Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Artık menü bildirmeye baslamalıyım çünkü toparlanamıyorum. Pazartesiden itibaren bir detoks beni kendime getirir diye düşünüyorum. Menümü yazayım da beni tokatlayın

Kahvaltı
2 karışık tost TB ekmeği ile
5 zeytin
1 dilim peynir

Ara
4 gofret
Biraz cips

Akşam
Erişteli mercimek çorbası
1 armut

Ara
1 kurabiye
1 avuç çekirdek
1 yk kısır

1 lt su
Elhan TemelinSafinazi

Teşekkür ederim kaptanım

Geçmiş olsun canım diş ağrısı zor.

Evet okullar tatil bu hafta ben de yürüyüş yapamayacağım leslie yapmayı düşünüyorum
Hareketsiz durmaktan iyidir canim
İyi eğlenceler iyi gezmeler canim

Bir an iki tost okudum Neyse iki dilimden karışık bir tostmus. Topatlanirsin sidoşum. Gofrete bastığın dört nikahı bozuyoruz artık yalnız ve mutlu bir hatunsun
Afiyet olsun özüne dönmen ümidiyle

Gitsin ödemler, yağlar
Firtinamiz fena bir giriş yaptı. Hayırlı olsun bitanem
Teşekkür ederim canım bunun ödem olduğunu düşünüyorum bende ama yarından itibaren spora başlıyorum ve günde en az 3 litre su içmeye gayret gösterecem bundan sonra gitsin kilolar erisin yağlar

evet evet yarın ya da pztsi spora da başlıyorum ufak ufak ev işlerinden kafamı kaldırabilirsem.
Jasminium84 kilolarımız aynı bu hafta birbirimizi gazlayalım mı spor olur ev işi olur
Olur canımm, hemen bugün başlayalım istersen
Adım sayarın varsa adım üzerinden gazlayalım mı ne dersin?

Hayır canım. Aort damarı patlaması
Çok çok geçmiş olsun canım

@Ozzybal
@sudansebep
@gezegenfeza
@Hayalkuran
ZincirKirma
Jasminium84
s i d e l y a

ZincirKirma
Menülerinizi bekliyorum lütfen beni etiketleyerek paylaşır mısınız

Canımmm kaptanımmm, haftasonları ev işi, çocuklar, eşim derken fazla aktif olamıyorum ama menülerimi paylaşacağım tabii ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…