Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kilo bildirimimi uzuntuyle yapip uykuya dalayim bazen oluyor bazen olmuyor iste her ne kadar son 4 gun yuruyus ve sifir kacamak ilkesiyle hareket etsemde haftasonu rezaletini en fazla bu kadar telafi edebildim.Ama siz olmasaydiniz arti 100 gr arti 1 kilo seklinde devam eder 87 olurdum 2 ay icinde. Yavas gitsem de yine de bu grup benim icin kilo verme seruvenimde buyuk anlam ifade ediyor. LenaG Mthn83 Fit mutlu anne
Gecen hafta 83.4
Bu hafta 83.5
Fark +100 gr
Yuzdelik :-0.12

Ben kullandim malesef cunki o kadra cok oksuruyordum ki geceleri artik kan tadi gelmeye baslamisti korktum acikcasi bi donem de gittim gogus hastaliklarina ben o ara panik atagim zirve noktalarda idi tabi nefes darlığı vs vardi kardiyolijiye goguse gitt bisey yok dendi en son hava vermisti o zaman kullanmamistim bu sefer tedirgin oldum acikcasi kullandim su an gecti ama rapor fikri cok sacma geliyo bana cunki benim normalde hic sikayetim yoktu acikcasi baska bi doktora randevu aldim ne diyecek surekli kullanma fikri hic sağlıklı gelmedi bana da
Anladım canim Rabbim sifa versin vallahi o kuru kuru oksuruk cok yoruyo insani gercekten ya sebebini bulmak istiyo bi an once insan bu yil olmazsin insAllah da gerek kalmaz bosuna ilac kullanmana
Cok gecmis olsjn canim tekrar sen iyi ol da insAllah daha aktif olursun
Eki Görüntüle 3486751 Sabah kahvaltım ve akşam yemeğim Bunlar arada bir fincan Türk kahvesi 2,5 litre su ve bir tane armut Yedim Fit mutlu anne
Afiyet olsun azmin daim olsun tebrik ederim tarti oncesi iyi ipleri sıkı tuttun

Aslinda bana saçma gelmiyo ama yapabilecek kapasitede miyim bilemiyorum pandemiden once bi donem baya ilgi duymustum biraz baktim ama cok zor gelmisti gozume ablam yapmisti hatta

Kötünün iyisi diye dusunmeyi seviyorum su durumda cok bi artin yok canim bu da guzel bisey haftaya eksi görürsün insAllah

Gecmiş olsun canım ihmal etme

Kızlar kilo bildirimini yapayım. Oglusu okula bırakmam lazım. Benim vücudum kilitledi kendini. Dikkat etmeme rağmen gitmiyor ve almışım. Gerçi acayip sistim ödemim var. Çarşamba regl geliyor. Onun etkisi mi diyorum.
Bugün ölçümüm var. Gitmeye korkuyorum diyetisyene.
Vücut analizini ölçmedi.
Cumartesi 69.25
Bugün. 70.05
Fark +800
LenaG Lavinia_98

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-05-07-08-50-882_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 2
Çok geçmiş olsun canım vitamin almaya çalış boö ılık su
Çok teşekkür ederimm Yemediğim meyve kalmadı. Sürekli çorba falan içtim. Hastanede iğne falan da yaptılar. Hala toparlamış değilim. Çok kötü salgın var ya o bulaştı ya da fena üşüttüm.
Geçmiş olsun cnm.
Çok teşekkür ederim canım
Çok geçmiş olsun canım
Çok teşekkür ederimm

Vücudumuz da makine dwğil sonuçta canım sen dikkat etmeye devam et o inş bir anda dwğişir
Diyetşsyen sonrası bize de yazar mısın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…