Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet arada tek arada çift öğün olarak yapıyorum:)

Evet canım kıymalı yaptim tadı daha güzel oluyor

4 Kasım menüsü
Sabah
1 yumurta tereygda peynirli,4 siyah zeytin, 2 cay kaşığı tahin pekmez, 1 çatal bal 3 dilim ekmek

Öğle
1 kase sehriyeli tarhana çorbasi,2 dilim kıymali börek

Akşam
5 yk kısır, sehriyeli koz biberli yogurtlu salata 1 kase

2 lt
spor simdilik yok
Elhan

hay masallah arkadaşı geliyor minigin Allahım yardımcın olsun insa hersey yolunda olur saglikli olur ve birbirini cok seven cok iyi anlasan iki kardes olurlar
Tablo bize ihtiyacımız olan motivasyonu verecek inşallah.

Yerimizde durmak yok tatlım gözümüzü hedefimize diktik. Bebegin sevgiyle büyüsün. Bol bol mincirlansin minik.
insa ablamm

Kızlar spora yazildim
Artık salondan cikmicam
Gelsin Platesler gitsin zumbalar
Hayırlı olsun kaptanm . Kaptanımıza da bu yakışırdı
Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun .

Bende bu ara aralıklı oruca başladım kaptanım. Günü geç açıyorum, sabah 14:00 den önce bir şey yemiyorum

Kaptan ben olduğum için mi menülerinizi paylaşmıyorsunuz kızlar
Sabah serpme kahvaltı ekstra olarak sucuklu yumurta
Öğlen 1 fincan tarcinli Türk kahvesi
Kahveden 2 saat sonra 2 dilim ananas
Akşam fırında tavuk patates yedim salata ile. 3 litre su yazarhanim35

Oy canım geçmiş olsun , ne yutmuş, çıkarabildi mi

Kilo aldırıyor ya o bakımdan
Mantı kilo aldırmaz. Mantının miktarının çokluğu ve diyette yediğiniz zaman aralığı kilo aldırır. Tabaklarca yersek ve geç saatte yersek gibi. Aslında bu her besin için geçerli. Yediğim miktar sadece küçük bir kase. Diyette kısıtlama değil de porsiyon kontrolü yapmak hem sürekliliğe destek olur hem mahrum kalmayız sevdiğimiz yiyeceklerden. Kısıtlama daha çok diyeti bıraktığımızda o yiyeceğe saldırmamıza ve sürekli başa dönmemize neden olur görüşündeyim.

Chara yaşın küçükmüydü ben mi öyle hatırlıyorum canım yaşın kaçtı ? Bir de boyun kaç ve hedeflediğin kilo kaç ?
Yaşım 36 boyum 160 hedeflediğim kilo 54

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…