Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende bugun ortopedi ye gidicem 1 aydan önce aldım 1 gün kala iptalettiler daha sonra yine aldım 15 gun sonrasina bakalım daha muane olucam da yeşil alan açacak el mikro cerrahisine bakalım ona ne zaman bulucam geceleri ağrıdan uyuyamiyorum bilekten kist var ölme dayan sizlanma bekle artik
Tatlım çok geçmiş olsun. :dua: Voltaren 25mg vermişti doktorum . Yıllar yıllar önce bileğimde eklem yerinde şişlik vardı sonra geçti.

Geçmiş olsun gene bulmuşsun randevunu,bilekte olan o kistten bendede var ganglion kisti müdahale edilmedi kemiklerin arsındaymış ancak ameliyarla alınıyormuş oda.Ağrılar bendede var bilekik takıyırum bazen.
Sağol canım ben 5 ay önce tendom çıkmasından ameliyat oldum dr dedi bi kist di aldirmasssan.agrin geçmez o da bize ait değil el mikro cerrahi si bakıyormuş tekrar ameliyat olucam.bileksiz siz duramıyorum bende
Doğuştan tansiyonum düşüktür dediğin gibi dikkatli olmak lazım kuzum.
Ayne kuzum
Tatlım çok geçmiş olsun. :dua: Voltaren 25mg vermişti doktorum . Yıllar yıllar önce bileğimde eklem yerinde şişlik vardı sonra geçti.
Sağol canım benim iyi bari geçmiş o da sevindirici Allah bi daha göstermesin insalhh

Sağol canım ben 5 ay önce tendom çıkmasından ameliyat oldum dr dedi bi kist di aldirmasssan.agrin geçmez o da bize ait değil el mikro cerrahi si bakıyormuş tekrar ameliyat olucam.bileksiz siz duramıyorum bende

Ayne kuzum

Sağol canım benim iyi bari geçmiş o da sevindirici Allah bi daha göstermesin insalhh
El cerrahisi bakıyor zaten ameliyatıd onlar yapıyor,bana denilende kistin alındığı yere kasıktan yada başka bölgeden kemik alınıp o bölgeye konuyormuş.Sonrsı önemli tekrarlıyor bu kistler,bez sıkarken ekmek keserken bile resmen bğırıyorum yani.

Burada işler böyle maalesef,kimin umurundaki senin hastalığın.

Geçmiş olsun oğlun nasıl şimdi,mecbur kalınca anneler çalışmaya devam keşke böyle olmasa.
Aynen belki bugünde izin alabilirdim ama babası bugünlük gönderim diyince gonderdik
Ahh yavrum...çocuğumu ateşler içinde bakıcıya bırakıp okula gittiğimi hatırladım 🥺 Çalışan annenin zorundaliklari devam edecek. Bugünler geçecek , çocuklar nasıl buyuduklerini hatirlamayacak :KK51:Kaptanim zor gunlerini inşallah çabuk atlatırsın. Son günümüz zaten yarışmacılar bugünü kacamaksiz geçirsin yarına güzel eksiler alırız Allah'ın izniyle. :dua:umit etmekten başka yapacağımız bir şey yok. :KK51:
😞

Bugünkü menumu yazayım

Hiçbir şey yemicem

Sadece çay belki yaparsam kahve

Elhan Elhan
Sakın böyle birşey yapma azda olsa bişiler yemeye gayret et lütfen.
Gerçi söylüyorumda çok öfkeli olduğumda bende yemem,çay sigara sadece benimde,yanlış yapıyoruz öfkemizi böyleaç kalarak yatıştırıyoruz.

Bugünkü menumu yazayım

Hiçbir şey yemicem

Sadece çay belki yaparsam kahve

Elhan Elhan
Kaptanım senin sağlıklı , güçlü olman lazım en çok bugünlerde. Ailenle kim ilgilenecek ? Artı olduğu için muhtemelen böyle düşünüyorsun emin değilim ama lütfen listene bir şeyler ekle. Aramız bozulmasın bak çok kızarım. :KK20:

Burada işler böyle maalesef,kimin umurundaki senin hastalığın.

Geçmiş olsun oğlun nasıl şimdi,mecbur kalınca anneler çalışmaya devam keşke böyle olmasa.
Buralar da bozdu malesef
Ev doktorundan sevk kağıdı aldım, ortopediye gideceğim, 1 ay ne telefonla ne online ulaşamadık, 1 ay sonra 1,5 ay sonrası için randevu aldık, sevk kağıdının süresi bitti

Bende bugun ortopedi ye gidicem 1 aydan önce aldım 1 gün kala iptalettiler daha sonra yine aldım 15 gun sonrasina bakalım daha muane olucam da yeşil alan açacak el mikro cerrahisine bakalım ona ne zaman bulucam geceleri ağrıdan uyuyamiyorum bilekten kist var ölme dayan sizlanma bekle artik
Çok geçmiş olsun 🤲🏼

X