Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tartinin resmini çekip yüklememiz lazım değil mi
Evet canım tarih nickin ve Masterfit e devam edecek misin bilgisi gerekiyor. Örnekteki gibi. Tabi 29 Aralık olacak tarih

Eklentiler

• 20231222_124107.jpg
    20231222_124107.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 24
Onlar hazır buldu mu hiç kaçirmaz. :sinirli: Gemlik' teki okulumda Meryemana diye hitap ederlerdi çoğu oğlum yaşında öğretmenler. Dolabımda üzüm, leblebi, fıstık , fındık eksik olmazdi acil durumlar için. Bana nasip olmazdı. 🥺 Kıyamaz ertesi gün yine getirirdim.Onlar hep açtır. 🥴
Hocam Gemlik'te nerede görev yaptın?

28 aralık
10:00 1 fincan Türk kahvesi

14:30 (işyerinde yılbaşı kutlaması yaptılar bu kadar koruyabildim kendimi :) )
2 adet ev yapımı tuzlu kurabiye küçük olanlardan
1 çay bardağı vanilyalı puding

18:30 akşam
1 tabak yoğurtlu brokoli salatası
1 kase tavuk çorbası

2 litre su
11538 adım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Cuma yapsalarmis ne güzel olurmuş :işsiz:
Afiyet olsun canım talihsizlik vurmuş seni. Akşam öğünüyle dengelemişsin kendine teşekkür et. :KK60:

Canım Bu dediğin takımlar zamanında yapılıyordu. Herkes istediği gibi geliyordu gidiyordu bildirim yapmıyordu bunları engellemek için kurallar koyuldu. Insanlar farklı nick alarak geliyordu.😬 Demokraside çareler tükenmez😁😁😁 haklısın o zaman daha ciddi yapıyorduk ama burada uygulaması zor elhanimin dediği gibi.
Önerin çok güzel ben menü puanı istiyorum kimse menü paylaşmıyor! Elhan Elhan

Ellerine sağlık canım 😘 Nefis olmuş. :super: Kışın soğanı bol tüketmek lazım.
Sağol kankişim teşekkürler
ben bu yemeği çok seviyorum. biz içine nohut da koyuyoruz 😍😍😍
Himmm evet nohut koyuluyor ben koymadım bugun
merhaba kızlar. 3-4 gündür şişim. tamam menülerim mükemmel değildi ama garip bir şişlik var. dün gece aklıma geldi de baktım. dolunay zamanıymış. ben de çok tuhaf diyordum. canım sıkıldı ama.
yarın tartıda kaç çıkarım bilmiyorum. bugün wc de yoktu :işsiz:
Ahhh bu dolunay çok etkiliyor canım geçen dolunayda astrolog boğaz bölgesine dikkat dedi 4 gün farenjit ugrastim
Afiyet olsun canım 😘 Yarım avuç balık kraker yemesen olurmuş.Tarti gününden önce cislari dahil etmeyelim. :dua: Onun dışında her şey çok güzel. :super:
Hiç sorma.sohbetle elim gitmiş avuclamis yerken buldum kendimi😩😭

Haftanın birincisi oldum mu yoksa hafta için 5 gün yaptığım sporlarıda yazimi :KK53: butün puanları topliyayım 🤣
Nasıl başladın bu işe, dönüm noktan ne oldu Bibi? Hani hep başlamak isteriz ama erteleriz ya, ne olması gerekiyor acaba ya gıcık olmaya başlıyorum ben çünkü. 😭

X