Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne yapıp ne edip benim sağlıkla kilo vermem gerekiyor. Gerçekten hem bacaklarım çekmemeye başladı hemde görüntü olarak hoş değil
Diyetisyenle yapamadım. Uyamıyorum listeye ben.
Var mı öneriniz
aralıklı oruç mu denesen? ben de listelere uyamadım hiç, ama aralıklı oruç iyi geldi bana

Ben geldiiimm,küsme ama sennn Ara tatil sonrasında geleceğim söz, ara tatilde yemeklerden feragat edebileceğimi düşünmüyorum
Tamam barıştım
Ara tatil sonrası yediklerinin acısını çikaralim
İyi misin limoncum biz aynı maraton devam ..yiyip kilo alıyoruz sonra vermeye çalışıyoruz çark dönüyor anlayacağın

Gruptan birinin olduğunu düşünmüyorum ablacım iş yerinde bir kız var onun çok nazarı değiyor bana muhtemelen o

Uykuya doyamıyorum ki bıraksalar 7/24 uyurum yemek mi uyku mu deseler uyku derim
Çalışırken ben de senin gibiydim . Ama inan öyle olmuyor erkenden uyaniyorsun.
İş yerindeki kızı gördüğün an Ayetel Kürsi oku caktirmadan yüzüne doğru üfür eminsen faydasını görürsün değilse de sevap kazanirsin

Emziriyorum ama yapabilir miyim?
tabii ki yine de doktoruna danışmak da fayda var canım, ben şimdi ne desem doğru olmaz

ama aralıklı orucu önermese bile Elhan canımınn dediği gibi Karatay usulü beslenebilirsin

benim doktorum ikinci kızımın doğumu sonrası, sakın basit şeker ve karbonhidrata yüklenme süt olsun deyip bildiğin karatay usulü beslenmeyi tarif etmişti. hem sağlıklı beslensin kızın he de süt olsun diye.

ben emzirirken Aralıklı oruç artı Karatay beslenmiştim arada kaçırdığım oluyordu tabii ama sütüm de bir kesilme olmamıştı hatta aksine 1. kızımı 6 aya kadar emzirebilmiştim, küçük kızım 1 yaşına kadar emzirdim çok şükür.

Var mı örnek liste acaba? Teşekkür ederim

İnşallah seviyelerin sonunda ilaçlardan kurtulmak nasip eder rabbim. Ben de aldım ama başlayamadım tatları çok kötü içesi gelmiyor insanın
İksiri suya katıp içtiğimde yarım saat sonra midem bulandı, ter bastı, gözüm karardı gidip odanın ortasına yere yattım, 10 dakika sonra kendime geldim
Olacağı varmış, iksir de bahanesi olmuş
Ondan sonra suya katmadım, kaşıkla yutup üstüne su içtim, içmesi daha kolay oldu ve psikolojik olarak daha iyi geldi
Sanki suya katınca yine kötü olacağım hissini yaşıyorum
(Not: iksirle alakası yok)

Apaform da çok beğenmedim, yapıp ılıdıktan sonra iki, üç seferde kafama dikiyorum

Sprulnayı hap olarak aldım, iki tane yutuyorum, onda zorlanmıyorum

Karatay beslenme şekli sağlıklı hayattır . Diyet demek yanlış olur bu yüzden. Casminim Canan Karatay bu konuda tektir benim için. Çok doğru karar vermişsin .

Karatay beslenme şekli sağlıklı hayattır . Diyet demek yanlış olur bu yüzden. Casminim Canan Karatay bu konuda tektir benim için. Çok doğru karar vermişsin .
kesinlikle öyle cancağızım, ben de diyet gözüyle bakmıyorum Karatay'a

birebir uygulayamıyorum ne yazık ki ama olabildiğince dikkat ediyorum

Tamam barıştım
Ara tatil sonrası yediklerinin acısını çikaralim
İyi misin limoncum biz aynı maraton devam ..yiyip kilo alıyoruz sonra vermeye çalışıyoruz çark dönüyor anlayacağın
Ben de o çarkın dişlilerinden biriyim Hoop veriyorum sonra hoop tekrar gelsin kiloşlarr şimdi yine aldım bayagı, tatil sonrası burayla devamkeOnun haricinde iyiyim şükür Elhanım okula gidip geliyorum bebişlerimle ilgileniyorum.. Çok şükür böyle rutine

Ben bırakmıyorum dikkat ediyorum cumaya kadar detoks yapacam bakalim umarim etkili olur eksi görmeyi umut ediyorum hadi devam hevesdegil bizimkisi amaç ona göre hevesle olacak iş değil hadi ayağa kalk ve cumaya eksikle gel rakip ol bakalım kim kazanacak bu hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…