Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa o kadar zor mu ben 7 ay önce bilekteki tentom yerinden çıkmış oldum.ameliyat lokal anestezi ile bunu olmak için lokal olmaz falan filan söyledi ama böyle bilmiyordum canım benim Allah sanada şifa versin sonradan tekrarliyirsa zor iş ya ben de bez sikamiyorum kavanoz filan acamiyorum
Bugünkü menumu yazayım

Hiçbir şey yemicem

Sadece çay belki yaparsam kahve

Elhan
Kuzum az da olsa hafif ye bari güçsüz düşersin ev halkının sana ihtiyacı var
Buralar da bozdu malesef
Ev doktorundan sevk kağıdı aldım, ortopediye gideceğim, 1 ay ne telefonla ne online ulaşamadık, 1 ay sonra 1,5 ay sonrası için randevu aldık, sevk kağıdının süresi bitti
Oralar da demek burdan farkı yok.desene
Çok geçmiş olsun
Sağol canım benim

Tamam kızlar eğer kendimi kötü hissedersem yicem sagolun

Ganglşon kisti tekrarlıyor çünkü,bununla ilgili çok videolar var dr bile dedi ileride tekrarlama ihtimali oluyor dedi.
Muayene olduğum birdr bile ameliyatı yaparım ama çözüm değil demişti.
Sıkıntı aslında ne zaman ağrıların gireceği belli olmuyor,poşet taşırıyorum bişi olmuyor bir bez sıkarken bile canım acıyor resmen.

Tamam abla bi daha 3 3 bölüşelim bulguru.
Eksilir demi kilolar
Biraz fedakarlık sabırla eksilmeyen kilo görmedim tatlım.
Hem tatlı alışkanlıklarım devam etsin , ekmeğimi , mantimi , böreğimi de yiyeyim diyenler muhteşem ötesi bir metabolizmaniz yoksa bu sevdadan vazgeçin dolabınızı yenileyin üzgünüm bu böyle...
Tatlışım sözlerimi üzerine alınma genel kendim de dahil yazıyorum. Geçen sene 60 a kadar inmistim yiyince başa döndüm. Bulgurunu seve seve paylaşırım. Teşekkür ederim bitanem

Hastaneye gitiim danışma ile konuştum,muayene varmış randevumu aldım zaten,fizik tedavi içine temmuz ayı filan dedi susayım demi şimdi ..
Haziran'dan temmuza mi geçtik yuhh yani
Birkaç doktorun birleşip açtığı özel klinikler var kuzum onları araştır en iyisi...bir de fizyoterapistlere bak. Eve gelip tedavi uygulayanlari duymuştum. İnşallah çok masraflı değildir.

Buda başka hastane çıtırım bana çok yakın,20 kasımda randevu gidim bakalım gün için ne olacak.
Budaolmazsa özele bakacam zaten,evde tedavi için raporlu olman lazım engelli filan bana uymuyor çünkü.

Evet poşet taşı hiç bir şey yok ama bez sıkınca aman amannn neyse bi görüneyim bakalım randevu alabilirsem danismis olurum randevu yok zaten talep de bulundum bakalım
Hastaneye gitiim danışma ile konuştum,muayene varmış randevumu aldım zaten,fizik tedavi içine temmuz ayı filan dedi susayım demi şimdi ..
Ben de birşey demiyorum

Haklısın ablacım. Üzerime de alınayım hem. Sarsılayım biraz. Severim ben böyle kendime gelmeleri ki gereklidir bazen.
Vercem inşaAllah bu kiloları. Elbette zorlancam ve belki bazen tökezlicem ama mücadeleyi bırakmıcam.
50li kilolarıma geri dönmek istiyorum.
Elbiselerimi giymek istiyorum
Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…