Popüler Konu LenaG ile MasterFit

dün menü paylaşmadım çünkü bişi yemedim kaptanım
eve gecerken serum baglattım öylece uyumuşum hastalıktan bu saat oldu hala agzıma bişi koymadım canımda istemiyor hiç bişi 37 saat olmuş oruca bende sok oldum hemen tartıldım 70,5 geldim dünden bugune 900 gram gitmiş gibi oldu ama tabiki öyle olmuyor yiyince yarısı geri geliyor
ama ne spor yaptım ne de adım 6000 de kaldı dün normal hareketim bile değil oda maalesef
Elhan Elhan [IMG alt="TemelinSafinazi"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/837/837911.jpg?1697611444[/IMG] TemelinSafinazi inşallah bugun biraz daha iyileşirsem hayırlısı ile dikkat edin kendinize bu salgın geçmiyormuş 3 gün iyi 2 gün geri hasta çok uzun sürüyormuş :)

Çok geçmiş olsun
Vücut açlıkla kendini tedavi ediyor aslında. Sindirime harcayacağı enerjiyi tamire harcıyor. Ama sıvı alımını ihmal etme

Her şey yolunda
Beş yıl olmuş
Sen çok özel bir insansın iltifat değil kesinlikle. Allah yolunu, dünyanı aydınlık etsin.
Elhanin o eski meryem olduğunu biliyor muydun
Teşekkür ederim canım
Baktığım benim gördüğün sen
zaman ne çabuk geçiyor hatta akıyor değil mi.

Evet sen olduğunu biliyordum

Çok geçmiş olsun canım

Ben yapamam .2 öğün bile yapamıyorum hep ara oluyor.
oruç takibi
kırmızı bir yuvarlak içnde çatal resmi var

Programı indirdim ayarladim canım. Tesekkur ederim inşallah
Bu uygulama ücretli mi kızlar?

Çok geçmiş olsun
Vücut açlıkla kendini tedavi ediyor aslında. Sindirime harcayacağı enerjiyi tamire harcıyor. Ama sıvı alımını ihmal etme
aynen sagoalsın canım gercekten daha dincim güçlüyüm c vitamini alıyorum sıcak su içiyorum sürekli bitki çayıda

Neden olmayasın ki
yaa inşallah kaptanım yüzyıllar geçti üzerinden en son 59 olduğumun

hedef kiloma çok az kaldığı için yavaş gidiyor, ben de biraz daha rahat bırakıyorum kendimi aslında o yüzden bakalım 59u hedef koyayım inşallah olur

geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…