Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan abla yarın takıma girmek istiyorum sabah tartılır kilomu paylaşırım
Hazırlıkta degilmişsin gibi hissediyorum niyeyse ...
Hayalcim kayınpeder nasıl oldu? Pankreas iltihabı ile ilgili bir gelişme var mı? Aslında hep soracağım bugünlerde kafa biraz bulanık benim...

Önümüzdeki hafta yemeyelim tatlım .
Bir taraflarda bir eksiklik var demek ki bazen canımız çekiyor.

Hazırlıkta degilmişsin gibi hissediyorum niyeyse ...
Hayalcim kayınpeder nasıl oldu? Pankreas iltihabı ile ilgili bir gelişme var mı? Aslında hep soracağım bugünlerde kafa biraz bulanık benim...
İyi abla hastaneden çıktı iyi cok şükür. Bende yazıdıgımı görüp yazmadın diye üzüldüm ya

Afiyet olsun rakibem :)
Hocam iki menü mu yazdın?
Yok canım 1 taneydi. 2 dilim tam buğday ekmeğinden diye yazmıştım zaten. Evet Amin uyurum inşlh .
Tamam. Amin canım.
9 Kasım
12.00 Karatay kahvaltısı
13.00 Kahve
17.00 Üç kabak sote üzeri yoğurtlu , on bademli
Yarım litre Dukan
İki litre su
yazarhanim35
Ever bak 2 tane afiyet olsun

İyi abla hastaneden çıktı iyi cok şükür. Bende yazıdıgımı görüp yazmadın diye üzüldüm ya
Olur mu bitanem seni uzdugum için üzüldüm. Hatirlattigin için çok teşekkür ederim. Dua grupları , başka da yazdığım konular da var , ayrıca bizim sayfadan çok etiket oluyor. Arada kaybettiklerim oluyor bugun sana denk geldi
Hastane gidip gelmeleri hasta yakınları için zordur çok şükür babanız da iyiymiş. Allah sağlık versin eski güzel günlerine dönsün. Tekrar geçmiş olsun.

Bugün tartilmayi unuttum canım. Ucundan ben de ümit ediyorum. Artı gelirsem de şaşırmam ama gelmesin
Menülerin çok güzeldi canım. Bence mutlaka güzel bir eksi gelecek . Seni direk 6'lara geçirecek şekilde gelmezse de , bir sonra ki hafta 6'larda olacağını garantileyecek şekilde güzel bir eksi gelecek ben eminim.
Önümüzdeki hafta yemeyelim tatlım .
Bir taraflarda bir eksiklik var demek ki bazen canımız çekiyor.
Evet önce ki haftalar karbonhidratı hep fazla fazla kıstım. Pirinç ,bulgur vs. Hiç olmadı menülerde hem onların uzun vadede etkisi hem de reglemin yaklaşması beni baya zorladı canım ondan yarın tartı sonrası kendime bulgur için izin vereceğim. Bu cuma , cumartesi biraz karbonhidrata izin verp bir vücüdu rahatlatayım sonra ki cumaya kadar da dengelerim zaten diye düşünüyorum bakalım ne olacak.

Evet canım ablacım etiket çok olunca gözden kaçabilir evet evet abla hasta yakını olmak zor suan iyi ama çok şükür teşekkür ederim

Bugün dua ediyorum nolur yatayım da sabah şiş olmayayım. Yoksa odemim oluyor

Ben bildirimimi yapıp hastaneye kaçacağım kontrolüm var yarın ne zaman gelirim bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…