Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de dış kapının mandalıyım kimse bir şey demiyor yaz sen
Ya bende başlayıncaya kadar hep erteledim ama birşeye başlayınca tam yapmaktan yanayım ilk zamanlar tabi ki boyle değildi sonra salondaki hocalara grup derlerine göre kendimi ayarladım ve bu işe resmen kendini adadım amaç edindim hafta içi 5 gün bide 2 günde aksamları gidiyorum 1 gunde 2 sefer yani 7 yapıyor şimdide 1 aydır program hazırlandı bize ağırlık çalışıyoruz videosunu attım profilimde var vucudun değiştikçe ben gaza geldi ha bide onemli bir not ordan bir arkadasın olması büyük nimet isteyen olursa burayada atarim once sonra videolar programlar falan :)

Peki vücudundaki değişimi ne kadar sürede görebildin?

He kuzzzz sehir dışından geldik eve akşam hemen kızımla hastalandık ben zaten 2 canlı hemen kapıyorum ama önce kızıma oldu ondan bana gecti arada bi iyi arada bi öksürük anlayamadım bitürlü
Çok geçmiş olsun canım

Reactions: Jou
Çok güzel, peki kilo fazlan varmı?

Peki vücudundaki değişimi ne kadar sürede görebildin?
Bu 8 9 aylık süreç yavrum ağırlık başlayali 1 ay oluyor simdi daha da hızlanacak muhtemelen bazısı kac senede yaptın diyor ama bir kac aya basliyor degişim

Eklentiler

• 20231202_114821.jpg
    127,6 KB · Görüntüleme: 46
Çok geçmiş olsun canım
Sağoll abla ciddi salgında var cidden gündüz iyiydi bugün dolaştık markete gittik parka getirdik cok sevincliydi aksama basladı gıcık oksürmeye şurup verdim artık 1 saate gecti uyudu hemen kucağımda yastık koydum altına öyle yatıyo geniz te balgam oluşmuş belli

Çok güzel, peki kilo fazlan varmı?
Ben 78 79 kiloyla basladim 71 kiloyum şimdi amacım ama zaten kilo vermekten çok kaslanmakti en az 68 olmak isterim ki şu anda bile ben memnunum onemli olan kaslarımın gelişmesi baya kalorili ve bol karbolu besleniyorum bu yüzdende tabi sağlıklı olanları şerker tatlı şeker ürünleri zaten tükenmiyor kaç aydır

He kuzzzz sehir dışından geldik eve akşam hemen kızımla hastalandık ben zaten 2 canlı hemen kapıyorum ama önce kızıma oldu ondan bana gecti arada bi iyi arada bi öksürük anlayamadım bitürlü
Geçmiş olsun canım. Sen iki kat dikkat et canım. Doktoruna sorsan da takviye falan birşeyler alsan keşke

Bu 8 9 aylık süreç yavrum ağırlık başlayali 1 ay oluyor simdi daha da hızlanacak muhtemelen bazısı kac senede yaptın diyor ama bir kac aya basliyor degişim
Tebrikler bebişim. İşte azim, işte feraset. Ben istesem de o tempoda gidemem zaten salona ama bakalım benim bu erteleme direncim ne zaman kırılır bilmem…

Afiyet olsun demekten başka çare yok canım . Rahat uyumak istersen ip atlayabilirsin biraz . En azindan yediklerini yakmak için

Tebrikler bebişim. İşte azim, işte feraset. Ben istesem de o tempoda gidemem zaten salona ama bakalım benim bu erteleme direncim ne zaman kırılır bilmem…
Bende bi anda 5 güne basladım zamanla kafam değişti ilk yememi iyice duzelttim sonra 21 günlûk seker şeyi yaptım baktım hiç zorlanmadim devam ettim (meyve kuru meyve zuber) hariç birsey yemiyorum hala çok önemli birsey olmadıgı sürece alkolü de biraktım ayda yılda bir belki süt yerine yulaf sütü tercih ediyorum mesela ufak tefek degişikliklerle büyük değisimler ben bu ladar beklemiyordum kendimde değişim ama oluyormuş :)

Geçmiş olsun canım. Sen iki kat dikkat et canım. Doktoruna sorsan da takviye falan birşeyler alsan keşke
Pastil emdim sabah kuzum boğazım iyi sukür sadece soğuk içecekten uzak durmak lazım kefir iciyorum soğuk sabah süt iciyorum soğuk allahtan kızıma boğazı ağrımıyo

Onlarla yarışamaz iki katimizi yiyip yapabiliyorlar daha kaslı yaratılmışlar diye

Daim olsun. Ne güzel ettin. Darısı başımıza.

akşam çok güzel dengelemişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…