Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben zaten su grubuyum. dolunaydan en çok su grupları etkileniyor. vücudumdaki şişliği bir görsen... karnım davul

ben zaten su grubuyum. dolunaydan en çok su grupları etkileniyor. vücudumdaki şişliği bir görsen... karnım davul
Aaa demek dolunaydan benim bi arkadaşımda balık burcu ve bugün inanılmaz şiş her yerim çok gerginim falan dedi Bu dolunayın etkisi ne kadar sürer ki Normale bi dönsek

He kuzzzz sehir dışından geldik eve akşam hemen kızımla hastalandık ben zaten 2 canlı hemen kapıyorum ama önce kızıma oldu ondan bana gecti arada bi iyi arada bi öksürük anlayamadım bitürlü
Geçmiş olsun canım . Çok gezmeyin artık . Çok geziyonuz ondan oluyor.
İmza
Gezemeyen biri

Dün Ahmet bey konuşmasında bahsetti, koronayı aratacak kadar şiddetli salgın var dedi

Geçmiş olsun canım . Çok gezmeyin artık . Çok geziyonuz ondan oluyor.
İmza
Gezemeyen biri
Vallahaaa şu gecen haftadan beri sehir dışındayız çokta çıkmadık dişarı aslinda kızz ama kızım çok çıktı babasıyla evde çok sıkildı hep kapıyı vurdu dışarı çıkalım diye eve geldik rahatladı ama hastalandı tabi sıoa neseki öyle acili aratacak kadar değell

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…