Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım geçmiş olsun. şimdi nasıl?

Neredeyse 1 yıldır 38-40 beden kiyafetler alıyorum, uzun süredir beni bekliyorlar, ben de hep aynı şeyleri giyiyorum. Umarim yakında aldıklarımı giyebilirim.

Eger alacaksan da bence 1 tane falan alsan iyi olur.
Elbise şimdi alsamda giyemiyecegim diye vazgeçtim. Yaza doğru yeni bir değerlendirme yapayım belki normal beden bakarım o zaman
çok geçmis olsun ah yavrucak insa saglicakla eve donersiniz arkadaşım
Evdeyiz canım çocuğun başındayım sürekli. Hastanede tutamam onu. Rabbim acil sorunlar vermesin
Ben trendyolu sildim
Neden ki

Oruç olması kendimi kontrol etmem konusunda bana çok iyi geldi. Çünkü yiyecekleri ayarlamakta hep zorlandım. ara ara bişey olmaz diye atıştırdığım şeyler çok fazlaymış bunu farkettim. Birde vücut alışsa çok daha iyi olacak diye düşünüyorum :) Pazartesi başladım ben. Bir hafta olacak yani Şuan iyi gidiyor gibi:)

Hayırlı olsun kaptanm . Kaptanımıza da bu yakışırdı

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun .
Sagol canim
Bende bu ara aralıklı oruca başladım kaptanım. Günü geç açıyorum, sabah 14:00 den önce bir şey yemiyorum
Evet güzel oluyor ve vücut baya yağ yakiyor
Rica ederim canım

Menümü yazıp telefonu şarja takmam lazım

Kahvaltı 12:00

Bir avuçtan az ceviz
Eisberg
Peynir

Akşam

Bir avuçtan baya az ceviz

3 kupa kahve
Su inşaAllah 1,5 lt ye yaklaşır

Elhan @yazarhanim35
Ne kadar az yemişsin
Sabah serpme kahvaltı ekstra olarak sucuklu yumurta
Öğlen 1 fincan tarcinli Türk kahvesi
Kahveden 2 saat sonra 2 dilim ananas
Akşam fırında tavuk patates yedim salata ile. 3 litre su @yazarhanim35
Afiyet olsun canimcim
Tabi ki yediklerinde özgürsün ama biz burada koca popislerinizi eritmek için birbirimize yorum yapiyoruz
Ay evet insallah hayırlı olur zayiflqrim yani sağlıkla zayiflarim şok diyet yapıyorum sonrasında daha çok kilo alıyorum hocam böyle daha iyi olacak gibi

Yaa ne güzel Bi dizi setine gitmişsin

ben de sabahı kaldırdım ama arada yiyorum. bazen de akşam yemeğinden sonra ara yapıyorum yine. onları da kaldırsam çok iyi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…