Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi 98.9 kg
Sali 98.5 kg
Fark -400 gr
@Jou Sitare55 LenaG
Baakkk bünye dayanamamış o güzel tabaklara kendisi de erimiişşş tebrik ederim canım
Gunaydın hanımlar

Ctesi. 67.2
Salı 66.7
Fark-500
LenaG
Günaydın canım tebrik ederim çok güzel eksi
Günaydın canım kızlar
Cumartesi 85.1
Bugün 84.8
Fark -300 gr.
LenaG Cicekbocekkaktus
Günaydın canım tebrik ederim tatlım c.tesi daha da güzel eksi gelecek

Selamlar kizlar ben kendimi sabit görüyorum cumartesiye göre eksiyim tabi ama o gun wc yuzunden artı idim geçen hafta bugun de ayni idim hoş bugün de wc çıkamadım ama yapacak bisey yok bazen olmuyo
Cumartesi: 85.55
Salı: 84.15
Fark: -1.40
LenaG Cicekbocekkaktus

Eklentiler

• IMG_20240924_105345.jpg
    135,8 KB · Görüntüleme: 3
Ne sabiti kız harika bir eksi çok tebrik ederim e bugün de çıkamadığına göre o zaman eksi buuuuu

O zaman bagirsak çalıştırıcı seyler tuketelim, menülerine o gozle bakarim eksi eksidir cumartesiye kilo vermis olursun o zaman

Ne sabiti kız harika bir eksi çok tebrik ederim e bugün de çıkamadığına göre o zaman eksi buuuuu
83leri goreydim iyiydi ya neyse cumartesiye gorurum insAllah canım benim kendi başlangıcım salı gunleri gecen hafta bugun de 84tum sonra ilac vs derken arti gormustum neyse sukur eksi gordum yine

canım yesil bir kart var wise diye Turkiye odemelerinde kolay oluyor.
Hangi ülkedesin
Bizim burda bekcikada her ay sgorta sirketine para oduyorsun oda sana optikte diyetisyende ne bileyim bir suru alanda indirimler sunuyor

sagol kaptanım

Canım doğru diyorsunBenim sigorta karşılıyor normalde.

Aslında burda bir tane bulsam çok daha iyi olur.

Gerçekten ölçüm yapmam lazım
Benim ki kas oluyor galiba dışardan bakan asla 79 kilo olduğumu inanmıyor gayet hoş görünüyor ama ben o kalan kiloları vermek istiyorum

Eşimde yeter artık kilo vermeye diyor sanki bir deri bir kemik kalmışım gibi konuşma dedim. O 60 ları göreceğim

Moral bozukluğu ile bir dilim tatlı yedim
Ama akşama dengeleyeceğim

selam kızlar ,
malesef eksim yok sabitte degilim spor kac gundur yapamiyorum
cumartesi 81.8
bugun 82.0
cumartesi icin onumdeki gunleri en iyisekilde degerlendirmem lazım ay sonu hedefim icin Allahım nolur
Sitare55
LenaG
Canım 200 gram ne ki bir öğün az yesen tamam. Benim bu gün o kadar spora rağmen +700 geldim

canım yesil bir kart var wise diye Turkiye odemelerinde kolay oluyor.
Hangi ülkedesin
Bizim burda bekcikada her ay sgorta sirketine para oduyorsun oda sana optikte diyetisyende ne bileyim bir suru alanda indirimler sunuyor
Canım bizim burda da diyetisyen sigortama dahil. Bir bakayım ya iş artık aşırı canımı sıkmaya başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…