Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınnnn...
Cumartesi menum Sabah 5 çatal airfryer da yağsız patates havuç biber 1 dilim peynir 3 zeytin
Ara 1 mandalina
Öğle haşlanmış tavuk göğsü salata 1 dilim tbe 2 yk yoğurt
Ara 1 kivi 1 kahve
Akşam 2 minik biber dolması 1 kepçe tavuk suyu çorba
1.5 litre su
Elhan sibel_84

Bugün yediklerim
Sabah 1 kaşarlı salamli sandvic
1 bardak çay
2 kare bitter çikolata

Öğlen
Yarım porsiyon pırasa yemeği pirincsiz
1 porsiyon tavuk tava
2 dilim ekmek

Ara
Eti lifalif kuruyemisli

Akşam
1 tabak tavuklu çorba
3 kaşık kozpatlicanli kıymalı meze(adını unuttum :))
2 kaşık fasulye piyaz
1 Tabak salata
Yarım tabak türlü
2 kaşık bulgur pilavı

1 dilim Annemin doğum günü pastası ve 1 porsiyon ayva tatlısı

sibel_84

Canım biliyorum tatlıyı ve sandevicleri çok fazlalaştırdığının aslında sende farkındasın ama yinede sonra tartı gününde üzülmemen için yazmak istedim . İştahını tekrar kapatacak bir çözüm düşünmelisin bak çok güzel eksilerin olmuştu onlar geri gelmesin.
Bir de bu gün ki menüm yazmışsın ama o dünkü menün mü acaba? Akşam, öğlen vs. Herşey var yanlış yazıldı galiba.

43 gün vücüda şeker girmeyince birden çok tatlı gelmesin dedim, yoksa karışık yapmayı düşünüyordum, çok acı gelmesi ihtimaline karşı yine üstüne sütlü çiko parçaları koydum

Ahhh kuzucum bir ömür ceviz bademle geçer mi diyor iç sesim zayiflayincaya kadar değer diyorum sonra Afiyet olsun
Yarın program değişiyor, 2 hafta 1,5öğün olarak devam , Rabbim muvaffak eylesin
Vakti geldikçe seviyeler hakkında bilgi veririm

Evet canım fazla biliyorum anneme geldim de yolculuk esnasında sandvis yedim
Birde dünün menüsü yanlış yazmışım
Elhan A yazdım annemde tartı yok diye izin istedim tartilamicam çünkü bide azaltmak lazım haklısın

Ben olsam bulgur yerine karnabahar işe kısır yaparım yanına da brokoli ve lahanayı haşlar sarımsakla nar ekşisyle karıştırıp yanına yerim karnım şişene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…