullanabilirsin bu olcuye... Pisecek kadarda su🌸👍🏻🫶🏻 şuan sizdilar resmen😂 bu mamayi yer yemez uykuya daliyorlar
Benimki hiç birşey yemez , sadece kendi kuru ve yaş maması. Bu tarifi sokaktaki bebelere yapıcam 😍

Evet canım misafir bereketiyle geliyor Allah geleni gideni eksik etmesin keşke yakın olsak da gelsen kankişim ne güzel olur
Turşu yu abartmadan yedim eskiden olsa bi tabak yerdim vallahi

Karnabahar pilavi ilk kez duyuyorum kisirını yaptım begendim biliyorum da bunu bilmiyorum nasıl güzel oluyor mu canım
İlk defa yaptım bende canım çok beğendim bundan sonra da sık sık yaparım bulgur pilavı gibi oldu Bu pilavın çok versiyonu vardı ama denemek istersen eğer YouTube Dilara Koçak tarifini yaptım ben deneyebilirsin canım 😘

Ellerine sağlık, bol bol sevap almışsın
Benimkiler hazır yiyor😔
Bazen tavuk, balık yerdi biri, şimdi onu da bıraktı😔
Biri kuru mama yiyor, kendisinin ıvır zıvırını yiyor, biri yaş mamayı çok yiyor, arada kuru da yiyor 😔
Ben bebekkenden yapiyorum belkide aliskanlik birde cins kedilerin yemedigini söylüyorlar onlar özel hanimefendi beyefendi ya😂

Menüm
Sabah Yok
Öğle 14.00 kıymalı pide şalgam suyu
21.00 2 tane çiğköfte yeşillik 1 hazır lavaş (ama incecik şu yanında verilenlerden.) 2 baklava (akşam misafirlik var diye öğlen de pide yiyeceğiz diye sabahı akşamı iptal ettim. Yine de çok karbonlu oldu )

Su 2litre ye yaklaştım
Spor 40 dk yürüyüş
40.3 120p.
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
pastelfit pastelfit

Ben bebekkenden yapiyorum belkide aliskanlik birde cins kedilerin yemedigini söylüyorlar onlar özel hanimefendi beyefendi ya😂
Benim kızın yavrularından biri kuru mama yedi diğerine asla yediremedim
Hergün tavukgöğsü haşlayıp veriyordum, sahiplendirdiğimiz kişiyede herşeyi yazdım, muhtemelen iyi bakıyorlar, arada resimlerini görüyoruz, kocaman olmuş 😻

IMG_4894.png
Adım 3.734 Puan 370
Cordelia Cordelia

20 Aralık Cuma

Sabah 10.00
2 waffle
Peynir 1 d kadar karışık
1er tk fıstık ezmesi ve petek bal

Ara
2 kavala kurabiyesi

Öğle 15.30
2 tabak haşlama et az patates
4 kaşık spagetti

Akşam 20.30
1 kase kestane

30 Aralık Cumartesi

Kahvaltı 13.00
Ispanaklı peynirli omlet
Biraz peynir zeytin
Salatalık
1tk tahin pekmez
1 d ekmek

Akşam 17.30
1 kase mercimek çorbası
4 kaşık makarna
2 köfte
2 kaşık yoğurt

Ara 21.00
1 avuç kaju leblebi

Elhan Elhan
@blonde ambition
Afiyet olsun kaptanım. :KK60:
Sabah mahmurlugu iki menüyü tek menü gibi gördüm. :confused:eyvah eyvah deyip tekrar baktım :dua: Cumartesi öğünün daha güzelmiş. :super:

İlk defa yaptım bende canım çok beğendim bundan sonra da sık sık yaparım bulgur pilavı gibi oldu Bu pilavın çok versiyonu vardı ama denemek istersen eğer YouTube Dilara Koçak tarifini yaptım ben deneyebilirsin canım 😘
Afiyet olsun canım 😘 Dilara Koçak tarifleri çok güzel. Vicdan çorbası onun muydu :confused:

Ben hep el karari ile yapiyorum ama bu karisimda 1 kabak,1 sogan,2 havuc, yarim bardak yulaf,yqrim bardak pirinc,baharatlarda 1 er tatli kasigidir tahmini... 2 adet kalcali but yada marketlerde satilan sekilde 1 tabak tavuk ciger kullanabilirsin bu olcuye... Pisecek kadarda su🌸👍🏻🫶🏻 şuan sizdilar resmen😂 bu mamayi yer yemez uykuya daliyorlar
Bol vitaminli çok güzel bir tarif. Jülide hanıma şifa olsun bir tek onun adı kalmış aklımda 🙈

Günaydın Halecim. :KK60:
Abla menülerimi yazmak istiyorum ama yazmaya yüzüm yok. Ben aralıklı oruç uyguladığım için yeme vaktinde her şeyden az da olsa yiyorum. Sadece porsiyonları azalttım ve yeme vakitlerini düzenlemiş oldum. 😁

Menüm
Sabah Yok
Öğle 14.00 kıymalı pide şalgam suyu
21.00 2 tane çiğköfte yeşillik 1 hazır lavaş (ama incecik şu yanında verilenlerden.) 2 baklava (akşam misafirlik var diye öğlen de pide yiyeceğiz diye sabahı akşamı iptal ettim. Yine de çok karbonlu oldu )

Su 2litre ye yaklaştım
Spor 40 dk yürüyüş
40.3 120p.
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
pastelfit pastelfit
Afiyet olsun Bademim. :KK60: Karbon ceşitli ama miktarları az olduğu için inşallah sıkıntı olmazlar. :dua:

Abla menülerimi yazmak istiyorum ama yazmaya yüzüm yok. Ben aralıklı oruç uyguladığım için yeme vaktinde her şeyden az da olsa yiyorum. Sadece porsiyonları azalttım ve yeme vakitlerini düzenlemiş oldum. 😁
Porsiyon kücülttüğün için artı gelmeyeceğini düşünüyorum canım. Kendinle yuzleşmen için yazsan keşke. Menüler zamanla güzelleşir hiç üzülme. :KK60:

Porsiyon kücülttüğün için artı gelmeyeceğini düşünüyorum canım. Kendinle yuzleşmen için yazsan keşke. Menüler zamanla güzelleşir hiç üzülme. :KK60:
Burası diyet topiği diye yazasım gelmiyor. Kınamasınlar sonra beni sjdkdkd yazmam iyi olacaksa yazayım.

X