Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınnnn...
Cumartesi menum Sabah 5 çatal airfryer da yağsız patates havuç biber 1 dilim peynir 3 zeytin
Ara 1 mandalina
Öğle haşlanmış tavuk göğsü salata 1 dilim tbe 2 yk yoğurt
Ara 1 kivi 1 kahve
Akşam 2 minik biber dolması 1 kepçe tavuk suyu çorba
1.5 litre su
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Bugün yediklerim
Sabah 1 kaşarlı salamli sandvic
1 bardak çay
2 kare bitter çikolata

Öğlen
Yarım porsiyon pırasa yemeği pirincsiz
1 porsiyon tavuk tava
2 dilim ekmek

Ara
Eti lifalif kuruyemisli

Akşam
1 tabak tavuklu çorba
3 kaşık kozpatlicanli kıymalı meze(adını unuttum :))
2 kaşık fasulye piyaz
1 Tabak salata
Yarım tabak türlü
2 kaşık bulgur pilavı

1 dilim Annemin doğum günü pastası ve 1 porsiyon ayva tatlısı :olamaz: :olamaz: :olamaz: :olamaz: :olamaz:

sibel_84 sibel_84

Bugün yediklerim
Sabah 1 kaşarlı salamli sandvic
1 bardak çay
2 kare bitter çikolata

Öğlen
Yarım porsiyon pırasa yemeği pirincsiz
1 porsiyon tavuk tava
2 dilim ekmek

Ara
Eti lifalif kuruyemisli

Akşam
1 tabak tavuklu çorba
3 kaşık kozpatlicanli kıymalı meze(adını unuttum :))
2 kaşık fasulye piyaz
1 Tabak salata
Yarım tabak türlü
2 kaşık bulgur pilavı

1 dilim Annemin doğum günü pastası ve 1 porsiyon ayva tatlısı :olamaz: :olamaz: :olamaz: :olamaz: :olamaz:

sibel_84 sibel_84
Canım biliyorum tatlıyı ve sandevicleri çok fazlalaştırdığının aslında sende farkındasın ama yinede sonra tartı gününde üzülmemen için yazmak istedim . İştahını tekrar kapatacak bir çözüm düşünmelisin bak çok güzel eksilerin olmuştu onlar geri gelmesin. 🙏🏻😔
Bir de bu gün ki menüm yazmışsın ama o dünkü menün mü acaba? Akşam, öğlen vs. Herşey var yanlış yazıldı galiba.

Arada oluyor kankim misafirlikte yemeden olmuyor sen halledersin
Bende Akşam 1 küçük kase çekirdek yedim sıkıntıdan bugün kaldığımız yerden tekrar

Görüntüsü çok güzel şu Bihter çikolatasını bi türlü sevemedim yapıp yiyenlere afiyet ve eksi olsun

Günaydın erkenciler
43 gün vücüda şeker girmeyince birden çok tatlı gelmesin dedim, yoksa karışık yapmayı düşünüyordum, çok acı gelmesi ihtimaline karşı yine üstüne sütlü çiko parçaları koydum

Ahhh kuzucum bir ömür ceviz bademle geçer mi diyor iç sesim :işsiz:zayiflayincaya kadar değer diyorum sonra :21:Afiyet olsun :KK60:
Yarın program değişiyor, 2 hafta 1,5öğün olarak devam , Rabbim muvaffak eylesin 🤲🏼
Vakti geldikçe seviyeler hakkında bilgi veririm 🥰

Geçmiş olsun canım. Diş ağrısı da kötüdür

Kız dün napmissin. Geçen haftanin acısını çıkarttım herhalde. Akşama lütfen karbonhidrat olmasın.

Tamamdır canım. Şöyle diyeyim o zaman erken kalkan yol alır. Bir hafta önceden başladın. Hedefe daha erken ulasacaksin inşallah.

Afiyet olsun. Lop lop et olsun kırmızı takım üyesi :KK70: :KK70:

Menü harika canım. Afiyet olsun.

Afiyet olsun canım

Offf kısır. Neyse ki gün boyu aç imissin:KK19:

Canım biliyorum tatlıyı ve sandevicleri çok fazlalaştırdığının aslında sende farkındasın ama yinede sonra tartı gününde üzülmemen için yazmak istedim . İştahını tekrar kapatacak bir çözüm düşünmelisin bak çok güzel eksilerin olmuştu onlar geri gelmesin. 🙏🏻😔
Bir de bu gün ki menüm yazmışsın ama o dünkü menün mü acaba? Akşam, öğlen vs. Herşey var yanlış yazıldı galiba.
Evet canım fazla biliyorum anneme geldim de yolculuk esnasında sandvis yedim
Birde dünün menüsü yanlış yazmışım :KK43:
Elhan Elhan A yazdım annemde tartı yok diye izin istedim tartilamicam çünkü bide azaltmak lazım haklısın:KK43:

Havalar soğuduğu için soğuk detoxları canım çekmiyo kızlar ya da sıkılmış da olabilirim, tarifi olan var mı?:KK14: gerçi bu ara yemek yapmak da istemiyor canım. Aklıma sebze yemeği de gelmiyor. Evde karnabahar, lahana, brokoli var ama yapacak yok bakışıyoruz 🤣
Ben olsam bulgur yerine karnabahar işe kısır yaparım yanına da brokoli ve lahanayı haşlar sarımsakla nar ekşisyle karıştırıp yanına yerim karnım şişene kadar 😂😂

X