Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba canım . Hoşgeldin ben neyi kaçırdım ya . Naptın tam olarak spora mi başladın? Çok kilo mu verdin? Bir aydinlatsan beni de

Sibelcim merhaba. Hep sorcam kalıyor . Sizin okulda neden yemek yapılıyor ? Çözemedim ben onu

Pastil emdim sabah kuzum boğazım iyi sukür sadece soğuk içecekten uzak durmak lazım kefir iciyorum soğuk sabah süt iciyorum soğuk allahtan kızıma boğazı ağrımıyo
Ne kadar dikkat etsekde olacağı varsa oluyor canım. Çocuklara birşey olmasında.
Onlarla yarışamaz iki katimizi yiyip yapabiliyorlar daha kaslı yaratılmışlar diye
Valla değişik canlılar diyorum ben onlara.
Sibelcim merhaba. Hep sorcam kalıyor . Sizin okulda neden yemek yapılıyor ? Çözemedim ben onu
Canim ben kendimden örnek vereyim. Akşam saat beşe kadar okulda oluyorum. Sabah 8 buçukta evden çıkıyorum. İster istemez acıkma oluyor. Ya dışarıdan isteniyor ya da boş dersi olanlar yani bizler denk geldikçe sağlıklı birşeyler yapalım en azından diyoruz. Ama çok yiyoruz.

Çok geçmiş olsun ben de öpüyorum Iyiyim canım diyete spora başladım l. Spor kraliçem geldi aklıma
Teşekkür ederim , Aşkoommm idolüm benim . Sen başarırsın her zaman olduğu gibi. Eeee idolüm sendin spor yapmayı sen sevdirdin bana ve ekip arkadaşlarımın sayesinde başardım çok iyi kilo verdim . Tekrar geri aldım kilolarımı ve vermek içinde cesaretim ve gücüm de yok.

Okul süreniz neden o kadar uzun peki ? Aslında güzel, uyum varsa süper bir sey. Ama tabi çok da yememek lazım

He kuzzzz sehir dışından geldik eve akşam hemen kızımla hastalandık ben zaten 2 canlı hemen kapıyorum ama önce kızıma oldu ondan bana gecti arada bi iyi arada bi öksürük anlayamadım bitürlü
Geçmiş olsun canım aman dikkatli ol
ben zaten su grubuyum. dolunaydan en çok su grupları etkileniyor. vücudumdaki şişliği bir görsen... karnım davul
2 gün sürer bu şişlik
Aaa demek dolunaydan benim bi arkadaşımda balık burcu ve bugün inanılmaz şiş her yerim çok gerginim falan dedi Bu dolunayın etkisi ne kadar sürer ki Normale bi dönsek
Vallahi 2 veya 3 gün sürüyor sonra hopp bi bakmışsın bir daha dolunay
Dün Ahmet bey konuşmasında bahsetti, koronayı aratacak kadar şiddetli salgın var dedi
Allah korusun ama özellikle çocuklar da baya salgın var
Ayy bende dedım adım sayısını tekrar tekrar mı paylaştım benimde bu desen olumca
Bende 1 haftadır yok
Dün sinameki içtim, banamısın demedi
Çok kötü yaaa ben 1 gün çıkmasam mahvoluyorum 1 hafta çok zeytinyağı dene canım aç karnına

Dönüp dolaşıp dolunaya çarpıyoruz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…