Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Afiyet olsun kaptanım
Söylenecek tek kelime var . Mükemmel
Afiyet olsun kankişim.
Geçmiş olsun hasta mısın?
Benim de doğum günümdü önceki gün. pazar serbest gün o zaman kutlarız dedim. Doğum günü pastası yicem inşallah. Bi de tahinli Trabzon hurması yiyeceğim.
Geçmiş doğum günün kutlu olsun ankacim. Sağlıklı çok güzel bir ömrün olsun
Elhan ben çok aktif olamıyorum çocuklardan. Ben arada böyle gelip gitsem olur mu free kendi halimde
Tabi ki olur bitanecim . Pazartesi ve cuma bildirimlerini aksatma yeter ki. Tabloda boşluklarimiz olmasın.
Menüm

11:30
1 hurma
9 erik kurusu

17:00
1 porsiyon Kısır
Marul

Elhan sibel_84
Afiyet olsun Akrepcim.

Tatlım kahvaltım baya kalorili oldu bgun o yüzden yazmayım hiç öğlen yemedim şimdide balık salata yicem
Balık salata bu menüyü kurtarır gibi Afiyet olsun yasminim
Afiyet olsun canım Şekersiz kola masum değil diyorlar.
Arkadaşının doğum günü kutlu olsun.Afiyet olsun canım. Pastaya bir şey demeyeceğim kaptanin desin
Menümü yazıp uyuyacam çok yorgunum ev işi hiç bitmiyor
Allah rahatlık versin tatlım.
Afiyet olsun canım
İmam fıkrası geldi aklıma tabi ki anlatmayacağım
Yarın güzel bir gün olsun kayipdunyacim.

blonde ambition alintim kaybolmuş. Akşama yakin akrabaya hasta ziyaretine gittik. Az önce gelip menüleri okudum tatlım. İyiyim bir sıkıntı yok. Tek sıkıntı bir dilim Etimek tatlısı bir de çeyrek etli pide yedim evsahibi zoruyla. Güya ben çok zayifmişim tabi inanmadım da beğenmedi demesin diye yemek zorunda kaldım.

Bugün çok yoğundum hep dışardaydım
10:00
Peynir salatalık
1 dilim ekmek
13:00
3 dilim pizza
Ayran
19:00
2 dilim ekmek
Salatalık
Peynir
2 lt su
TemelinSafinazi Elhan
Bebeğim dışarıda olmak yaramıyor bize
İki dilim ekmek, üç dilim pizza...bir şekilde telafi emelisin. Yarin saf protein veya sırf sebze ancak bunu paklar .

Geçmiş olsun hasta mısın?
Benim de doğum günümdü önceki gün. pazar serbest gün o zaman kutlarız dedim. Doğum günü pastası yicem inşallah. Bi de tahinli Trabzon hurması yiyeceğim.
Genel olarak çabuk yoruluyorum, hala damar tıkanıklığı var, tam geçmedi
Doğum günün kutlu olsun canım, nice mutlu yıllara

Kardeşimin işleri vardı blonde hep dışardaydım dün gece hiç uyuyamadım 4 te uyudum sabah 8:30 da kalktım çok kötü bi gün geçirdim yani
Yarın topralarsın canım . Uykusuzluk kötü etkiliyor malesef.
İyi olmana çok sevindim canım . yarın dengelersin bir şey olmaz arada o kadarcıktan .

Eki Görüntüle 3333612
Eki Görüntüle 3333613
Tarif bu kızlar, yapmak isteyen olursa
Benimkinden çok umutlu deyilim

Üstüne ganaj yapmayacağım, çiko koydum
Tarif harikaymış Teşekkür ederiz. Maşallah ablacım serbest gününde bile menün hepimizinkinden çok daha sıkı

Arada oluyor kankim misafirlikte yemeden olmuyor sen halledersin
Bende Akşam 1 küçük kase çekirdek yedim sıkıntıdan bugün kaldığımız yerden tekrar
Eki Görüntüle 3333612
Eki Görüntüle 3333613
Tarif bu kızlar, yapmak isteyen olursa
Benimkinden çok umutlu deyilim

Üstüne ganaj yapmayacağım, çiko koydum
Görüntüsü çok güzel şu Bihter çikolatasını bi türlü sevemedim yapıp yiyenlere afiyet ve eksi olsun
Günaydın herkese
Herkese günaydın
Günaydın erkenciler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…