Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kaptanim. Akşam ogununle dengelenmiştir inşallah 🙏
İnşallah dengelenmiştir abla bu aralar maalesef hiç doymuyorum 🤦🏼‍♀️ Nazara geldim galiba
Yumurta yemeye mahkum bırakan yağlar utansın kaptanım :KK62:
Utanıp giderler inşallah
İyi akşamlar kızlar

Kahvaltı

2 yumurta sarısı
Peynir
Domates
Ceviz

Akşam

1 kase dolusu etli kuru fasülye
Bol salata

1,5 lt su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35
Afiyet olsun abla

İnşallah dengelenmiştir abla bu aralar maalesef hiç doymuyorum 🤦🏼‍♀️ Nazara geldim galiba

Utanıp giderler inşallah

Afiyet olsun abla
Pek yüzsüzdür benimkiler hep davetsiz gelirler ve bir türlü gitmek bilmezler :KK12:
Nazara gelince haklısın hepimizin gözü kaldı eksilerde . :KK14:Masallah dedik ama yetmemiş kaptanım. İndigin yeri koru en azından. Sonra güçlenir hücuma geçersin. :KK51:

Günaydın kızlar bu aralar hem uykuya hem yemeğe doymuyorum maalesef :KK43: kaptan olmak bana yaramadı
Kendini kötü motive ettiğinin farkına var bundan vazgeç tatlım . :rapci:Uyku ve yeme isteği temel ihtiyaçlar. Aciktiginda sağlıklı bir şeyler ye. Vakit buldukça da uyu. Uyumak sağlık güzelliktir. Akıllı saatin varsa uyku kalitene bir bak. Ram uyku hangi aralikta...Zirvede kalmak kolay değil. Ara sıra bunlar olacak. Sonra duzelecek. Moral bozmak yok...:KK60:

Teşekkür canım
Adam.seciyorsa gitsin yiyip yiyip kilo almayan insanlara gitsin lütfen rica ediyorum ☹️😂
Bu hayatta en çok imrendigim tiplerdir onlar. :KK51: Allah'ın şanslı kulları , her şeyi ye hiçbir şey olmamış gibi çıtır çıtır gez . :KK62:Biz de iki kaşık fazla bulgurun hesabını yapaduralim . :KK14:Ah kankişim bugün ne yesek de iki üç gram yağ yaksak bunu düşünelim en iyisi. :KK12:

Elhan Elhan Hocam oğlumu hastahaneye yatırdık
Yani ben takip ederim ama kaptanlığı devretmek istiyorum ilgilenemeyecegim oğlumun durumu iyi değil ama inşallah iyileşecek doktorlar öyle dedi

Maviş takım sizi çok seviyorum lütfen bırakmayın ve cuma gününe hepiniz eksi gelin olur mu?

Bağırsak dugumlenmesiymis kızlar yavrum 1 haftadan fazladır agri çekiyor
Çok gerçmişle rolsun oğluna umarım bir an önce iyileşip güzel haberleri alırız senden ,geçecek bu günlerde çok daha sağlıklı olacaktır.:KK74:
En lezzetli yiyeceklerden biri bulgur herkese şişkinlik yapitor neden en sevdigimiz yiyecekler masum degiller

Acil şifalar canım fiziğin yararini gorursun geçmiş olsun

Kıyamam ona ben Allah Acil şifa versin kuzum nasıl dayanıyor kimbilir
Çok teşekkürler sağol,bugüne randevu buldum öğlen gideceğim bakalım dr ne diyecek fizik için.

Çok gerçmişle rolsun oğluna umarım bir an önce iyileşip güzel haberleri alırız senden ,geçecek bu günlerde çok daha sağlıklı olacaktır.:KK74:

Çok teşekkürler sağol,bugüne randevu buldum öğlen gideceğim bakalım dr ne diyecek fizik için.
Çok şükür ekürim randevu bulmana çok sevindim. Kalbim doktorda senle olacak. Güzel bir plan yaparlar inşallah. :dua::KK200::dua:

Kızımdaydım bugün pek girmedim sayfaya

İyi gidiyor hamdolsun, arada apaform kullanıyorum, düzenli deyil, iksir de içmek istiyorum, saatleri ayarlayamadım, spirulina da düzensiz kullanıyorum
3 defa ilaç kullanınca takviyeleri ayarlayamadım
İnşallah seviyelerin sonunda ilaçlardan kurtulmak nasip eder rabbim. Ben de aldım ama başlayamadım tatları çok kötü içesi gelmiyor insanın 🤭

Pek yüzsüzdür benimkiler hep davetsiz gelirler ve bir türlü gitmek bilmezler :KK12:
Nazara gelince haklısın hepimizin gözü kaldı eksilerde . :KK14:Masallah dedik ama yetmemiş kaptanım. İndigin yeri koru en azından. Sonra güçlenir hücuma geçersin. :KK51:
Gruptan birinin olduğunu düşünmüyorum ablacım iş yerinde bir kız var onun çok nazarı değiyor bana muhtemelen o
Kendini kötü motive ettiğinin farkına var bundan vazgeç tatlım . :rapci:Uyku ve yeme isteği temel ihtiyaçlar. Aciktiginda sağlıklı bir şeyler ye. Vakit buldukça da uyu. Uyumak sağlık güzelliktir. Akıllı saatin varsa uyku kalitene bir bak. Ram uyku hangi aralikta...Zirvede kalmak kolay değil. Ara sıra bunlar olacak. Sonra duzelecek. Moral bozmak yok...:KK60:
Uykuya doyamıyorum ki bıraksalar 7/24 uyurum 🤣😂 yemek mi uyku mu deseler uyku derim 🤣😂

X