Popüler Konu LenaG ile MasterFit

75 diyelim inşallah 5 kg cokmu olur ki 🙄
Hayır canım tam ideal. Ben ayda 5 kilo çok rahat veriyorum. 2ayda 10 oldu. Çok çok rahat verirsin. Normalde benimde yine hedefim 5 olurdu ama 1-2 hafta dinleneyim sonra kalan 1 ayda 4 kilo veririm diye düşünüyorum.

Elhan Elhan beni bu cuma tartı bildirimim sonrasında izine ayıralabilirmisin canım. 1-2 hafta listelerde olmayayım canım psikolojik olarak biraz rahatlıyayım diyorum. İş yoğunumluğum çok arttı ve bir taraftan tartı takıntısı oldum ben gidip gelip sabah akşam tartılıyorum 🙈 bari şu tartı stresini 1-2 hafta kaldırınca, bırakıp sonra sadece tartı günlerimizde tartılmaya çalışayım diyorum. Zaten 10 kilo verdim canım . 1 en fazla 2 haftaya geri listeye gireceğim zaten.
Olur bitanem :KK60:

Menüm
Sabah 10.00
1 dlk ekmek 2 haşlanmış yum. 5 zeytin 1 kk peynir 1 TK bal
Öğe 2 kaşık yulaf ve meyveli smothie 1 kupa yeşilçay
ARa 1 dilim ayva
Akşam (istediğim gibi olmadı )2 kepçe tarhana 1 tabak pırasa yemeği 2 kaşık makarna 2 3 dilim ekmek . 1 kase yoğurt.
Ya ekmek sıcak olunca ucundn kıyından yerken 2 3 dilim olmuştur . Akşamları ekmek yemeyi bırakmak istiyorum ama nasıl olcak bilmiyorum.
Elhan Elhan
Afiyet olsun bademim. :KK68: Sıcak ekmekten uzak durmak çok zor. :işsiz:Çözum sende kuzum.

60kiloyum 60kiloyum tatlım işte ihtiyacin olan motivasyon , tabi benim de :KK76:
👇👇👇👇👇👇

Screenshot_2023-11-21-08-20-01-531_com.opera.browser.jpg

Sen benim can ortimsin . :KK74:
Ben seni nasıl unutabilirim . :KK68:
Orti deyince beynimde şimşekler çaktı bu benim bademim dedim. Meryemdi o zamanlar ismim. Sahgul rahmetli şutlayincaya kadar :confused:
Canım ya :KK19: ben de seni unutmadım. Umarım herşey yolundadır o zamandan beri 😘

Günaydın
Dün ki ödül ve gece sporu artı olarak geldi. Bugün sıkı tutmak gerekiyor 🥴
👇👇👇

Kaptanım cuma günü dansöz getirecegim dedin . Ben de o dansözle anlaşabilirsem yılbaşı için plan yaptım. Esprim yerini bulmadı :işsiz:
Ayy anladım olsun
Yılbaşına Anadolu ateşi getiririz canısı 🤩
Yılbaşı hedefleri yazılıyor sanırım
71diyelim gerçekçi olsun. Hadi inşallah
En son 74.5 idim . Yani 3.5 kilo gidecek hadi bakalım :KK19:
Kaydettim❤️
60kiloyum 60kiloyum tatlım işte ihtiyacin olan motivasyon , tabi benim de :KK76:
👇👇👇👇👇👇

Eki Görüntüle 3338522
Gruplar çok güzeldi ama şuan ki esneklik olmaması darliyordu bazen. Hayatta herşey var sonuçta
Çok etkilendim duygulandım 🥰

Günaydın
Dün ki ödül ve gece sporu artı olarak geldi. Bugün sıkı tutmak gerekiyor 🥴

Ayy anladım olsun
Yılbaşına Anadolu ateşi getiririz canısı 🤩

Kaydettim❤️

Gruplar çok güzeldi ama şuan ki esneklik olmaması darliyordu bazen. Hayatta herşey var sonuçta
Çok etkilendim duygulandım 🥰
Ben de çok duyguluyum şu an :KK14: :KK14:
Esneklik olmaması hedefe çabuk ulaştiriyordu kuzum. Heyecan , stres eritiyordu yağları :KK70:

X