Popüler Konu LenaG ile MasterFit

7 kasım salı

8.30

Sade Amerikano

10.30

Amerikano

12.30

Aktif karbon ekmekli hamburger

Ayran

14.00

Sade Türk kahvesi

Sade soda

19.00

Bir kase domatesli şehriye çorbası

Bir kase haşlanmış karnabahar salata

5 yk et sote

3 yk yoğurt

20.20
Bir tane mandalina

Su:2.5 lt

Elhan

Maalesef tüm ofis gidiyordu ve hayır diyemedim öğlen ayak uydurmak zorunda kaldım

Afiyet olsun kaptanim. Akşam ogununle dengelenmiştir inşallah

Yarın okulda hep birlikte yemek isteyeceğiz. Yan cizsem olmayacak. Cizmesem olmayacak. Kara kara yarını düşünüyorum.
Bizde de yarın aynı durum hakim. Et döner isticek kızlar..Sorun şu ki ben et döner sevmiyorum. İstenilen yerde et döner lahmacun ve pide var. Bir kere lahmacun ile eşlik etmiştim fakat onu da çok beğenmedim. O yüzden kızlara sandviçim ile eşlik edeceğim Ben bu şekilde atlatıyorum darısı sizee

Bizimkiler kokoreç isteyecek

Rabbim şifa versin, size de güç, kuvvet versin

gezegenfeza nasıl geçti günün. Apaform veya başka ürünlerden kullanıyor musun?
Kızımdaydım bugün pek girmedim sayfaya

İyi gidiyor hamdolsun, arada apaform kullanıyorum, düzenli deyil, iksir de içmek istiyorum, saatleri ayarlayamadım, spirulina da düzensiz kullanıyorum
3 defa ilaç kullanınca takviyeleri ayarlayamadım

Benle de iyi değil arası ama işte her gün ne yapsam diye şaşırıyorum artık

Mavi takimim hayırlı geceler
Bugün içeri dışarı derken her yerde yarım kaldım. Akşam yemeğinde misafirim vardı. Arkasını topla duzenle derken bu saat oldu. Akşam menüsü kıymalı ve peynirli pideydi o yüzden yorum yazmadım.
Çoğunluk salata yedim. Umarım cumaya eksiyle devam edebilirim.
Herkese iyi geceler

Çok geçmiş olsun. Yavrucuk nasıl dayanmış Nasıl bir tedavi uygulanacak kaptanım? Allah yardımcıniz olsun.

Allah kolaylık versin canım. Bu durumda düşünme kaptanlığı . Güzel haberlerini bekliyoruz hocam.

Çok çok geçmiş olsun bizi düşünme idare ederiz

Canım gaz vererek gozlemli sisiriyorlar. İnşallah operasyona gerek kalmaz. Onla geçmiş olsun,

Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin.

Ay nefret ediyordum bu kelimeden hocam
Sagolun kızlar inşallah cumaya kadar gelecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…