Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar aranızda ortaokul Türkçe öğretmeni varmı?
Oğlum 77 almış. Bana kaynak onerebilirmisiniz. Malum okullar da öğretmenler çekiniyor velilerden.
Biraz canım sıkıldı

Menüm
Sabah 10.00
1 dlk ekmek 2 haşlanmış yum. 5 zeytin 1 kk peynir 1 TK bal
Öğe 2 kaşık yulaf ve meyveli smothie 1 kupa yeşilçay
ARa 1 dilim ayva
Akşam (istediğim gibi olmadı )2 kepçe tarhana 1 tabak pırasa yemeği 2 kaşık makarna 2 3 dilim ekmek . 1 kase yoğurt.
Ya ekmek sıcak olunca ucundn kıyından yerken 2 3 dilim olmuştur . Akşamları ekmek yemeyi bırakmak istiyorum ama nasıl olcak bilmiyorum.
Elhan

Gözlerim şaşi görmeye başladı. Valla doğru onu blonde ambition diyordu.

Bethim benim vücut da senin gibi hiç affetmiyor. müsamaha yok .
Evet ya nasıl aldım 3 kilo eşimn bile ağzı açık kaldi
Bunu şimdi şııpp diye blonde yorumlar diye düşündüm ama geç kaldı şaşırdım omad nedir diye

-500 gitmiş canim ama malesef -3 kg göremem1 haftada olsun -1 bile bana yeter
Ben de bundan kullanıyorum öğrencim gostermisti
Tamam teşekkür ederim. Benim beslenmem de oruç tarzı olduğu için bir de programla ilerleyeyim bakalım.
-10kg bunun sayesinde vermistim
Sağolun kızlar. Telefondan v instagramdan rahatsız eden birisi var. Acayip canım sıkıldı. Nerdeyse gidip çalıştığı kuruma şikayette bulunacağım
Sarkintilik mi yapiyo ya densiz
Bundan sonra mottom tadını bilmiyor değiliz ya
Ay benim de hoşuma gitti
kesinlikle ben hep öyle derim kendime bide bir lokma dahi yesen 5 saatlik yağ yakımın bitecek değermi diye sorarım kendime
Ay akşam tezgahta 1 uzum kalmış ağzıma attım yanlışlıkla nasıl üzüldüm bozdum diye ya
Ay takimlarimiz ayrıldı mı blonde ambition
ya ben bunu yapicam diye kinoa aldim bir turlu firsat bilamadim ayrica kabak gercwkten guzel oldu mu ya. Cocuklara yarin normal spagetti kendime de bundan mi yapsam acaba
ay tabagin cok guzel
Afiyet olsun canım Coleslaw salatası deyince sanırım hep seni hatirlayacagim.
Ben de
Kızlar yılbaşı için hedefi olan varmı?
58 kg

Çok geçmiş olsun canım evlat iyiyken bile zor hastayken daha zor
Not ediyorum yılbaşına kadar kaybolma

O boyuta getirme canım. Bitir gitsin hergun bu gerginlik çekilmez
Nasıl bitireyim canım
tabiki sen bilirisn ama bence eşine söyle o pisliği
Eşime bir kere soyleedim canım. 10 sene önceydi. Aşırı sinirlenmişti. İlk defa onu o şekilde gördüm. Şimdi söylesem ortalık iyice karisacak
Savcılıga vereceğim , hatta eşime devam ederseniz diye belirt kuzum. Caydiri olsun diye...
Arkadaş tanıyor ailesini. Bana bırak ben halledeceğim dedi. Dur bakalım. Yarın büyük gün

Yani tehtit etme. Sürekli bir tepki vermeni bekliyor olabilir. Şu televizyon da bı kadın vardı ya bak kalp kelimesini kullandın beni seviyorsun diye. Zorda kalma. Benim yazmamı bekliyor tarzı bişeye dönüştürmesin. O kadar bulaşık bir insansa eğer eşinle konuşman iyi olur. Dışardan duymaz en azından

Senin 79 olduğunu görmeden bir yere kaybolurmuyum
Kızlar yılbaşı için hedefi olan varmı?
Eveeeettttt 68 - 68.5 gibi bişiler
Hedefime 40 gün için 4 kilo var
Senin hedef kaç ? Sen de yaz kaptanım
Çok çok güzel bir menü
Afiyet olsun canım

Evet canım transfer oldum
Takımımiz aynı olmasada gönüller bir
Kabak spagetti çok lezzetli oluyor. Kabak tadı almıyorsun, gerçek spagetti yemissin gibi tatmin ediyor. Sosunu Pişirip karıştiŕdiktan sonra üzerine kaşar rendelersen enfes oluyor. Bak zaten benim gibi kaç kişi en çok onu sevdim yazdı. Yarın Mutlaka denemelisin

Vaktim olursa yapayım yarın çok yoğun bir programım var ve toplantım var derslerden sonra. Eşimde yok malesef çocuklar bende bakalım kısmet yapılması bekleyen yemekler listesinde

Vaktim olursa yapayım yarın çok yoğun bir programım var ve toplantım var derslerden sonra. Eşimde yok malesef çocuklar bende bakalım kısmet yapılması bekleyen yemekler listesinde
Yap yap efsani oluyor. Öyle rendeyle cebellesme ben ince ince doğruyorum zaten yapışmaz tavada eriyip gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…