Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de kendime bir odul verdim bugun
spor salonuna yazildim

aa hocam sen misin neresi burasi?

Aynen ya iyi özetlenmiştir hocam

yazarhanim35 yazarhanim35 bu alintiliyi almisim ama sen bana mi afiyet olsun dedin :KK70: hatirlayamadim ya :KK70:

:KK70: :KK70:
Spor salonu hayırlı olsun kaptanım. :KK68:
Evet gorseldeki benim. Orası TRT 1' deki Gönül Dağı dizisinin çekildiği Sivrihisar' daki hayalî Gedelli Köyü...Taner' in evinin önü. :KK68:
Evet sana afiyet olsun demiştim. :confused:

Kahvaltım 😚
yazarhanim35 yazarhanim35

20231105_082252.jpg

Herkese günaydın, bu liste çok güzel olmuş

Ozzybal Ozzybal ikimizde 74'üz 😍 Bu hafta ikimiz yarışalım mı ? :KK19: :KK5:

Çok isterim😀, benim de dikkatimi çekmişti kilolarımızın aynı olduğu, ben bu hafta 1.5 kiloyu göndermeyi planlıyorum.

Dun misafirim vardi giremedim, ama bugünden sonra gayet müsaitim. O zaman etiketlerime seni de ekliyorum.

Bugün tek öğünlü bir beslenme yapacağım, ama daha sebze mi ya da başka bir şey mi olsun belirlemedim.

Woww kaptanım masalhh sana🥰🥰
Kızlar spora yazildim
Artık salondan cikmicam
Gelsin Platesler gitsin zumbalar :KK70:
Hayırlı olsun canım
Merhaba kızlar gelemedim
Dün akşamdan beri hastaneyle uğraşıyoruz. Benim küçük biseyler yutmuş. Kusma karın ağrısı ile acile gittik onlar da bizi cerrahiye sevk etti. Sabah kalkıp çocuk cerrahiye gittik. Cikima yakın dedi. Sabah beri bekliyoruz hala çıkan yok
Geçmiş olsun kuzum ne oldu cikarabildi mi

Merhaba kızlar gelemedim
Dün akşamdan beri hastaneyle uğraşıyoruz. Benim küçük biseyler yutmuş. Kusma karın ağrısı ile acile gittik onlar da bizi cerrahiye sevk etti. Sabah kalkıp çocuk cerrahiye gittik. Cikima yakın dedi. Sabah beri bekliyoruz hala çıkan yok
Çok geçmiş olsun inş çıkmıştır kolayca 🙏🏼

Kızlar Trendyol da elbise delisi diye bı satıcı var büyük beden elbiseleri var. Fiyatlar 400-700 gibi çok uçuk olmayan rakamlar. Bı yanım mutlu et kendini diyor diğer yanım rahat edersen kendini zorlamazsin diyor. Siz ne dersiniz 🙄

Beth18 Beth18 kaptanım dün küçük kacamaklar vardı ama 1100 kal olarak bitirmeye çalıştım. Kaçmaktan ziyade kendimden kaçış yolu gibi düşündüm ama kaçacak biryer yoktu. Çok su icemedim. Adım 5 bin kadardı.
Akşam balık salata yaptim 6 da bitirdim.

Kızlar Trendyol da elbise delisi diye bı satıcı var büyük beden elbiseleri var. Fiyatlar 400-700 gibi çok uçuk olmayan rakamlar. Bı yanım mutlu et kendini diyor diğer yanım rahat edersen kendini zorlamazsin diyor. Siz ne dersiniz 🙄
Neredeyse 1 yıldır 38-40 beden kiyafetler alıyorum, uzun süredir beni bekliyorlar, ben de hep aynı şeyleri giyiyorum. Umarim yakında aldıklarımı giyebilirim.

Eger alacaksan da bence 1 tane falan alsan iyi olur.

X