Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Konuya yazıyorum ama inş. Rahatsız olmuyorlardır öyle bi renk getireyim dedim ona göre yazim
Hoş geldin bibibella. :KK68: Mesajı gördüm sanırım yanlışlıkla bu sayfaya yazıldı diye emin olamadim . Kusura bakma. Estağfurullah rahatsızlık olur mu? Her zaman buyrun gelin. İlham olursunuz bize. O kadar güzel fiziginiz var ki inşallah biz de çıpçıtır oluruz. :dua:

Geçmiş olsun canım aman dikkatli ol

2 gün sürer bu şişlik

Vallahi 2 veya 3 gün sürüyor sonra hopp bi bakmışsın bir daha dolunay

Allah korusun ama özellikle çocuklar da baya salgın var

Ayy bende dedım adım sayısını tekrar tekrar mı paylaştım benimde bu desen olumca 🤭🤪

Çok kötü yaaa ben 1 gün çıkmasam mahvoluyorum 1 hafta çok zeytinyağı dene canım aç karnına
Sinameki yutacağım birazdan

Afiyet olsun demekten başka çare yok canım . Rahat uyumak istersen ip atlayabilirsin biraz . En azindan yediklerini yakmak için🥰
Yaptim kaptanim
Harikasın canım 🥰 canım insanız diyet kolay bir süreç değil. Tabi ki arada kaçıracaz. Moral bozmak yokm telafi de ettin . Daha ne olsun?❤️
Evet kaptanım geç ola ak kilo vermem ama güç olmasın ne yapalim
Kumla' ya geliyorsunuz sanırım. Okul bayağı iç tarafta canım. Yeni yapılan Devlet Hastanesi' nin yolunda .
Yok kumsaza geliyoruz. Evet o hastahane yolunu da biliyorum. Böbrek taşı ağrısı tutmuştu o hastahaneye gittim. Güzel yer gemlik ben seviyorum yeni halini gördün mü acayip güzel yapmışlar sahili akşam yürüyüş yapmıştık güzeldi herkes dışarıya dokulmustu

X