Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aralikli oruc bana yaramadı çok kacamak yaptırıyor mide ağrısı falan öküzden normal 3 ogunlu sağlıklı beslenmeye geçiyorum bu hafta 2 gün detoks yapacam
Cuma günü normal diyete başlıyorum
Aralikli oruc ilerde kas erimesi yapiyormus oyle dedi bir doktor o yüzden normale geciyorum

Yasaklılar listesinde ennn zorlanacağım yiyecek "patates"
evet ya ilk başladığımda ben de çok zorlanmıştım onda, bir de bizim evin klasik haftasonu kahvaltılığıdır, yapmadığım 1 hafta yoktur neredeyse.

başlarda buram buram tüterdi burnuma burnuma, ama şimdi çok nadiren canım istiyor çok istediğinde de yiyorum açıkcası, bir süre sonra alışıp adapte oluyosun canım merak etme

Günaydın Ozlemcim.
Çalışmalarda başarılar , kolaylıklar seninle olsun.
Teşekkürler kaptanım, umarım çalışırken hareketsizlikten kilo almam

Şahane bir menü, kahvaltıyı sıkı yaptım, akşamı hafif geçireyim bari

Benim de bir şekilde içmem lazım bakalım yarın başlayayım inşallah. Spirulina yokmuş artık stoklarda başka marka alacağım.

Ben insanların kıskançlığından çok rahatsız oluyorum ve genelde hayatımdaki iyi şeyleri paylaşmıyorum ve şunu fark ettim, Çok az insan mutluluğumuzla mutlu oluyor.
Ay hevesli hevesli şu kadar kg verdim diye paylaşmıştım kızla ki kendisi de 60 kg idi diyet yapıyordu ondan sonra tepetaklak gitmeye başladı benim diyet

Patates ve meyve asla vazgeçilmezim benim de. Ama tabi dikkat ederek yiyebilirim sanırım. Ekmeği kesinlikle bırakmak istiyorum.
Son zamanlarda çok artırdım çünkü
Birde normalde bu yaşıma kadar tatlıyı hiç aramayan ben tatlı arar oldum. İnsilün direncim var zaten. Kilo artışı ile iyice zorlamaya başladı sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…