Popüler Konu LenaG ile MasterFit

naçizane tavsiyem bir anda birebir uygulamaya kalkma canım

mesela evet patatesi yeme ama meyveni sınırlama

akşamları değil de gündüz öğünlerinde meyveni çok abartmadan ama nefsin doyana kadar ye

ilk başta zaten basit karbonhidratı ve basit şekeri sınırladığın için illa ki kilo verirsin, sonrasında da zaten farkedeceksin, vücudun bu düzene alışacağı için zorlasan da canın istemeyecek yasaklı şeylerden yemeyi

haaa ama şunu da söyleyeyim ben canım çok istediğinde pişmanlık duymadan tadına vararak yasaklı (aslında bu kelimeyi hiç sevmiyorum ama olayı basitçe anlatabilmek için kullanıyorum ) yiyeceklerden yedim bazen bi paketi bitirdim bazen bi lokma yetti.

bu konuda da instagramdan birini takip ediyorum onun çok faydası oldu bana, düşünce yapısı ile çoğu şeyleri bana çok kolaylaştırdı

Ne güzel bilgiler ve motive edici satırlar böyle
Gerçekten iyiki tekrar geldim buraya.
Instagram kullanmıyorum ama bende senin bilgilerinden yararlanırım

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim
Oğlum malesef iyi değil. Hastahanede ciktik çok ameliyat olmadı bağırsak dugumlenmesi çözüldü ancak hala ağrısı devam ediyor okula gitmedi ikizi de gitmedi yani evde hem hasta oğlumla hem de kızımla ilgileniyorum çok giremiyorum buraya. Yarın okula gittiğimde daha çok dönüş yaparım o zaman da devralirim hocam Elhan

Geçmiş olsun. Allah kalıcı şifa versin inşallah

Amin inşallah çok sagol
Geçmiş olsun. Allah kalıcı şifa versin inşallah
Amin inşallah sagol

Ne güzel bilgiler ve motive edici satırlar böyle
Gerçekten iyiki tekrar geldim buraya.
Instagram kullanmıyorum ama bende senin bilgilerinden yararlanırım
o zaman tekrar hoşgeldin

ben aklıma geldikçe ya da o kadın birşeyler paylaştıkça ben de buradan paylaşırım tabii ki

çok çok geçmiş olsun canım, Allahım tez vakitte şifasını versin

Alintilama yapamadığım arkadaşlar çok sagolun dünkü yorumlarınızla neredeyse ağlayacaktım. Allah kimsenin çocuğunun kötü gününü göstermesin. Çocuklar hep sağlıklı olsun insallah
amiinn canım, Allah kolaylık versin, inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur yavrun

Aynenn kankişim yaaa haklısın
Ne yaptın canım ne dedi.doktor
Ona ne anlatsam nazar değiyor
Yaaa Allah kem gözlerden korusun benimde yıldızım hafif 4 gün önce aksam eltime gittim zaten çok.nadir giderim de Sabah gözümde arpacık çıktı cok
Tünaydınlar
Ev temizliği ile cebellesmekten pek gelemiyorum.
En sevmediğim mutfak dolapları
Tavsiyesi olan varsa açığım
Maalesef elin kolun belin ağriyacak başka yolu var kolay gelsin
Patatesi geceden haşlayıp sabaha salatasını yapıp yiyebilirsin kuzum nişastası kayboluyomuş
Aa gerçekten mi ilk kez duyuyorum
Canım benim Allah şifa versin evladiyla sınamasın acısını gostermesin

Evett biçok kez dedim burda gerçi kaçırdın demekki bende sen gibi şaşırmıştım bi arkadaşımın diyetçisi demişti

Ne diyecegimi bilemiyorum canım...
Düğüm çözülmüş ..hayati tehlikesi yok şükür. Geçmiş olsun. Lütfen burayı düşünme. Çocuğun iyileşsin dileğimiz bu Bethim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…